Karta atleta

Export do excelu
  • David Herák
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Voňavková Eva
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.71 Kladno 13.06.2015
60 m 07.57 h Jablonec nad Nisou 14.02.2018
100 m 11.92 Kadaň 31.05.2018
150 m 18.07 Kladno 13.06.2015
150 m 18.12 h Praha-Stromovka 05.12.2015
200 m 24.16 Praha 01.07.2015
200 m 24.14 h Praha-Stromovka 16.02.2016
300 m 38.43 Beroun 05.09.2014
300 m 38.47 h Praha - Strahov 21.02.2015
400 m 53.37 Kladno 30.05.2015
400 m 55.19 h Praha-Stromovka 02.02.2016
800 m 2:17.33 Stará Boleslav 06.05.2017
1000 m 3:01.04 Kladno - Sletiště 05.10.2014
1500 m 4:59.45 Liberec 04.06.2017
60 m překážek (0.76) 10.39 Mariánské Lázně 16.05.2013
60 m překážek (0.84) 08.91 h Praha-Stromovka 13.01.2015
60 m překážek (0.91) 08.65 h Praha-Stromovka 20.02.2016
60 m překážek (0.99) 08.65 h Ostrava 24.02.2018
60 m překážek (1.06) 09.19 h Chemnitz 05.01.2019
100 m překážek (0.84) 14.39 Kolín 12.09.2015
110 m překážek (0.91) 15.62 Ostrava 24.09.2016
110 m překážek (0.99) 15.35 Kladno 26.05.2018
110 m překážek (1.06) 16.57 Rumburk 22.06.2019
200 m překážek (0.76) 26.27 Praha 20.09.2015
300 m překážek (0.84) 40.28 Praha - Eden 28.09.2017
400 m překážek (0.91) 59.40 Kladno 26.05.2018
skok vysoký 1.50 Kladno - Sletiště 05.10.2014
skok o tyči 1.80 Kladno - Sletiště 04.10.2014
skok daleký 6.35 h Praha-Strahov 30.01.2016
skok daleký 6.48 Bílina 19.05.2018
trojskok 13.58 Bílina 19.05.2018
trojskok 13.92 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
vrh koulí 4kg 10.38 Kladno 11.10.2015
vrh koulí 5kg 12.08 Stará Boleslav 20.05.2017
vrh koulí 6kg 11.70 Stará Boleslav 31.08.2019
vrh koulí 7,26kg 10.04 Liberec 19.07.2020
hod diskem 1kg 25.72 Kladno 10.10.2015
hod oštěpem 600g 22.38 Kladno 10.10.2015
hod kriketovým míčkem 39.14 Mariánské Lázně 16.05.2013
pětiboj 1721 Stará Boleslav 30.04.2013
devítiboj 4050 Kladno 10.10.2015
sprintérský trojboj 1899 Praha 01.07.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.71 Kladno 13.06.2015
60 m 07.77 h Praha-Stromovka 05.12.2015
100 m 12.24 Meziboří 20.05.2015
150 m 18.07 Kladno 13.06.2015
150 m 18.12 h Praha-Stromovka 05.12.2015
200 m 24.16 Praha 01.07.2015
300 m 38.47 h Praha - Strahov 21.02.2015
300 m 38.72 Kladno 23.06.2015
400 m 53.37 Kladno 30.05.2015
1000 m 3:06.15 Kladno 11.10.2015
60 m překážek (0.84) 08.91 h Praha-Stromovka 13.01.2015
100 m překážek (0.84) 14.39 Kolín 12.09.2015
200 m překážek (0.76) 26.27 Praha 20.09.2015
skok vysoký 1.50 Kladno 11.10.2015
skok daleký 6.21 h Praha - Strahov 21.02.2015
skok daleký 6.34 Plzeň 17.06.2015
vrh koulí 4kg 10.38 Kladno 11.10.2015
hod diskem 1kg 25.72 Kladno 10.10.2015
hod oštěpem 600g 22.38 Kladno 10.10.2015
devítiboj 4050 Kladno 10.10.2015
sprintérský trojboj 1899 Praha 01.07.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2015 Vánoční hala žactva (USK Praha) 300 m/Žci/B1 2 Praha - Strahov 38.66
19.12.2015 Vánoční hala žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/R3 2 Praha - Strahov 08.99
19.12.2015 Vánoční hala žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/FB Praha - Strahov 08.98
19.12.2015 Vánoční hala žactva (USK Praha) skok daleký/Žci/F Praha - Strahov 6.01
12.12.2015 Veřejné atletické závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci Český Brod 08.8
12.12.2015 Veřejné atletické závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) skok daleký/M Český Brod 6.03
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci Praha-Stromovka 5.98
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B2 4 Praha-Stromovka 07.77
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B2 3 Praha-Stromovka 18.12
28.11.2015 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci 4 Praha 6.09
14.11.2015 Veřejné atletické závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) skok daleký/M Český Brod 6.09
11.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/B1 2 Kladno 07.81
11.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 1000 m/Žci Kladno 3:06.15
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 1 Kladno 14.50
11.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žci/F 2= Kladno 1.50
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Žci/F Kladno NH
11.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci/F 1= Kladno 6.04
11.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci/F 6 Kladno 10.38
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Žci/F 4 Kladno 25.72
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Žci/F 6 Kladno 22.38
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) devítiboj/Žci Kladno 4050
03.10.2015 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 7 Stará Boleslav 14.51
03.10.2015 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 2 Stará Boleslav 26.27
03.10.2015 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žci/F 11 Stará Boleslav 5.67
19.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/R3 Praha DNF
20.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/R3 1 Praha 26.52
20.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žci/F 8 Praha 5.90
20.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/F Praha 26.27
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Kolín 14.39
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 1 Kolín 26.47
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci/F 4 Kolín 6.10
28.08.2015 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Beroun 14.54
28.08.2015 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 1 Beroun 26.93
28.08.2015 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) skok daleký/Žci/F Beroun 5.74
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B3 3 Bílina 24.58
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) skok daleký/M/F 5 Bílina 6.16
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B4 5 Bílina 07.92
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B4 4 Bílina 12.49
