Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Kuban
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Habásko Petr
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - 1 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.60 Praha - Eden 02.10.2019
60 m 07.62 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
100 m 11.94 Praha - Juliska 09.05.2018
150 m 18.44 h Praha-Stromovka 13.01.2016
150 m 17.56 Praha - Eden 07.05.2019
200 m 23.42 h Praha-Stromovka 03.02.2018
200 m 23.15 Praha - Eden 25.05.2019
300 m 36.96 h Praha-Stromovka 16.01.2018
300 m 36.34 Praha - Eden 07.05.2019
400 m 50.01 h Praha - Stromovka 23.02.2019
400 m 49.62 Praha - Eden 15.06.2019
500 m 1:06.33 Praha - Eden 03.05.2019
500 m 1:06.17 h Praha - Strahov 17.01.2020
600 m 1:39.21 Stará Boleslav 10.09.2014
600 m 1:23.69 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 2:03.89 h Praha-Stromovka 10.02.2016
800 m 1:58.24 Praha - Eden 28.09.2018
1000 m 2:55.56 hřiště ZŠ Campanus 16.09.2015
1500 m 4:35.8 Praha-Kotlářka 23.09.2016
60 m překážek (0.76) 10.74 Praha 25.06.2014
60 m překážek (0.84) 09.70 h Praha-Stromovka 22.12.2016
skok vysoký 1.25 ZŠ Campanus 13.05.2014
skok daleký 4.50 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
skok daleký 4.62 h Praha-Juliska 08.01.2015
vrh koulí 3kg 09.20 Praha 22.05.2014
vrh koulí 3kg 10.08 h Praha-Stromovka 19.12.2014
vrh koulí 4kg 10.39 h Praha-Stromovka 13.01.2016
vrh koulí 4kg 11.00 Praha-Campanus 10.06.2016
hod diskem 1kg 22.84 Praha-Strahov 08.06.2016
hod kriketovým míčkem 40.27 Praha-Eden 05.06.2014
středoškolský pohár 1462 Praha - Eden 02.10.2019
středoškolský pohár 1479 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
čtyřboj 2089 hřiště ZŠ Campanus 16.09.2015
Přespolní běh 4:37.75 Centrální park Praha 11 03.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.17 Opava, Tyršův stadion 12.06.2015
60 m 08.18 h Praha-Stromovka 21.12.2015
150 m 18.55 h Praha-Stromovka 05.12.2015
200 m 25.60 Praha-Eden 31.05.2015
300 m 38.51 Praha 05.06.2015
300 m 38.69 h Praha-Stromovka 05.12.2015
400 m 56.05 Stará Boleslav 26.08.2015
800 m 2:07.52 Praha 19.09.2015
800 m 2:05.56 h Praha - Strahov 19.12.2015
1000 m 2:55.56 hřiště ZŠ Campanus 16.09.2015
1500 m 4:51.09 Praha 10.09.2015
60 m překážek (0.84) 10.41 h Praha-Stromovka 21.12.2015
skok daleký 4.62 h Praha-Juliska 08.01.2015
skok daleký 4.94 hřiště ZŠ Campanus 16.09.2015
vrh koulí 4kg 10.43 hřiště ZŠ Campanus 16.09.2015
vrh koulí 4kg 09.63 h Praha-Stromovka 21.12.2015
čtyřboj 2089 hřiště ZŠ Campanus 16.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Žci 4 Praha-Stromovka 09.63
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci 5 Praha-Stromovka 4.56
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) 800 m/M/B1 1 Praha-Stromovka 2:08.88
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci 5 Praha-Stromovka 08.18
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci 5 Praha-Stromovka 10.41
19.12.2015 Vánoční hala žactva (USK Praha) 800 m/Žci/B1 3 Praha - Strahov 2:05.56
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B6 1 Praha-Stromovka 18.55
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B1 2 Praha-Stromovka 38.69
28.11.2015 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha) 800 m/Žci/B1 6 Praha 2:07.64
19.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci/R3 4 Praha 2:07.52
19.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci/F 7 Praha 2:08.55
16.09.2015 Atletický čtyřboj pro Prahu 11 žáci, mladší žákyně (SK Dvojka Praha z.s., ZŠ Campanus, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus) 60 m/Žci/B2 5 hřiště ZŠ Campanus 08.22
16.09.2015 Atletický čtyřboj pro Prahu 11 žáci, mladší žákyně (SK Dvojka Praha z.s., ZŠ Campanus, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus) 1000 m/Žci/B1 1 hřiště ZŠ Campanus 2:55.56
