Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Pinc
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb z.s.
  • Trenér:
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.58 h Sokolov 20.12.2013
60 m 08.11 h Praha-Stromovka 05.12.2015
60 m 07.97 Sokolov 24.05.2016
100 m 12.97 Chodov 30.04.2016
150 m 19.70 Karlovy Vary 10.06.2015
150 m 19.73 h Praha - Strahov 19.12.2015
200 m 26.34 Karlovy Vary 01.05.2016
300 m 42.16 h Praha - Stromovka 17.01.2017
300 m 43.70 Chodov 29.04.2017
400 m 56.63 Karlovy Vary 25.09.2018
600 m 1:39.92 Nýřany 30.08.2017
800 m 2:22.25 Plzeň 14.05.2017
1000 m 2:57.49 Karlovy Vary 01.05.2018
1500 m 4:42.15 Nýřany 19.05.2018
1 anglická míle 5:26.86 Bělá nad Radbuzou 14.09.2017
3000 m 10:35.51 h Praha - Stromovka 20.01.2018
3000 m 10:00.47 Domažlice 26.05.2018
5000 m 18:51.68 Plzeň 10.06.2018
50 m překážek [76,2cm-7,70m] 09.77 h Sokolov 20.12.2013
60 m překážek [91,4 cm] 10.23 h Praha - Stromovka 22.01.2017
60 m překážek [83,8 cm] 09.45 h Praha 28.11.2015
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.16 Chodov 11.09.2013
100 m překážek [83,8cm] 16.50 Chodov 01.05.2015
110 m překážek [106,7 cm] 19.36 Nýřany 22.06.2019
110 m překážek [91,4 cm] 18.36 Plzeň 04.06.2016
200 m překážek [76,2 cm] 30.50 Stříbro 23.05.2015
300 m překážek [83,8 cm] 45.64 Tábor 06.06.2015
400 m překážek [91,4 cm] 63.47 Plzeň 08.06.2019
3000 m překážek [91,4 cm] 12:13.85 Pardubice 16.09.2017
skok daleký 5.00 h Praha-Stromovka 23.01.2016
skok daleký 5.13 Nýřany 19.05.2019
trojskok 11.17 Nýřany 19.05.2019
vrh koulí 3kg 06.32 Karlovy Vary 12.06.2013
hod oštěpem 800g 21.98 Klatovy 07.05.2016
hod kriketovým míčkem 42.84 Chodov 11.09.2013
středoškolský pohár 0535 Karlovy Vary 25.09.2018
sprintérský trojboj 1458 Karlovy Vary 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.18 Cheb 24.04.2015
60 m 08.11 h Praha-Stromovka 05.12.2015
100 m 13.43 Karlovy Vary 03.05.2015
150 m 19.70 Karlovy Vary 10.06.2015
150 m 19.73 h Praha - Strahov 19.12.2015
200 m 27.30 Karlovy Vary 03.05.2015
60 m překážek [83,8 cm] 09.45 h Praha 28.11.2015
100 m překážek [83,8cm] 16.50 Chodov 01.05.2015
110 m překážek [91,4 cm] 19.98 Domažlice 09.05.2015
200 m překážek [76,2 cm] 30.50 Stříbro 23.05.2015
300 m překážek [83,8 cm] 45.64 Tábor 06.06.2015
skok daleký 4.93 Písek 05.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2015 Vánoční hala žactva (USK Praha) 150 m/Žci/B11 3 Praha - Strahov 19.73
19.12.2015 Vánoční hala žactva (USK Praha) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/R2 4 Praha - Strahov 09.96
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B4 3 Praha-Stromovka 08.11
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B1 7 Praha-Stromovka 09.64
28.11.2015 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B4 3 Praha 09.45
09.09.2015 3. kolo OMD mladšího žactva, skupina C, 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov) 200 m překážek [76,2 cm]/Žci/F Chodov 35.78
09.09.2015 3. kolo OMD mladšího žactva, skupina C, 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov) skok daleký/Žci/F Chodov DNS
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 300 m překážek [83,8 cm]/Dci/F 5 Písek 46.73
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) skok daleký/Dci/F 9 Písek 4.93
10.06.2015 2. kolo soutěže družstev mladšího žactva a vložené závody OPEN (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žci/F 4 Karlovy Vary 08.47
10.06.2015 2. kolo soutěže družstev mladšího žactva a vložené závody OPEN (Triatlet Karlovy Vary) 150 m/M/B2 4 Karlovy Vary 19.70
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 300 m překážek [83,8 cm]/Dci/F Tábor 45.64
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/Dci/F 12 Tábor 4.90
23.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/F 4 Stříbro 15.91
23.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 200 m překážek [76,2 cm]/Žci/B1 4 Stříbro 30.50
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci/F 6 Domažlice 19.98
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) skok daleký/Dci/F 10 Domažlice 4.81
03.05.2015 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žci/F 4 Karlovy Vary 08.48
03.05.2015 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žci/F 6 Karlovy Vary 13.43
03.05.2015 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žci/F 4 Karlovy Vary 27.30
01.05.2015 24. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/Žci/F 4 Chodov 08.42
01.05.2015 24. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 100 m překážek [83,8cm]/Žci Chodov 16.50
24.04.2015 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/Žci/B2 1 Cheb 08.18
24.04.2015 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/M/B2 6 Cheb 20.04
14.04.2015 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 60 m/Žci/B1 6 Chodov 08.54
14.04.2015 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/F Chodov 16.86
21.02.2015 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R3 2 Praha - Strahov 08.53
21.02.2015 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žci/B9 2 Praha - Strahov 20.26
21.02.2015 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B1 6 Praha - Strahov 10.12
07.02.2015 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žci/R3 MS Praha-Strahov 08.46
07.02.2015 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 150 m/Žci/B3 MS Praha-Strahov 20.77
07.02.2015 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B1 MS Praha-Strahov 09.94
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 60 m/Žci/B1 5 Praha-Stromovka 08.56
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 150 m/Žci/B2 3 Praha-Stromovka 20.09
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B2 2 Praha-Stromovka 10.15
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žci/B5 1 Praha-Strahov 20.08
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B2 5 Praha-Strahov 10.09
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m/Žci/R2 6 Praha-Strahov 08.48
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 150 m/Žci/B6 2 Praha-Strahov 20.90