Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Ambrožová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 02.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.17 h Praha - Stromovka 01.02.2017
60 m 09.00 Praha - Juliska 11.05.2017
100 m 15.28 Praha 09.09.2015
150 m 22.39 h Praha-Stromovka 10.02.2016
150 m 21.65 Praha - Děkanka 25.04.2017
200 m 30.47 Praha - Kotlářka 06.09.2016
300 m 49.1 h Praha - Stromovka 01.02.2017
300 m 47.46 Praha - Juliska 11.05.2017
600 m 2:08.38 Praha-Jeseniova 20.04.2015
800 m 2:56.98 Praha - Stadion mládeže 04.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.78 Praha-Eden 21.05.2015
skok daleký 4.25 Praha 11.06.2014
skok daleký 4.10 h Praha-Strahov 29.01.2016
vrh koulí 2kg 05.55 Praha 14.05.2015
hod kriketovým míčkem 19.01 Praha-Podvinný Mlýn 29.05.2014
sprintérský trojboj 1196 Praha 09.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.21 h Praha-Stromovka 11.02.2015
60 m 09.36 Praha-Děkanka 17.09.2015
100 m 15.28 Praha 09.09.2015
150 m 23.45 h Praha-Stromovka 13.01.2015
150 m 23.11 Praha 24.09.2015
200 m 32.67 Praha 09.09.2015
300 m 51.80 h Praha-Stromovka 11.02.2015
300 m 51.20 Praha 27.04.2015
600 m 2:08.38 Praha-Jeseniova 20.04.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 13.78 Praha-Eden 21.05.2015
skok daleký 3.41 h Praha-Juliska 15.01.2015
skok daleký 4.30 Praha-Děkanka 17.09.2015
vrh koulí 2kg 05.55 Praha 14.05.2015
sprintérský trojboj 1196 Praha 09.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2015 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B2 6 Praha 23.11
24.09.2015 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 8 Praha 4.10
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B7 MB Praha-Děkanka 09.36
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žkm Praha-Děkanka 4.30
09.09.2015 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka) 60 m/Ž/B4 3 Praha 09.41
09.09.2015 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka) 100 m/Ž/B4 4 Praha 15.28
09.09.2015 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka) 200 m/Ž/B4 4 Praha 32.67
09.09.2015 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka) sprintérský trojboj/Ž 15 Praha 1196
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 4 Praha-Eden 13.78
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm/F 6 Praha-Eden 4.01
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žkm/B1 1 Praha 22.34
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 18 Praha 05.55
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žkm/B5 2 Praha 51.20
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žkm Praha DNS
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m/Žky/B11 2 Praha-Jeseniova 09.27
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 600 m/Žkm/B1 9 Praha-Jeseniova 2:08.38
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žkm/B3 3 Praha-Stromovka 09.21
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žkm/B2 3 Praha-Stromovka 51.80
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B13 3 Praha-Strahov 52.37
15.01.2015 4. veřejné závody PAS (do 13 let) (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žkm 14 Praha-Juliska 3.41
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B13 1 Praha-Stromovka 09.31
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B18 5 Praha-Stromovka 23.45