Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Nádhera
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Tirala Petr
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 2 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.07 Plzeň 15.06.2015
60 m 07.12 h Praha-Stromovka 03.02.2018
100 m 10.82 Sušice 16.05.2017
150 m 16.70 Karlovy Vary 10.06.2015
150 m 16.87 h Praha-Stromovka 05.12.2015
200 m 22.18 h Praha-Stromovka 20.02.2016
200 m 21.63 Opava 09.09.2017
300 m 36.80 h Praha 28.11.2015
300 m 34.51 Chodov 29.04.2017
400 m 52.34 Karlovy Vary 27.09.2017
skok vysoký 1.49 Písek 06.09.2014
skok daleký 4.94 Plzeň 28.09.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.18 h Praha-Strahov 31.01.2015
60 m 07.07 Plzeň 15.06.2015
100 m 11.08 Tábor 06.06.2015
150 m 16.70 Karlovy Vary 10.06.2015
150 m 16.87 h Praha-Stromovka 05.12.2015
200 m 23.46 h Praha-Strahov 31.01.2015
200 m 22.74 Tábor 06.06.2015
300 m 34.87 Plzeň 15.06.2015
300 m 36.80 h Praha 28.11.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2015 Vánoční hala žactva (USK Praha) 60 m/Žci/R1 Praha - Strahov DNS
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 2 Praha-Stromovka 07.29
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B1 2 Praha-Stromovka 16.87
28.11.2015 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/R1 2 Praha 07.36
28.11.2015 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/FA 6 Praha 07.36
28.11.2015 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B1 3 Praha 36.80
26.09.2015 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň (ČAS) 100 m/Žci/BA MB Břeclav 11.20
19.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/R2 1 Praha 07.26
19.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/F 4 Praha 07.27
19.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/R2 1 Praha 16.93
19.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/F Praha 16.82
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skup. A (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci/R1 1 Plzeň 07.38
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skup. A (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci/FA Plzeň 07.30
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skup. A (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žci/B1 4 Plzeň 17.21
09.09.2015 3. kolo OMD mladšího žactva, skupina C, 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov) 60 m/Žci/F Chodov 07.33
09.09.2015 3. kolo OMD mladšího žactva, skupina C, 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov) 150 m/Žci/F Chodov 17.35
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 100 m/Dci/R1 1 Písek 11.69
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 100 m/Dci/FA Písek 11.36
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 200 m/Dci/B1 2 Písek 23.24
12.08.2015 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/M/B2 3 Cheb 07.31
12.08.2015 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/M/B2 Cheb DNF
02.07.2015 XXX. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 60 m/Žci/B1 1 Mariánské Lázně 07.29
02.07.2015 XXX. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 100 m/M/B1 3 Mariánské Lázně 11.46
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m/Žci/R1 1 Plzeň 07.12
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m/Žci/S1 1 Plzeň 07.10
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m/Žci/F Plzeň 07.07
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 300 m/Žci/R3 1 Plzeň 35.99
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 300 m/Žci/F Plzeň 34.87
10.06.2015 2. kolo soutěže družstev mladšího žactva a vložené závody OPEN (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žci/F Karlovy Vary 07.35
10.06.2015 2. kolo soutěže družstev mladšího žactva a vložené závody OPEN (Triatlet Karlovy Vary) 150 m/M/B1 1 Karlovy Vary 16.70
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Dci/R3 1 Tábor 11.08
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Dci/FA Tábor 11.14
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Dci/B1 2 Tábor 22.74
23.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žci/R1 1 Stříbro 07.23
23.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žci/F Stříbro 07.11
23.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žci/B1 1 Stříbro 16.70
12.05.2015 VC Sušice, Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 60 m/Žci/F Sušice 07.36
12.05.2015 VC Sušice, Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 100 m/Dci/B2 2 Sušice 11.64
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) 100 m/Dci/R3 1 Domažlice 11.52
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) 100 m/Dci/F1 Domažlice 11.55
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) 200 m/Dci/B1 3 Domažlice 22.8
03.05.2015 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žci/F Karlovy Vary 07.40
03.05.2015 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žci/F Karlovy Vary 11.46
03.05.2015 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žci/F Karlovy Vary 23.16
01.05.2015 24. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/Žci/F Chodov 07.39
01.05.2015 24. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 300 m/M/B1 2 Chodov 36.81
24.04.2015 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/Žci/B1 1 Cheb 07.45
24.04.2015 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/M/B1 2 Cheb 17.19
28.02.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žci/R2 1 Jablonec nad Nisou 07.33
28.02.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 150 m/Žci/R1 1 Jablonec nad Nisou 17.93
28.02.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žci/F 5 Jablonec nad Nisou 07.30
28.02.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 150 m/Žci/FA Jablonec nad Nisou 17.75
07.02.2015 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žci/R1 MS Praha-Strahov 07.27
07.02.2015 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 150 m/Žci/B1 MS Praha-Strahov 17.41
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 60 m/Dci/R5 MS Praha-Strahov 07.18
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 200 m/M/B5 MS Praha-Strahov 23.46
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 60 m/Žci/B1 1 Praha-Stromovka 07.20
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 150 m/Žci/B1 2 Praha-Stromovka 16.91
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žci/R2 1 Praha-Strahov 07.36
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žci/B1 1 Praha-Strahov 17.53
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m/Žci/R1 2 Praha-Strahov 07.31
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 150 m/Žci/B1 3 Praha-Strahov 17.26