16.09.2015 Atletický čtyřboj pro Prahu 11 žáci, mladší žákyně (SK Dvojka Praha z.s., ZŠ Campanus, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus) skok vysoký/Žci 14 hřiště ZŠ Campanus
16.09.2015 Atletický čtyřboj pro Prahu 11 žáci, mladší žákyně (SK Dvojka Praha z.s., ZŠ Campanus, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus) skok daleký/Žci 4 hřiště ZŠ Campanus 4.94
16.09.2015 Atletický čtyřboj pro Prahu 11 žáci, mladší žákyně (SK Dvojka Praha z.s., ZŠ Campanus, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus) vrh koulí 4kg/Žci hřiště ZŠ Campanus 10.43
16.09.2015 Atletický čtyřboj pro Prahu 11 žáci, mladší žákyně (SK Dvojka Praha z.s., ZŠ Campanus, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus) čtyřboj/Žci hřiště ZŠ Campanus 2089
10.09.2015 MPD staršího žactva, finále B (PSK Olymp Praha) 1500 m/Žci/F Praha 4:51.09
10.09.2015 MPD staršího žactva, finále B (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Žci Praha 09.70
26.08.2015 2. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/M/B2 2 Stará Boleslav 08.24
26.08.2015 2. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/M/B2 1 Stará Boleslav 56.05
12.06.2015 RF v atletickém čtyřboji žáků základních škol (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava) 60 m/Žci Opava, Tyršův stadion 08.17
12.06.2015 RF v atletickém čtyřboji žáků základních škol (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava) 1000 m/Žci Opava, Tyršův stadion 2:59.44
12.06.2015 RF v atletickém čtyřboji žáků základních škol (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava) skok daleký/Žci 37 Opava, Tyršův stadion 4.48
12.06.2015 RF v atletickém čtyřboji žáků základních škol (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava) vrh koulí 4kg/Žci 37 Opava, Tyršův stadion 09.12
05.06.2015 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B1 3 Praha 38.51
05.06.2015 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žci/B1 2 Praha 2:08.33
31.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova) 100 m/M/R3 7 Praha-Eden 13.14
31.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova) 200 m/M/B3 7 Praha-Eden 25.60
27.05.2015 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha, TJ Stodůlky Pr) 300 m/Žci/B1 2 Praha 39.83
27.05.2015 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha, TJ Stodůlky Pr) vrh koulí 4kg/Žci/F 8 Praha 09.48
19.05.2015 XXXXVII. ročník POHÁRU ROZHLASU s ČESKOU SPOŘITELNOU 2015 (Pražský atletický svaz) 1500 m/Žci/B2 2 Praha, Eden 5:08.56
19.05.2015 XXXXVII. ročník POHÁRU ROZHLASU s ČESKOU SPOŘITELNOU 2015 (Pražský atletický svaz) vrh koulí 4kg/Žci 13 Praha, Eden 09.46
04.05.2015 Pohár rozhlasu pro Prahy 4,11,12 - mladší žákyně, starší žáci (SK DVOJKA Praha z.s., ZŠ Campanus, AŠSK ZŠ Campanus) 1500 m/Žci/B3 2 hřiště ZŠ Campanus 5:13.32
04.05.2015 Pohár rozhlasu pro Prahy 4,11,12 - mladší žákyně, starší žáci (SK DVOJKA Praha z.s., ZŠ Campanus, AŠSK ZŠ Campanus) vrh koulí 4kg/Žci 15 hřiště ZŠ Campanus 09.49
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B5 1 Praha 08.32
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B2 1 Praha 39.66
28.02.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Žci/R1 Jablonec nad Nisou DNS
18.02.2015 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) 800 m/Žci/F1 Praha-Strahov 2:13.81
18.02.2015 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 4kg/Žci/F 12 Praha-Strahov 08.90
24.01.2015 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Písek) 800 m/Žci/F MS Praha-Strahov 2:15.60
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Žci Praha-Stromovka 09.20
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žci/B1 4 Praha-Stromovka 2:24.40
08.01.2015 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Dukla Praha) 60 m/Žci/R2 3 Praha-Juliska 08.37
08.01.2015 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Dukla Praha) skok daleký/Žci 8 Praha-Juliska 4.62