Karta atleta

Export do excelu
  • Hynek Šlouf
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.60 Pacov 20.08.2017
60 m 07.64 h Praha-Strahov 16.12.2017
100 m 11.80 Praha - Stadion mládeže 28.06.2018
150 m 21.12 Praha-Děkanka 25.04.2016
150 m 18.05 h Praha - Stromovka 02.12.2017
200 m 24.48 h Praha-Stromovka 23.01.2018
200 m 23.52 Praha - Juliska 14.06.2018
300 m 38.34 Praha - Juliska 06.09.2017
300 m 38.30 h Praha-Strahov 16.12.2017
400 m 54.51 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
400 m 52.56 Praha - Stadion mládeže 28.06.2018
600 m 1:54.14 Praha-Jeseniova 20.04.2015
800 m 2:46.83 Stará Boleslav 11.10.2014
800 m 2:52.05 h Praha 17.12.2014
1000 m 3:56.81 h Praha-Stromovka 11.02.2015
1000 m 2:59.63 Stará Boleslav 08.10.2017
1500 m 6:25.56 Praha 11.06.2014
60 m překážek (0.76) 12.06 Praha 14.05.2015
60 m překážek (0.76) 10.46 h Praha-Stromovka 05.12.2015
60 m překážek (0.84) 09.86 h Praha-Strahov 16.12.2017
100 m překážek (0.84) 18.34 Praha-Eden 19.05.2016
200 m překážek (0.76) 35.51 Praha-Strahov 08.06.2016
skok vysoký 1.61 Stará Boleslav 08.10.2017
skok daleký 4.92 h Praha-Strahov 17.12.2016
skok daleký 5.61 Praha - Eden 25.05.2018
vrh koulí 3kg 09.02 Praha 23.10.2015
vrh koulí 4kg 11.78 Praha-Hostivař 18.10.2017
vrh koulí 4kg 11.48 h Praha - Stromovka 02.12.2017
vrh koulí 5kg 10.92 h Praha - Stromovka 09.01.2018
hod diskem 1kg 26.99 Stará Boleslav 07.10.2017
hod oštěpem 600g 37.73 Stará Boleslav 07.10.2017
hod oštěpem 700g 39.60 Praha-Juliska 01.05.2018
hod kriketovým míčkem 40.78 Praha 28.09.2015
pětiboj 1124 Praha 28.09.2015
devítiboj 4067 Stará Boleslav 07.10.2017
sprintérský trojboj 2021 Pacov 15.07.2018
vrhačský trojboj 1322 Praha-Hostivař 18.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.73 Praha 11.06.2015
60 m 08.78 h Praha-Stromovka 05.12.2015
150 m 22.68 h Praha-Stromovka 13.01.2015
150 m 21.87 Praha-Eden 21.05.2015
200 m 29.22 Praha 18.10.2015
600 m 1:54.14 Praha-Jeseniova 20.04.2015
800 m 2:54.50 Praha 28.09.2015
1000 m 3:56.81 h Praha-Stromovka 11.02.2015
60 m překážek (0.76) 12.06 Praha 14.05.2015
60 m překážek (0.76) 10.46 h Praha-Stromovka 05.12.2015
skok vysoký 1.32 Praha 11.06.2015
skok daleký 4.40 h Praha-Stromovka 15.03.2015
skok daleký 4.51 Praha 18.10.2015
vrh koulí 3kg 09.02 Praha 23.10.2015
hod diskem 1kg 18.28 Praha 26.06.2015
hod oštěpem 600g 17.55 Praha 26.06.2015
hod kriketovým míčkem 40.78 Praha 28.09.2015
pětiboj 1124 Praha 28.09.2015
vrhačský trojboj 0719 Praha 26.06.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B7 6 Praha-Stromovka 08.78
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 2 Praha-Stromovka 10.46
23.10.2015 Kontrolní závody Atletika Hostivař (ATLETIKA HOSTIVAŘ) vrh koulí 3kg/Žcm Praha 09.02
18.10.2015 Víceboj smíšených dvojic (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Žcm Praha 07.62
18.10.2015 Víceboj smíšených dvojic (SK Kotlářka Praha) 200 m/Žcm Praha 29.22
18.10.2015 Víceboj smíšených dvojic (SK Kotlářka Praha) skok daleký/M 9 Praha 4.51
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B3 4 Praha 09.52
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B1 7 Praha 2:54.50
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 4 Praha 12.55
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/FA 12 Praha 4.38
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Praha 40.78
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm/F 28 Praha 1124
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) skok daleký/Žcm/F 5 Praha-Jeseniova 4.12
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F 4 Praha-Jeseniova 08.21
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žcm 7 Praha-Děkanka 1.30
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žcm 5 Praha-Děkanka 4.46
07.09.2015 Veřejné závody žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m/Žci/B3 3 Praha-Jeseniova 09.47
07.09.2015 Veřejné závody žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 2 Praha-Jeseniova 11.40
07.09.2015 Veřejné závody žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F Praha-Jeseniova 08.53
29.06.2015 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B4 7 Praha 09.18
29.06.2015 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B4 6 Praha 22.44
29.06.2015 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žci 13 Praha 4.01
26.06.2015 Vrhačský trojboj (ATLETIKA HOSTIVAŘ) vrh koulí 3kg/Žcm Praha 07.72
26.06.2015 Vrhačský trojboj (ATLETIKA HOSTIVAŘ) hod diskem 1kg/Žcm Praha 18.28
26.06.2015 Vrhačský trojboj (ATLETIKA HOSTIVAŘ) hod oštěpem 600g/Žcm Praha 17.55
26.06.2015 Vrhačský trojboj (ATLETIKA HOSTIVAŘ) vrhačský trojboj/Žcm Praha 0719
11.06.2015 4. kolo kvalifikace MPD, 3. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (SK ZŠ Jeseniova) 60 m/Žcm/B3 1 Praha 08.73
11.06.2015 4. kolo kvalifikace MPD, 3. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (SK ZŠ Jeseniova) skok vysoký/Žcm/F 1= Praha 1.32
29.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žcm/F 7 Praha 4.29
28.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F 9 Praha 08.19
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B1 3 Praha-Eden 21.87
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 4 Praha 12.06
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žcm Praha 4.25
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Praha 34.10
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B1 3 Praha 09.10
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B3 Praha DNF
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 3 Praha 12.11
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 4 Praha 4.28
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 19 Praha 35.03
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 22 Praha 0931
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 600 m/Žcm/F Praha-Jeseniova 1:54.14
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 3 Praha-Jeseniova 13.04
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) skok daleký/Žci 8 Praha-Jeseniova 4.26
15.03.2015 Meziměstské utkání Praha-Brno mladších žáků a mladších žákyň (PAS a PSK Olymp Praha) skok daleký/Žcm/F Praha-Stromovka 4.40
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žcm/B1 11 Praha-Stromovka 3:56.81
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žcm/F Praha-Stromovka 4.28
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B7 5 Praha-Stromovka 09.55
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B7 2 Praha-Stromovka 22.68