Karta atleta

Export do excelu
  • František Veselý
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.68 Praha - Děkanka 26.04.2018
60 m 07.95 h Praha-Stromovka 23.01.2018
60 m 07.95 Praha - Děkanka 26.04.2018
100 m 12.15 Praha - Kotlářka 29.06.2020
150 m 23.39 h Praha-Stromovka 13.01.2015
150 m 20.40 Praha-Děkanka 11.05.2016
200 m 25.07 Praha - Eden 31.05.2018
600 m 1:59.03 Praha 14.05.2015
800 m 2:36.23 Stará Boleslav 10.10.2015
1000 m 3:05.18 Stará Boleslav 08.10.2017
1500 m 4:58.46 Praha - Kotlářka 13.10.2018
60 m překážek (0.76) 11.89 Praha 28.09.2015
60 m překážek (0.76) 10.70 h Praha-Stromovka 05.12.2015
60 m překážek (0.84) 09.89 h Praha - Stromovka 01.02.2017
100 m překážek (0.84) 17.92 Praha-Jeseniova 02.05.2016
skok vysoký 1.64 h Praha - Stromovka 02.12.2017
skok vysoký 1.70 Praha - Stromovka 12.06.2019
skok o tyči 2.30 Stará Boleslav 07.10.2017
skok daleký 4.69 Praha-Strahov 08.06.2016
skok daleký 4.95 h Praha - Stromovka 01.02.2017
vrh koulí 3kg 06.46 h Praha-Stromovka 12.02.2014
vrh koulí 3kg 09.02 Praha-Děkanka 17.09.2015
vrh koulí 4kg 10.27 h Praha - Strahov 22.02.2017
vrh koulí 4kg 10.89 Praha-Hostivař 18.10.2017
vrh koulí 5kg 10.45 Praha - Stromovka 12.06.2019
vrh koulí 6kg 10.52 Pacov 21.08.2020
hod diskem 1kg 36.74 Praha - Juliska 06.09.2017
hod diskem 1,5kg 31.01 Pacov 23.08.2019
hod diskem 1,75kg 31.90 Praha - Hostivař 10.06.2020
hod diskem 2kg 27.95 Praha - Kotlářka 13.10.2018
hod oštěpem 600g 39.71 Stará Boleslav 07.10.2017
hod oštěpem 700g 46.43 Praha - Juliska 29.08.2019
hod oštěpem 800g 42.98 Praha - Přátelství 27.08.2020
hod kriketovým míčkem 56.78 Stará Boleslav 10.10.2015
pětiboj 1761 Stará Boleslav 10.10.2015
devítiboj 4243 Stará Boleslav 07.10.2017
klasický pětiboj 2568 Praha - Kotlářka 13.10.2018
vrhačský trojboj 1450 Pacov 21.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.57 Praha 28.09.2015
60 m 08.89 h Praha-Stromovka 05.12.2015
150 m 23.39 h Praha-Stromovka 13.01.2015
600 m 1:59.03 Praha 14.05.2015
800 m 2:36.23 Stará Boleslav 10.10.2015
60 m překážek (0.76) 11.89 Praha 28.09.2015
60 m překážek (0.76) 10.70 h Praha-Stromovka 05.12.2015
skok vysoký 1.40 Praha-Jeseniova 24.09.2015
skok daleký 4.47 Stará Boleslav 10.10.2015
vrh koulí 3kg 09.02 Praha-Děkanka 17.09.2015
vrh koulí 4kg 05.98 h Praha-Strahov 05.02.2015
hod kriketovým míčkem 56.78 Stará Boleslav 10.10.2015
pětiboj 1761 Stará Boleslav 10.10.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B8 4 Praha-Stromovka 08.89
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 3 Praha-Stromovka 10.70
23.10.2015 Kontrolní závody Atletika Hostivař (ATLETIKA HOSTIVAŘ) vrh koulí 3kg/Žcm Praha 08.57
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žcm/B1 2 Stará Boleslav 08.98
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žcm/F Stará Boleslav 2:36.23
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 2 Stará Boleslav 10.96
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žcm/F Stará Boleslav 4.47
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Stará Boleslav 56.78
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) pětiboj/Žcm/F Stará Boleslav 1761
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B6 1 Praha 09.57
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B2 4 Praha 2:44.32
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B4 3 Praha 11.89
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/FA 14 Praha 4.29
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Praha 49.14
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm/F 19 Praha 1336
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) skok vysoký/Žcm/F Praha-Jeseniova 1.40
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Praha-Jeseniova 52.16
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žcm 6 Praha-Děkanka 09.02
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) hod kriketovým míčkem/Žcm 10 Praha-Děkanka 41.95
07.09.2015 Veřejné závody žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m/Žci/B8 2 Praha-Jeseniova 09.11
07.09.2015 Veřejné závody žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) skok vysoký/Žci/F 10 Praha-Jeseniova 1.25
29.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žcm/F 9 Praha 4.21
29.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 4 Praha 54.54
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 2 Praha-Eden 11.92
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm/F Praha-Eden 4.27
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) 600 m/Žcm/B1 4 Praha 1:59.03
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm Praha 53.89
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B4 4 Praha 09.80
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) hod kriketovým míčkem/Žcm Praha 49.91
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B1 4 Praha 09.80
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B3 6 Praha 2:50.59
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 5 Praha 12.32
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 13 Praha 3.95
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Praha 46.56
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 13 Praha 1111
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m/Žci/B6 3 Praha-Jeseniova 09.79
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Praha-Jeseniova 07.53
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 4kg/Žci 14 Praha-Strahov 05.98
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 5 Praha-Stromovka 12.55
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B4 5 Praha-Stromovka 23.39