Karta atleta

Export do excelu
  • Apolena Vojtěchová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 29.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.67 Praha - Stromovka 17.05.2017
60 m 08.62 h Praha-Strahov 26.01.2018
100 m 13.85 Praha - Eden 25.05.2018
150 m 21.25 h Praha - Strahov 27.01.2017
150 m 21.35 Praha - Eden 06.09.2017
200 m 28.71 h Praha-Stromovka 04.02.2018
200 m 28.69 Praha - Juliska 14.06.2018
300 m 45.81 h Praha - Strahov 23.02.2017
300 m 45.93 Praha - Eden 04.05.2018
600 m 2:01.53 Praha-Jeseniova 22.05.2014
800 m 2:59.98 Praha - Děkanka 15.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.93 Praha 17.09.2015
200 m překážek (0.76) 34.66 České Budějovice 16.09.2017
skok vysoký 1.30 Praha-Jeseniova 02.05.2016
skok daleký 3.99 h Praha-Stromovka 03.02.2016
skok daleký 4.19 Praha-Strahov 08.06.2016
vrh koulí 3kg 07.37 h Praha-Stromovka 10.02.2016
vrh koulí 3kg 07.65 Praha - Eden 28.08.2018
hod kriketovým míčkem 20.32 Praha 18.06.2013
sprintérský trojboj 0607 Praha - Kotlářka 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.07 h Praha-Stromovka 13.01.2015
60 m 08.86 Praha 14.05.2015
150 m 22.04 h Praha-Stromovka 13.01.2015
150 m 22.04 Praha 17.09.2015
300 m 46.77 h Praha-Stromovka 11.02.2015
300 m 47.35 Praha 27.04.2015
600 m 2:03.86 Praha-Jeseniova 20.04.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.93 Praha 17.09.2015
skok vysoký 1.13 Praha 14.05.2015
skok daleký 3.86 Praha 27.04.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 150 m/Žkm/B2 2 Praha-Jeseniova 22.38
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Praha-Jeseniova 11.72
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B5 1 Praha 22.04
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B5 2 Praha 11.93
28.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 300 m/Žkm/B1 6 Praha 47.94
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/B1 3 Praha 08.86
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žkm 12= Praha 1.13
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žkm/B1 5 Praha 47.35
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žkm 16 Praha 3.86
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m/Žky/B10 3 Praha-Jeseniova 09.22
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 600 m/Žkm/B2 1 Praha-Jeseniova 2:03.86
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žkm/B1 3 Praha-Stromovka 46.77
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B8 2 Praha-Strahov 48.61
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B9 2 Praha-Stromovka 09.07
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B6 2 Praha-Stromovka 22.04