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B4 5 Bílina 25.35
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/M 18 Bílina 1718
08.08.2015 20. ročník Velké ceny ČEZ a.s. (ASK Elna Počerady) 300 m/Žci/B1 1 Louny 39.82
08.08.2015 20. ročník Velké ceny ČEZ a.s. (ASK Elna Počerady) skok daleký/Žci/F Louny 5.68
04.08.2015 Bílinský Polytan (AK Bílina) 150 m/M/B2 5 Bílina 18.31
04.08.2015 Bílinský Polytan (AK Bílina) 200 m překážek (0.76)/M/B 1 Bílina 27.01
01.07.2015 6. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B3 6 Praha 07.80
01.07.2015 6. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/M/B3 4 Praha 12.26
01.07.2015 6. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/M/B3 2 Praha 24.16
26.06.2015 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žci/B1 6 Stará Boleslav 18.03
26.06.2015 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Stará Boleslav 14.41
26.06.2015 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 1 Stará Boleslav 26.22
23.06.2015 Kladno 2015 (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/F Kladno 38.72
23.06.2015 Kladno 2015 (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M 4 Kladno 6.11
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) skok daleký/Žci/K2 1 Plzeň 6.23
17.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) skok daleký/Žci/F 4 Plzeň 6.34
13.06.2015 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting (Gamont s.r.o.) 60 m/Žci/F Kladno 07.71
13.06.2015 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting (Gamont s.r.o.) skok daleký/Žci/F Kladno 5.99
13.06.2015 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting (Gamont s.r.o.) 150 m/Žci/F Kladno 18.07
05.06.2015 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Kolín 14.69
05.06.2015 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 1 Kolín 26.84
05.06.2015 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci/F Kolín 6.09
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 400 m/M/B2 3 Kladno 53.37
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) skok daleký/M 14 Kladno 5.83
24.05.2015 45. Internationale Franz Schuster Memorial skok daleký/Žci Schwechat 5.98
20.05.2015 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (AK Chemopetrol Litvínov) 100 m/M/R2 3 Meziboří 12.24
20.05.2015 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (AK Chemopetrol Litvínov) 100 m/M/F 8 Meziboří 12.44
20.05.2015 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (AK Chemopetrol Litvínov) skok daleký/M Meziboří 5.91
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) skok daleký/M/F 8 Liberec 6.14
09.05.2015 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žci/B2 2 Stará Boleslav 18.29
09.05.2015 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 1 Stará Boleslav 28.61
09.05.2015 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žci Stará Boleslav 6.00
01.05.2015 24. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 300 m/Žci Chodov 38.81
01.05.2015 24. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 100 m překážek (0.84)/Žci Chodov 15.10
26.04.2015 1. kolo - Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Žci/B3 1 Kladno 15.20
26.04.2015 1. kolo - Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 1 Kladno 28.98
26.04.2015 1. kolo - Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci Kladno 5.92
21.03.2015 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žci/B1 2 Jablonec nad Nisou 07.85
21.03.2015 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žci/B1 1 Jablonec nad Nisou 39.83
21.03.2015 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Jablonec nad Nisou 09.21
28.02.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žci/R5 1 Jablonec nad Nisou 39.26
28.02.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (0.84)/Žci/R3 4 Jablonec nad Nisou 09.20
01.03.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/Žci/F 6 Jablonec nad Nisou 6.06
01.03.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žci/FB Jablonec nad Nisou DNS
21.02.2015 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žci/B1 1 Praha - Strahov 38.47
21.02.2015 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Praha - Strahov 09.24
21.02.2015 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) skok daleký/Žci Praha - Strahov 6.21
14.02.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci Český Brod 08.8
14.02.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) skok daleký/Žci Český Brod 5.99
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B1 2 Praha-Strahov 38.92
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žci Praha-Strahov 5.96
31.01.2015 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žci/R5 1 Jablonec nad Nisou 07.80
31.01.2015 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Jablonec nad Nisou 08.95
31.01.2015 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/Žci/F Jablonec nad Nisou 5.96
24.01.2015 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Písek) 150 m/Žci/B4 MS Praha-Strahov 18.24
24.01.2015 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Písek) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 MS Praha-Strahov 08.93
24.01.2015 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Písek) skok daleký/Žci/F MS Praha-Strahov 5.62
17.01.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci Český Brod 09.5
17.01.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) skok daleký/Žci Český Brod 6.02
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Praha-Stromovka 08.91
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 4 Praha-Stromovka 07.88
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 300 m/Žci/B1 4 Praha-Strahov 39.57
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m překážek (0.84)/Žci/B3 3 Praha-Strahov 09.25
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) skok daleký/Žci 6 Praha-Strahov 5.63