Karta atleta

Export do excelu
  • Grulichová Adriana
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.08 Pardubice 24.5.2015
60 m 07.8 h Pardubice 24.1.2015
100 m 13.06 Kolín 19.5.2018
150 m 19.23 Pardubice 24.5.2015
150 m 20.30 h Jablonec nad Nisou 1.2.2015
200 m 26.39 Nové Město nad Metují 3.6.2017
200 m 27.39 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
300 m 44.31 Litomyšl 22.6.2014
300 m 44.54 h Praha-Strahov 17.1.2015
600 m 1:52.02 Pardubice 20.5.2014
800 m 2:37.42 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
800 m 2:38.06 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
60 m překážek 10.31 h Praha-Stromovka 6.2.2015
100 m překážek 18.02 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
pětiboj hala 2555 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
sedmiboj 3504 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
hod diskem 0,75kg 17.55 Litomyšl 9.5.2015
hod diskem 1kg 18.57 Pardubice 7.5.2016
hod oštěpem 500g 29.14 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
hod oštěpem 600g 25.42 Hradec Králové 14.5.2016
vrh koulí 3kg 08.71 Svitavy 7.6.2015
vrh koulí 3kg 07.43 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
skok daleký 5.52 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
skok daleký 5.37 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
trojskok 11.64 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
trojskok 10.84 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
skok vysoký 1.44 Hradec Králové 18.5.2019
skok vysoký 1.48 h Brno - ZŠ Horníkova 19.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.39 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
skok daleký 5.26 Kolín 22.6.2019
skok daleký 5.37 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
trojskok 11.17 Kolín 22.6.2019
trojskok 10.84 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
skok vysoký 1.44 Hradec Králové 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.11.2015 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha) dálka/Žky Praha DNS
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) dálka/Jky/F 14 Praha 4.91
19.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) dálka/Žky/F 12 Praha 4.95
19.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/R2 4 Praha 19.84
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Jky/F 17 Hradec Králové 4.59
06.09.2015 4. kolo KPD starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 150 m/Žky/B1 4 Svitavy 20.81
06.09.2015 4. kolo KPD starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) dálka/Žky Svitavy 4.61
22.08.2015 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Ž/R3 3 Jablonec nad Nisou 13.35
22.08.2015 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Ž/FA 6 Jablonec nad Nisou 13.54
22.08.2015 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Ž/B1 7 Jablonec nad Nisou 27.41
21.06.2015 3. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/Žky 10= Ústí nad Orlicí 1.34
21.06.2015 3. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) disk 0,75kg/Žky 11 Ústí nad Orlicí 17.54
21.06.2015 3. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 500g/Žky Ústí nad Orlicí 28.41
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m/Žky/R3 5 Plzeň 08.29
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) dálka/Žky/K1 8 Plzeň 5.01
07.06.2015 Krajský přebor staršího žactva na dráze (TJ Svitavy) 150 m/Žky/B2 1 Svitavy 19.66
07.06.2015 Krajský přebor staršího žactva na dráze (TJ Svitavy) koule 3kg/Žky/F 5 Svitavy 08.71
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/R1 4 Nové Město nad Metují 13.29
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/F2 4 Nové Město nad Metují 13.15
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) dálka/Ž/F 11 Nové Město nad Metují 4.87
24.05.2015 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žky/R3 1 Pardubice 08.08
24.05.2015 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žky/FA Pardubice 08.10
24.05.2015 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 150 m/Žky/B1 1 Pardubice 19.23
24.05.2015 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 500g/Žky/F 5 Pardubice 26.71
19.05.2015 Krajské kolo Poháru rozhlasu (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žky/B1 2 Pardubice 08.22
19.05.2015 Krajské kolo Poháru rozhlasu (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Žky Pardubice 5.27
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) dálka/Ž/F 13 Liberec 4.72
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Jky/R1 3 Pardubice 13.30
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Jky/FA 6 Pardubice 13.38
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Jky/F 4 Pardubice 4.88
09.05.2015 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R2 2 Litomyšl 08.29
09.05.2015 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/FA 4 Litomyšl 08.34
09.05.2015 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje (TJ Jiskra Litomyšl) disk 0,75kg/Žky/F 12 Litomyšl 17.55
09.05.2015 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje (TJ Jiskra Litomyšl) oštěp 500g/Žky/F 4 Litomyšl 28.75
06.05.2015 Nominační závod na OM (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žky/B2 1 Pardubice 08.30
06.05.2015 Nominační závod na OM (Hvězda SKP Pardubice) 300 m/Žky Pardubice 45.87
02.05.2015 Svitavské víceboje a kvalifikační závod na Olympiádu mládeže (TJ Svitavy) 60 m/Žky/F Svitavy 08.53
02.05.2015 Svitavské víceboje a kvalifikační závod na Olympiádu mládeže (TJ Svitavy) dálka/Žky Svitavy 4.81
02.05.2015 Svitavské víceboje a kvalifikační závod na Olympiádu mládeže (TJ Svitavy) oštěp 500g/Žky Svitavy 27.77
28.02.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/R3 7 Jablonec nad Nisou 08.48
28.02.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žky/R5 Jablonec nad Nisou DNS
28.02.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Žky/F 16 Jablonec nad Nisou 4.77
28.02.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 150 m/Žky/R3 3 Jablonec nad Nisou 20.46
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/B3 5 Praha-Stromovka 10.31
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Žky/F 17 Praha-Stromovka 1.31
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Žky/F Praha-Stromovka DNP
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Žky/F Praha-Stromovka DNF
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R3 1 Jablonec nad Nisou 08.41
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žky/F Jablonec nad Nisou 08.18
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B1 1 Jablonec nad Nisou 20.30
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) dálka/Žky/F Jablonec nad Nisou 5.13
24.01.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích 60 m př./Žky/B3 Olomouc DNP
24.01.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích pětiboj h/Žky Olomouc DNP
24.01.2015 Veřejné halové závody (AC Pardubcie) 60 m/Ž/B1 2 Pardubice 07.8
24.01.2015 Veřejné halové závody (AC Pardubcie) dálka/Ž 6 Pardubice 4.94
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 300 m/Žky/B1 1 Praha-Strahov 44.54
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Žky/B3 2 Jablonec nad Nisou 2:38.06
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m př./Žky/B1 5 Jablonec nad Nisou 10.33
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) výška/Žky/F1 11 Jablonec nad Nisou 1.32
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 4.84
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 3kg/Žky/F 18 Jablonec nad Nisou 07.43
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) pětiboj h/Žky/F 8 Jablonec nad Nisou 2555