Karta atleta

Export do excelu
  • Kordová Eliška
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.01 Plzeň 15.06.2015
60 m 08.04 h Praha-Strahov 11.01.2015
100 m 12.60 Stará Boleslav 16.05.2015
150 m 19.41 Praha 19.09.2015
150 m 19.55 h Praha-Strahov 10.01.2016
200 m 26.07 Třebíč 30.05.2015
200 m 26.68 h Praha - Strahov 11.01.2020
300 m 41.65 Kolín 05.06.2015
300 m 41.56 h Praha - Strahov 19.12.2015
400 m 58.89 Pacov 30.06.2018
400 m 58.70 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
500 m 1:36.0 Beroun 15.04.2012
600 m 1:50.25 Stará Boleslav 21.05.2013
600 m 2:20.97 h Praha 05.02.2011
800 m 2:18.61 Ostrava - Vítkovice 12.06.2018
800 m 2:17.93 h Ostrava 24.02.2018
60 m překážek 11.67 Stará Boleslav 30.04.2013
100 m překážek 18.1 Beroun 07.10.2017
300 m překážek 47.02 Kladno 26.05.2018
400 m překážek 65.03 Pacov 30.06.2018
středoškolský pohár 2555 Beroun 19.09.2019
pětiboj 2076 Stará Boleslav 30.04.2013
sedmiboj 3395 Beroun 07.10.2017
čtyřboj 2007 h Jablonec nad Nisou 02.04.2011
trojboj 2025 h Jablonec nad Nisou 03.12.2011
hod oštěpem 500g 22.58 Beroun 07.10.2017
hod kriketovým míčkem 27.37 Beroun 15.04.2012
hod plným míčem 1kg 08.40 h Jablonec nad Nisou 03.12.2011
vrh koulí 2kg 10.21 Kladno 03.09.2014
vrh koulí 2kg 10.32 h Praha 31.01.2014
vrh koulí 3kg 08.92 Beroun 07.10.2017
skok daleký 4.46 Beroun 07.10.2017
skok daleký 3.77 h Praha-Stromovka 05.01.2013
skok vysoký 1.30 Beroun 07.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.33 h Praha - Strahov 11.01.2020
200 m 26.68 h Praha - Strahov 11.01.2020
400 m 58.70 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2015 Vánoční hala žactva (USK Praha) 300 m/Žky/B1 2 Praha - Strahov 41.56
28.11.2015 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R1 3 Praha 08.21
28.11.2015 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/FB Praha 08.12
19.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/R2 2 Praha 42.38
19.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/R3 3 Praha 19.41
19.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/F Praha 42.07
19.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/F Praha DNS
07.09.2015 European Kids Athletics Games 300 m/Žky/B1B 3 Brno 41.99
07.09.2015 European Kids Athletics Games 60 m/Žky/R1B 3 Brno 08.07
07.09.2015 European Kids Athletics Games 60 m/Žky/FA2 Brno 08.08
28.08.2015 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žky/R3 1 Beroun 08.16
28.08.2015 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žky/FA Beroun 08.21
28.08.2015 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 300 m/Žky/B1 2 Beroun 42.61
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 100 m/Ž/R1 5 Plzeň 13.11
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 200 m/Ž/B2 2 Plzeň 26.18
26.06.2015 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žky/R1 1 Stará Boleslav 08.02
26.06.2015 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žky/FA Stará Boleslav 08.02
26.06.2015 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B1 1 Stará Boleslav 19.07
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m/Žky/R1 2 Plzeň 08.01
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m/Žky/S1 5 Plzeň 08.07
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m/Ž/R3 2 Beroun 12.72
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m/Ž/FA 5 Beroun 12.64
05.06.2015 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R2 1 Kolín 08.04
05.06.2015 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FA Kolín 08.10
05.06.2015 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B1 1 Kolín 41.65
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/R3 2 Třebíč 12.86
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/FA 4 Třebíč 12.78
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Ž/B1 5 Třebíč 26.07
19.05.2015 XXXXVII. ročník Poháru rozhlasu 2015 Krajské finále mladšího a staršího žactva (A.C.TEPO Kladno, SGAGY, 1.ZŠ A) 60 m/Žky/B2 2 Kladno - Sletiště 08.09
19.05.2015 XXXXVII. ročník Poháru rozhlasu 2015 Krajské finále mladšího a staršího žactva (A.C.TEPO Kladno, SGAGY, 1.ZŠ A) 800 m/Žky/B1 3 Kladno - Sletiště 2:36.71
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/R1 4 Stará Boleslav 12.91
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/FB Stará Boleslav 12.60
09.05.2015 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žky/B2 2 Stará Boleslav 08.10
09.05.2015 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B1 1 Stará Boleslav 19.26
03.05.2015 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R1 1 Kolín 08.18
03.05.2015 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FA Kolín 08.04
03.05.2015 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B1 2 Kolín 42.01
26.04.2015 1. kolo - Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R4 1 Kladno 08.11
26.04.2015 1. kolo - Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/FA Kladno 08.14
26.04.2015 1. kolo - Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B7 1 Kladno 19.63
26.04.2015 1. kolo - Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B3 1 Kladno 42.86
28.02.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/R3 2 Jablonec nad Nisou 08.11
28.02.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žky/R5 1 Jablonec nad Nisou 42.98
28.02.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/F 7 Jablonec nad Nisou 08.10
28.02.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žky/FA 4 Jablonec nad Nisou 42.68
07.02.2015 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žky/R1 MS Praha-Strahov 08.16
07.02.2015 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Žky/B3 MS Praha-Strahov 42.70
04.02.2015 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B1 2= Jablonec nad Nisou 08.13
04.02.2015 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 300 m/Ž/B1 1 Jablonec nad Nisou 43.69
30.01.2015 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B1 3 Praha-Strahov 19.65
28.01.2015 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 60 m/Ž/B1 5 Jablonec nad Nisou 8.11
28.01.2015 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 150 m/Ž/B9 2 Jablonec nad Nisou 20.11
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m/Žky/R1 1 Praha-Strahov 08.07
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m/Žky/F Praha-Strahov 08.04
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 300 m/Žky/B1 2 Praha-Strahov 42.88