Karta atleta

Export do excelu
  • Václav Pfeffer
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 18.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.36 Uherské Hradiště 23.08.2017
60 m 07.69 h Ostrava 20.01.2018
60 m 07.84 Uherské Hradiště 23.05.2018
100 m 12.37 Třinec 09.06.2018
150 m 18.91 Uherské Hradiště 29.04.2017
200 m 24.96 Uherské Hradiště 06.05.2018
300 m 46.40 Šumperk 17.09.2017
800 m 3:09.06 Zlín 15.09.2015
1500 m 5:41.60 Zlín 03.05.2017
60 m překážek (0.76) 10.57 Plzeň 17.06.2015
60 m překážek (0.84) 08.92 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
100 m překážek (0.84) 14.98 Uherské Hradiště 25.05.2017
200 m překážek (0.76) 30.16 Uherské Hradiště 25.04.2017
skok vysoký 1.40 Uherské Hradiště 09.05.2016
skok daleký 3.75 h Otrokovice 22.01.2015
skok daleký 4.01 Zlín 15.09.2015
vrh koulí 4kg 08.10 h Otrokovice 21.01.2016
vrh koulí 4kg 09.19 Zlín 14.06.2017
hod oštěpem 600g 21.64 Uherské Hradiště 15.06.2016
hod kriketovým míčkem 40.04 Zlín 15.09.2015
pohár rozhlasu 1090 Uherské Hradiště 23.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.04 Zlín 15.09.2015
150 m 23.42 Uherské Hradiště 22.04.2015
300 m 58.40 Uherské Hradiště 22.04.2015
800 m 3:09.06 Zlín 15.09.2015
60 m překážek (0.76) 10.57 Plzeň 17.06.2015
skok vysoký 1.26 Olomouc 27.09.2015
skok daleký 3.75 h Otrokovice 22.01.2015
skok daleký 4.01 Zlín 15.09.2015
hod kriketovým míčkem 40.04 Zlín 15.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2015 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 150 m/Žcm/B4 4 Znojmo 23.49
04.10.2015 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 5 Znojmo 11.27
27.09.2015 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 4 Olomouc 10.96
27.09.2015 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok vysoký/Žcm/F 10 Olomouc 1.26
15.09.2015 3. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B1 1 Zlín 09.04
15.09.2015 3. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B2 7 Zlín 3:09.06
15.09.2015 3. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 1 Zlín 10.64
15.09.2015 3. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm/F 5 Zlín 4.01
15.09.2015 3. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 9 Zlín 40.04
15.09.2015 3. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm/F 4 Zlín 1311
13.09.2015 Mistrovství MaS mladšího žactva na dráze (TJ Znojmo) 60 m/Žcm/R4 5 Znojmo 09.16
13.09.2015 Mistrovství MaS mladšího žactva na dráze (TJ Znojmo) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 2 Znojmo 10.53
17.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R1 6 Plzeň 10.57
09.06.2015 2. kolo družstev mladšího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 1 Uherské Hradiště 10.49
09.06.2015 2. kolo družstev mladšího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žcm/F Uherské Hradiště 1.25
13.05.2015 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žcm/B2 Uherské Hradiště DNS
13.05.2015 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 800 m/Žcm/B Uherské Hradiště DNS
13.05.2015 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 2 Uherské Hradiště 11.69
13.05.2015 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Žcm/F 14 Uherské Hradiště 3.74
13.05.2015 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Uherské Hradiště DNP
02.05.2015 Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žcm/B1 6 Uherské Hradiště 09.44
02.05.2015 Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 2 Uherské Hradiště 11.01
22.04.2015 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B1 6 Uherské Hradiště 09.26
22.04.2015 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 150 m/Žci 6 Uherské Hradiště 23.42
22.04.2015 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 300 m/Žci/B2 4 Uherské Hradiště 58.40
22.01.2015 Otrokovické halové přebory škol a přípravek, halový čtyřboj skok daleký/Žcm 14 Otrokovice 3.75