Karta atleta

Export do excelu
  • Vladislav Rusyn
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK Kroměříž
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.20 Plzeň 15.06.2015
1000 m 3:34.9 Kroměříž 25.04.2017
200 m překážek (0.76) 33.39 Uherské Hradiště 12.05.2016
skok vysoký 1.35 Uherské Hradiště 20.05.2015
skok daleký 4.75 Kroměříž 25.04.2017
vrh koulí 4kg 11.28 Brno 28.06.2017
vrh koulí 5kg 08.31 Uherské Hradiště 28.09.2016
hod diskem 1kg 25.32 Zlín 03.05.2017
hod kladivem 4kg 28.54 Uherské Hradiště 12.05.2016
hod oštěpem 600g 41.67 Přerov 01.05.2017
hod kriketovým míčkem 47.79 Uherské Hradiště 09.06.2015
pohár rozhlasu 0870 Uherské Hradiště 17.05.2017
vrhačský trojboj 1200 Přerov 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.20 Plzeň 15.06.2015
200 m překážek (0.76) 33.53 Uherské Hradiště 23.06.2015
skok vysoký 1.35 Uherské Hradiště 20.05.2015
skok daleký 4.67 Uherské Hradiště 05.05.2015
hod kriketovým míčkem 47.79 Uherské Hradiště 09.06.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2015 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R1 6 Olomouc 08.36
27.09.2015 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/FA 6 Olomouc 08.54
27.09.2015 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žcm/F 12 Olomouc 4.12
23.06.2015 3. kolo soutěže družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B1 6 Uherské Hradiště 08.48
23.06.2015 3. kolo soutěže družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žci/F Uherské Hradiště 33.53
23.06.2015 3. kolo soutěže družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Žci 4 Uherské Hradiště 4.17
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m/Žcm/R1 3 Plzeň 08.27
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m/Žcm/S1 5 Plzeň 08.20
09.06.2015 2. kolo družstev mladšího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žcm/B2 2 Uherské Hradiště 08.30
09.06.2015 2. kolo družstev mladšího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 2 Uherské Hradiště 10.66
09.06.2015 2. kolo družstev mladšího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 5 Uherské Hradiště 47.79
20.05.2015 Krajské kolo Poháru rozhlasu (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žcm/B1 4 Uherské Hradiště 08.59
20.05.2015 Krajské kolo Poháru rozhlasu (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žcm/F 10 Uherské Hradiště 1.35
05.05.2015 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B1 4 Uherské Hradiště 08.63
05.05.2015 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žci Uherské Hradiště DNS
05.05.2015 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Žci 4 Uherské Hradiště 4.67
02.05.2015 Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žcm/B1 4 Uherské Hradiště 08.85
02.05.2015 Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žcm 4 Uherské Hradiště 1.30
02.05.2015 Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Žcm 5 Uherské Hradiště 4.00
02.05.2015 Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Uherské Hradiště 44.32