Karta atleta

Export do excelu
  • Kubíček Ondřej
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 20.11.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.82 Pardubice 4.5.2013
300 m 54.5 Slatiňany 29.5.2013
800 m 2:52.35 Pardubice 4.5.2013
800 m 2:50.47 h Praha-Strahov 20.1.2013
1500 m 5:37.93 Svitavy 11.5.2014
60 m překážek 12.76 Pardubice 4.5.2013
60 m překážek 10.96 h Jablonec nad Nisou 1.2.2015
100 m překážek 16.68 Ústí nad Orlicí 21.6.2015
200 m překážek 30.80 Kolín 12.9.2015
středoškolský pohár 0496 Městský stadion Pardubice, Dukla 17.9.2018
pětiboj 0913 Pardubice 4.5.2013
hod kriketovým míčkem 42.21 Pardubice 20.5.2014
vrh koulí 4kg 07.41 Ústí nad Orlicí 7.9.2014
skok daleký 5.29 Městský stadion Pardubice, Dukla 17.9.2018
skok daleký 3.94 h Jablonec nad Nisou 1.2.2015
skok vysoký 1.64 Městský stadion Pardubice, Dukla 17.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/B2 5 Kolín 17.25
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/B1 5 Kolín 30.80
06.09.2015 4. kolo KPD starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 200 m př./Žci/B1 1 Svitavy 31.05
06.09.2015 4. kolo KPD starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) dálka/Žci 9 Svitavy 4.29
21.06.2015 3. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m př./Žci/B1 1 Ústí nad Orlicí 16.68
21.06.2015 3. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žci 14 Ústí nad Orlicí 4.11
24.05.2015 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 200 m př./Žci/B1 1 Pardubice 31.67
24.05.2015 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) kladivo 4kg/Žci/F Pardubice NM
09.05.2015 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m př./Žci/B1 2 Litomyšl 17.36
09.05.2015 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žci/F 15 Litomyšl 4.15
06.05.2015 Nominační závod na OM (Hvězda SKP Pardubice) 100 m př./Žci Pardubice 19.02
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R2 Jablonec nad Nisou DNP
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m př./Žci/B 3 Jablonec nad Nisou 10.96
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) dálka/Žci/F 9 Jablonec nad Nisou 3.94