Karta atleta

Export do excelu
  • Anežka Šímová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Stodůlky Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.05 Praha - Děkanka 30.06.2016
60 m 09.12 h Praha - Stromovka 24.01.2017
100 m 14.35 Praha - Děkanka 30.06.2016
150 m 22.02 Praha - Juliska 10.10.2015
150 m 21.75 h Praha-Stromovka 05.12.2015
200 m 29.15 Praha - Děkanka 30.06.2016
200 m 29.40 h Praha - Stromovka 04.02.2017
300 m 47.06 h Praha - Strahov 19.12.2015
300 m 46.49 Praha - Eden 29.04.2016
400 m 64.65 Praha - Kotlářka 23.06.2016
400 m 66.86 h Praha - Strahov 10.02.2017
500 m 1:28.97 h Praha-Strahov 22.01.2016
500 m 1:27.86 Praha - Eden 29.04.2016
600 m 1:51.67 h Praha-Strahov 15.01.2016
800 m 2:37.98 h Praha-Stromovka 30.01.2016
800 m 2:30.35 Praha - Eden 03.06.2016
1500 m 5:34.67 Praha 05.06.2015
2000 m 9:15.30 Praha - Stadion mládeže 28.05.2018
3000 m 13:03.27 Praha-Juliska 31.08.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 12.28 h Praha-Strahov 18.02.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 20.76 Praha - Juliska 10.10.2015
100 m překážek (0.76/8.50) 24.51 Praha-Juliska 01.10.2016
skok vysoký 1.21 Praha - Juliska 10.10.2015
skok daleký 4.12 h Praha - Strahov 19.12.2015
skok daleký 3.90 Praha-Juliska 31.08.2016
vrh koulí 3kg 05.90 Praha-Juliska 15.09.2016
hod diskem 0,75kg 13.26 Praha 06.06.2014
hod diskem 1kg 11.88 Praha-Juliska 15.09.2016
hod oštěpem 500g 16.42 Praha-Juliska 01.10.2016
sedmiboj [Zky] 2518 Praha - Juliska 10.10.2015
sedmiboj [Dky] 1658 Praha-Juliska 01.10.2016
sprintérský trojboj 1646 Praha - Děkanka 30.06.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.10 Praha 13.05.2015
150 m 22.02 Praha - Juliska 10.10.2015
150 m 21.75 h Praha-Stromovka 05.12.2015
300 m 47.12 Praha 23.06.2015
300 m 47.06 h Praha - Strahov 19.12.2015
800 m 2:40.81 h Praha-Strahov 18.02.2015
800 m 2:34.04 Praha 06.05.2015
1500 m 5:34.67 Praha 05.06.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 12.28 h Praha-Strahov 18.02.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 20.76 Praha - Juliska 10.10.2015
skok vysoký 1.21 Praha - Juliska 10.10.2015
skok daleký 4.10 Praha - Juliska 10.10.2015
skok daleký 4.12 h Praha - Strahov 19.12.2015
vrh koulí 3kg 05.60 Praha - Juliska 10.10.2015
hod oštěpem 500g 16.30 Praha - Juliska 10.10.2015
sedmiboj [Zky] 2518 Praha - Juliska 10.10.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2015 Vánoční hala žactva (USK Praha) 300 m/Žky/B6 3 Praha - Strahov 47.06
19.12.2015 Vánoční hala žactva (USK Praha) skok daleký/Žky/F 20 Praha - Strahov 4.12
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 5 Praha-Stromovka 18.37
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B5 5 Praha-Stromovka 21.75
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 150 m/Žky/B6 3 Praha - Juliska 22.02
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 800 m/Žky/B1 3 Praha - Juliska 2:37.45
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B7 2 Praha - Juliska 20.76
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok vysoký/Žky/F2 Praha - Juliska 1.21
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok daleký/Žky/F2 19 Praha - Juliska 4.10
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žky/F2 27 Praha - Juliska 05.60
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) hod oštěpem 500g/Žky/F2 21 Praha - Juliska 16.30
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) sedmiboj [Zky]/Žky 40 Praha - Juliska 2518
03.09.2015 2. kolo finále A Přeboru Prahy staršího žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) 1500 m/Žky/F 8 Praha-Eden 5:41.80
27.08.2015 1. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B4 5 Praha 23.63
27.08.2015 1. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/B1 6 Praha 2:39.82
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/Ž/B3 Bílina DNS
23.06.2015 III. kolo skupiny B staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Žky/B1 4 Praha 47.12
23.06.2015 III. kolo skupiny B staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žky/B 3 Praha 2:34.54
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 800 m/Ž/B2 4 Mladá Boleslav 2:37.71
05.06.2015 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B2 4 Praha 2:36.39
05.06.2015 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 1500 m/Žky/F 6 Praha 5:34.67
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/B1 8 Kladno 2:40.10
27.05.2015 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha, TJ Stodůlky Pr) 300 m/Žky/B4 Praha DNS
27.05.2015 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha, TJ Stodůlky Pr) 800 m/Žky/F Praha DNS
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 800 m/Ž/B2 5 Liberec 2:36.60
13.05.2015 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B4 2 Praha 09.10
13.05.2015 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) 1500 m/Žky/F Praha 5:38.56
06.05.2015 Nominační závod na letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B2 Praha DNP
06.05.2015 Nominační závod na letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B1 4 Praha 2:34.04
18.02.2015 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) 800 m/Žky/F1 6 Praha-Strahov 2:40.81
18.02.2015 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R5 5 Praha-Strahov 12.28
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 23 Praha-Stromovka 3.48
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B4 6 Praha-Stromovka 22.96