Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Kudrnovský
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér: Ešpandr Martin
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
1 - - - - - - - - 3 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
1 - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.14 h Praha-Stromovka 03.02.2018
60 m 08.23 Praha-Juliska 01.05.2018
100 m 12.76 Praha-Stromovka 22.05.2018
150 m 22.91 Praha 12.06.2014
150 m 19.88 h Praha - Stromovka 02.12.2017
200 m 26.33 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 25.71 Brno 25.05.2019
300 m 42.77 Praha-Juliska 01.05.2018
300 m 42.73 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 59.47 Praha - Kotlářka 17.05.2019
600 m 1:58.94 Praha 21.05.2015
800 m 2:57.34 Praha - Strahov 18.09.2014
800 m 2:41.98 h Praha-Stromovka 22.12.2016
60 m překážek (0.76) 13.14 Praha - Strahov 18.09.2014
60 m překážek (0.84) 11.72 h Praha-Stromovka 22.12.2016
skok vysoký 1.20 Praha-Jeseniova 24.09.2015
skok daleký 4.57 h Praha - Stromovka 01.02.2017
skok daleký 5.28 Praha - Děkanka 15.05.2019
vrh koulí 4kg 08.90 h Praha-Stromovka 22.12.2016
vrh koulí 4kg 08.92 Praha - Jeseniova 24.04.2017
vrh koulí 5kg 10.81 h Praha - Stromovka 03.02.2019
vrh koulí 5kg 11.34 Praha - Děkanka 23.09.2019
vrh koulí 6kg 10.45 h Praha - Stromovka 02.02.2020
vrh koulí 6kg 10.26 Kolín 30.07.2020
vrh koulí 7,26kg 08.17 Olomouc 21.08.2020
hod diskem 1kg 30.39 Praha - Vinohrady 13.09.2017
hod diskem 1,5kg 36.29 Praha - Vinohrady 14.10.2019
hod diskem 1,75kg 34.81 Jablonec nad Nisou 15.08.2020
hod diskem 2kg 32.05 Brno 18.09.2021
hod kladivem 5kg 26.40 Praha - Vinohrady 14.10.2019
hod oštěpem 700g 23.43 Praha - Eden 03.09.2019
hod oštěpem 800g 30.73 Brno 18.09.2021
hod kriketovým míčkem 36.11 Praha 21.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.51 h Praha-Stromovka 11.02.2015
60 m 09.42 Praha 27.04.2015
150 m 23.88 h Praha-Strahov 05.02.2015
300 m 51.01 h Praha-Stromovka 11.02.2015
600 m 1:58.94 Praha 21.05.2015
60 m překážek (0.76) 13.16 Praha-Děkanka 17.09.2015
skok vysoký 1.20 Praha-Jeseniova 24.09.2015
skok daleký 3.79 Praha 14.05.2015
hod kriketovým míčkem 36.11 Praha 21.05.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 60 m/Žcm/B6 1 Praha-Jeseniova 09.21
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) skok vysoký/Žcm/F 9= Praha-Jeseniova 1.20
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B4 1 Praha-Děkanka 13.16
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žcm 13= Praha-Děkanka 1.20
07.09.2015 Veřejné závody žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m/Žci/B4 3 Praha-Jeseniova 09.72
07.09.2015 Veřejné závody žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 4 Praha-Jeseniova 13.36
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (dvojboj) (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B1 Praha-Podvinný Mlýn DNS
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (dvojboj) (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F Praha-Podvinný Mlýn DNS
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 600 m/Žcm/B2 3 Praha 1:58.94
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 6 Praha 36.11
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 3 Praha 12.90
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 9 Praha 3.79
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B6 5 Praha 09.42
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žcm 13 Praha 3.73
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m/Žci/B5 3 Praha-Jeseniova 09.53
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 600 m/Žcm/F 9 Praha-Jeseniova 2:01.82
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žcm/B3 6 Praha-Stromovka 09.51
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žcm/B3 2 Praha-Stromovka 51.01
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B24 4 Praha-Strahov 23.88
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B13 3 Praha-Strahov 52.00