Karta atleta

Export do excelu
  • Artur Lautner
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Aritma Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 h Praha-Stromovka 22.12.2016
60 m 08.07 Praha - Stromovka 17.05.2017
150 m 24.01 Praha 21.05.2015
300 m 59.59 h Praha-Stromovka 12.02.2014
800 m 2:45.17 h Praha-Stromovka 22.12.2016
60 m překážek (0.76) 13.85 Praha 05.06.2014
60 m překážek (0.76) 12.46 h Praha-Stromovka 05.12.2015
60 m překážek (0.84) 10.75 h Praha-Stromovka 22.12.2016
skok vysoký 1.20 Praha-Podvinný Mlýn 11.06.2015
skok daleký 4.08 Praha 14.05.2015
skok daleký 4.16 h Praha-Stromovka 22.12.2016
vrh koulí 3kg 07.37 h Praha-Stromovka 11.02.2015
vrh koulí 3kg 08.08 Praha 28.05.2015
vrh koulí 4kg 10.04 h Praha - Strahov 22.02.2017
vrh koulí 4kg 10.98 Praha - Juliska 06.09.2017
hod diskem 1kg 26.06 Praha - Juliska 06.09.2017
hod oštěpem 600g 27.81 Praha - Juliska 31.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.29 Praha-Podvinný Mlýn 11.06.2015
150 m 24.01 Praha 21.05.2015
60 m překážek (0.76) 15.57 Praha 14.05.2015
60 m překážek (0.76) 12.46 h Praha-Stromovka 05.12.2015
skok vysoký 1.20 Praha 28.05.2015
skok daleký 4.08 Praha 14.05.2015
vrh koulí 3kg 07.37 h Praha-Stromovka 11.02.2015
vrh koulí 3kg 08.08 Praha 28.05.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 4 Praha-Stromovka 12.46
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (dvojboj) (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B2 2 Praha-Podvinný Mlýn 09.29
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (dvojboj) (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žcm/F 7 Praha-Podvinný Mlýn 1.20
28.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žcm/F 12 Praha 1.20
28.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F 11 Praha 08.08
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 150 m/Žcm/B2 3 Praha 24.01
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F Praha 07.96
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 5 Praha 15.57
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 6 Praha 4.08
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F 9 Praha-Stromovka 07.37