Karta atleta

Export do excelu
  • Sebastián Hykš
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.79 Plzeň 16.06.2015
60 m 07.67 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
100 m 12.01 Praha - Juliska 14.06.2018
150 m 18.07 h Praha - Strahov 17.01.2020
150 m 17.95 Praha - Eden 04.06.2020
200 m 24.21 Praha - Juliska 14.06.2018
200 m 23.76 h Praha - Stromovka 02.02.2020
300 m 38.24 Jablonec nad Nisou 07.10.2017
300 m 37.76 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 53.30 Litomyšl 08.06.2019
400 m 53.52 h Praha - Stromovka 01.02.2020
500 m 1:16.32 h Praha - Strahov 19.01.2018
800 m 2:19.82 Stará Boleslav 24.05.2015
1000 m 3:17.10 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
1500 m 5:10.74 Praha - Juliska 13.10.2019
60 m překážek (0.76) 09.54 Plzeň 18.06.2015
60 m překážek (0.84) 09.14 h Praha - Strahov 22.02.2017
60 m překážek (0.91) 09.16 h Jablonec nad Nisou 06.02.2019
60 m překážek (0.99) 08.86 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m překážek (0.84) 14.59 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
110 m překážek (0.91) 15.99 Praha - Juliska 13.10.2019
110 m překážek (0.99) 15.88 Praha - Eden 26.06.2020
200 m překážek (0.76) 27.67 České Budějovice 16.09.2017
300 m překážek (0.84) 40.29 Praha - Eden 14.09.2019
300 m překážek (0.91) 41.78 Praha - Eden 04.06.2020
400 m překážek (0.83) 63.01 Praha - Eden 18.06.2018
400 m překážek (0.91) 59.01 Praha - Eden 26.09.2020
skok vysoký 1.51 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.54 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.90 Praha - Eden 07.10.2018
skok o tyči 2.90 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok daleký 5.54 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok daleký 5.46 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 3kg 10.70 h Praha-Stromovka 13.01.2015
vrh koulí 3kg 11.01 Praha 17.09.2015
vrh koulí 4kg 12.10 h Praha-Strahov 17.12.2016
vrh koulí 4kg 11.45 Praha - Juliska 11.05.2017
vrh koulí 5kg 10.98 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
vrh koulí 5kg 11.27 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 6kg 10.61 h Praha - Stromovka 02.02.2020
vrh koulí 6kg 10.06 Praha - Přátelství 27.08.2020
hod diskem 1,5kg 32.11 Praha - Juliska 13.10.2019
hod diskem 1,75kg 24.23 Praha - Juliska 22.09.2020
hod kladivem 4kg 35.89 Břeclav 23.09.2017
hod kladivem 5kg 44.18 Ostrava 28.09.2019
hod kladivem 6kg 38.59 Praha - Děkanka 26.08.2020
hod oštěpem 700g 32.18 Praha-Eden 11.08.2019
hod oštěpem 800g 31.91 Praha - Eden 16.06.2020
hod břemenem 12kg 10.70 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
hod kriketovým míčkem 50.86 Stará Boleslav 24.05.2015
pohár rozhlasu 1514 Praha 4 a Praha 12 27.04.2017
pětiboj 2436 Stará Boleslav 24.05.2015
sedmiboj hala [Dci] 3441 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
desetiboj [Dci] 4910 Praha - Juliska 13.10.2019
vrhačský trojboj 1136 Praha - Juliska 19.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.91 h Praha-Stromovka 15.03.2015
60 m 07.79 Plzeň 16.06.2015
150 m 18.89 Praha 24.09.2015
300 m 40.80 Kolín 27.09.2015
800 m 2:19.82 Stará Boleslav 24.05.2015
60 m překážek (0.76) 09.54 Plzeň 18.06.2015
skok vysoký 1.41 Praha-Podvinný Mlýn 11.06.2015
skok daleký 4.89 Stará Boleslav 24.05.2015
vrh koulí 3kg 10.70 h Praha-Stromovka 13.01.2015
vrh koulí 3kg 11.01 Praha 17.09.2015
hod kriketovým míčkem 50.86 Stará Boleslav 24.05.2015
pětiboj 2436 Stará Boleslav 24.05.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B4 1 Praha 08.29
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B3 2 Praha 2:36.94
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 1 Praha 09.74
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/FA Praha 5.06
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Praha 49.26
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm/F Praha 2185
27.09.2015 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R1 3 Kolín 07.95
27.09.2015 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/FA Kolín 07.98
27.09.2015 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žcm/B1 1 Kolín 40.80
24.09.2015 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B1 1 Praha 18.89
24.09.2015 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žcm Praha 10.52
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B2 1 Praha 08.09
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žcm Praha 11.01
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m/Žcm/R3 1 Plzeň 07.85
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m/Žcm/S2 2 Plzeň 07.84
16.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m/Žcm/F Plzeň 07.79
17.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R3 1 Plzeň 09.59
18.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.76)/Žcm/F Plzeň 09.54
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (dvojboj) (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B1 1 Praha-Podvinný Mlýn 08.14
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (dvojboj) (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žcm/F Praha-Podvinný Mlýn 1.41
08.06.2015 O Pohár pražského primátora (Dukla Praha) 60 m/Žcm/B1 1 Praha , Juliska 07.90
28.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 300 m/Žcm/B6 1 Praha 41.33
24.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) pětiboj/Žcm/F Stará Boleslav 2436
24.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 3 Stará Boleslav 09.88
24.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 7 Stará Boleslav 50.86
24.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žcm/B1 1 Stará Boleslav 07.90
24.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žcm/F 5 Stará Boleslav 4.89
24.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žcm/B2 1 Stará Boleslav 2:19.82
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 150 m/Žcm/B1 1 Praha 18.96
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F Praha 09.83
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 1 Praha 10.04
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm Praha 4.41
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B3 1 Praha 07.95
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B2 1 Praha 2:34.23
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 1 Praha 09.69
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm Praha 4.89
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Praha 46.78
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm Praha 2265
15.03.2015 Meziměstské utkání Praha-Brno mladších žáků a mladších žákyň (PAS a PSK Olymp Praha) 60 m/Žcm/F Praha-Stromovka 07.91
15.03.2015 Meziměstské utkání Praha-Brno mladších žáků a mladších žákyň (PAS a PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F Praha-Stromovka 10.39
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žcm/B1 3 Praha-Stromovka 08.36
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F Praha-Stromovka 09.59
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žcm Praha-Stromovka 10.70
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B3 1 Praha-Stromovka 08.20