Karta atleta

Export do excelu
  • Coufalová Natálie
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér Jaroslav Jón
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.15 Hradec Králové 5.9.2018
60 m 08.17 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
100 m 12.89 Litomyšl 8.6.2019
150 m 20.87 h Praha - Strahov 10.1.2017
200 m 26.84 Ústí nad Orlicí 30.6.2018
200 m 26.89 h Praha - Stromovka 27.1.2019
400 m 62.85 Litomyšl 20.5.2018
60 m překážek 10.62 Jablonec nad Nisou 21.6.2014
60 m překážek 10.28 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
100 m překážek 16.91 Litomyšl 9.5.2015
200 m překážek 33.26 Pardubice 24.5.2015
sprintérský trojboj 2206 Hradec Králové 5.9.2018
hod oštěpem 600g 25.02 Jablonec nad Nisou 18.8.2018
skok daleký 5.58 Ústí nad Orlicí 16.6.2018
skok daleký 5.75 h Praha - Stromovka 23.2.2019
trojskok 10.53 Ústí nad Orlicí 5.6.2016
trojskok 09.77 h Pardubice 21.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.17 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
100 m 12.89 Litomyšl 8.6.2019
200 m 27.16 Pardubice 25.6.2019
200 m 26.89 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok daleký 5.40 Olomouc 28.6.2019
skok daleký 5.75 h Praha - Stromovka 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2015 4. kolo KPD starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R4 2 Svitavy 08.72
06.09.2015 4. kolo KPD starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 60 m/Žky/FB Svitavy 08.64
06.09.2015 4. kolo KPD starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 200 m př./Žky/B1 3 Svitavy 34.83
06.09.2015 4. kolo KPD starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) dálka/Žky 4 Svitavy 4.34
21.06.2015 3. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/R4 Ústí nad Orlicí DNS
07.06.2015 Krajský přebor staršího žactva na dráze (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R1 2 Svitavy 8.58
07.06.2015 Krajský přebor staršího žactva na dráze (TJ Svitavy) 60 m/Žky/FA 8 Svitavy 8.74
07.06.2015 Krajský přebor staršího žactva na dráze (TJ Svitavy) 100 m př./Žky/B2 1 Svitavy 17.44
07.06.2015 Krajský přebor staršího žactva na dráze (TJ Svitavy) dálka/Žky/F 4 Svitavy 4.48
24.05.2015 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žky/R2 2 Pardubice 08.52
24.05.2015 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žky/FB Pardubice 08.47
24.05.2015 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 200 m př./Žky/B2 2 Pardubice 33.26
24.05.2015 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Žky/F 6 Pardubice 4.62
09.05.2015 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R4 3 Litomyšl 08.64
09.05.2015 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m př./Žky/B2 1 Litomyšl 16.91
09.05.2015 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žky/F 6 Litomyšl 4.52
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R1 2 Jablonec nad Nisou 08.59
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žky/F 8 Jablonec nad Nisou 08.74
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m př./Žky/B2 3 Jablonec nad Nisou 10.77
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) dálka/Žky/F 11 Jablonec nad Nisou 4.08