Karta atleta

Export do excelu
  • Bažoutová Klára
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.6 h Chrudim 8.1.2018
60 m 08.02 Litomyšl 18.6.2017
60 m 07.8 h Pardubice 19.1.2019
100 m 12.91 Litomyšl 20.5.2018
150 m 19.05 Olomouc 26.5.2017
150 m 19.15 h Praha - Stromovka 4.3.2017
200 m 25.74 Györ 5.7.2018
300 m 42.69 Třebíč 10.9.2016
300 m 42.96 h Praha-Stromovka 5.3.2016
400 m 63.24 Třebíč 29.5.2016
600 m 1:47.24 Třebíč 19.5.2015
800 m 2:32.05 Kolín 1.6.2018
800 m 2:32.37 h Praha-Stromovka 12.2.2016
60 m překážek 10.16 Stará Boleslav 22.5.2015
60 m překážek 08.76 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m překážek 14.30 Litomyšl 18.6.2017
sprintérský trojboj 2269 Litomyšl 5.8.2017
pohár rozhlasu 2113 Třebíč 23.5.2017
středoškolský pohár 2281 Jihlava 26.9.2017
pětiboj 2958 Stará Boleslav 22.5.2015
pětiboj hala 3621 h Praha - Stromovka 8.2.2019
sedmiboj 5428 Zlín 31.5.2019
hod oštěpem 500g 43.74 Zlín 31.5.2019
hod oštěpem 600g 38.84 Litomyšl 8.6.2019
hod kriketovým míčkem 45.06 Chrudim 29.4.2015
vrh koulí 3kg 13.58 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 3kg 13.24 h Praha - Stromovka 23.2.2019
vrh koulí 4kg 11.38 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 5.72 Čáslav 26.8.2017
skok daleký 5.61 h Pardubice 19.1.2019
skok vysoký 1.66 Zlín 31.5.2019
skok vysoký 1.63 h Praha - Stromovka 9.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.8 h Pardubice 19.1.2019
200 m 25.83 Zlín 31.5.2019
800 m 2:36.41 Zlín 31.5.2019
800 m 2:39.28 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 08.76 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m překážek 14.38 Zlín 31.5.2019
pětiboj hala 3621 h Praha - Stromovka 8.2.2019
sedmiboj 5428 Zlín 31.5.2019
hod oštěpem 500g 43.74 Zlín 31.5.2019
hod oštěpem 600g 38.84 Litomyšl 8.6.2019
vrh koulí 3kg 13.58 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 3kg 13.24 h Praha - Stromovka 23.2.2019
vrh koulí 4kg 11.38 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 5.72 Zlín 31.5.2019
skok daleký 5.61 h Pardubice 19.1.2019
skok vysoký 1.66 Zlín 31.5.2019
skok vysoký 1.58 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2015 Nejrychlejší Chrudimák (Atletika Chrudim) 60 m/Žkm/R2 1 Chrudim 08.2
30.09.2015 Nejrychlejší Chrudimák (Atletika Chrudim) 60 m/Žkm/F Chrudim 08.2
26.09.2015 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žkm/B1 1 Jablonec nad Nisou 43.39
26.09.2015 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Žkm/F Jablonec nad Nisou 5.00
13.09.2015 Finale KP družstev ml.žactva (TJ JISKRA Litomyšl) 300 m/Žkm/B2 1 Litomyšl 44.60
13.09.2015 Finale KP družstev ml.žactva (TJ JISKRA Litomyšl) výška/Žkm Litomyšl 1.50
13.09.2015 Finale KP družstev ml.žactva (TJ JISKRA Litomyšl) dálka/Žkm Litomyšl 5.08
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B2 1 Kolín 43.88
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky/F 7 Kolín 1.51
06.09.2015 4. kolo KPD starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 150 m/Žky/B1 3 Svitavy 20.50
06.09.2015 4. kolo KPD starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) výška/Žky 9 Svitavy 1.32
06.09.2015 4. kolo KPD starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) dálka/Žky Svitavy 4.49
02.09.2015 4.kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva, skupiny A (Atletika Chrudim) 300 m/Žkm/B1 1 Chrudim 43.8
02.09.2015 4.kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva, skupiny A (Atletika Chrudim) výška/Žkm Chrudim 1.40
02.09.2015 4.kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva, skupiny A (Atletika Chrudim) dálka/Žkm Chrudim 4.82
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m/Žkm/R1 2 Plzeň 08.29
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m/Žkm/S1 5 Plzeň 08.29
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m/Žkm/F 7 Plzeň 08.31
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) dálka/Žkm/K2 2 Plzeň 4.88
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) dálka/Žkm/F 5 Plzeň 5.06
10.06.2015 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 150 m/Žkm/B1 1 Pardubice 19.88
10.06.2015 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Žkm Pardubice 5.09
10.06.2015 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda SKP Pardubice) výška/Žkm Pardubice 1.50
07.06.2015 Krajský přebor mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 150 m/Žkm/F1 Svitavy 20.07
07.06.2015 Krajský přebor mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) výška/Žkm/F Svitavy 1.53
07.06.2015 Krajský přebor mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) dálka/Žkm/F Svitavy 4.74
27.05.2015 2.kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva, skupiny A (Atletika Chrudim) 300 m/Žkm/B1 1 Chrudim 44.5
27.05.2015 2.kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva, skupiny A (Atletika Chrudim) výška/Žkm Chrudim 1.43
27.05.2015 2.kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva, skupiny A (Atletika Chrudim) dálka/Žkm Chrudim 4.50
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) pětiboj/Žkm/F Stará Boleslav 2958
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m př./Žkm/B3 1 Stará Boleslav 10.16
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) kriket/Žkm/F 6 Stará Boleslav 42.23
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žkm/B1 4 Stará Boleslav 08.42
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Žkm/F 4 Stará Boleslav 4.86
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žkm/B3 1 Stará Boleslav 2:33.63
19.05.2015 Pohár rozhlasu - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) 600 m/Žkm/B2 1 Třebíč 1:47.24
19.05.2015 Pohár rozhlasu - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) dálka/Žkm/F Třebíč 4.77
13.05.2015 1.kolo KP družstev mladšího žactva Pardubického kraje, skupiny A (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 150 m/Žkm/B1 1 Pardubice 20.49
13.05.2015 1.kolo KP družstev mladšího žactva Pardubického kraje, skupiny A (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) dálka/Žkm Pardubice 4.96
13.05.2015 1.kolo KP družstev mladšího žactva Pardubického kraje, skupiny A (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) výška/Žkm Pardubice 1.41
09.05.2015 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žkm/B1 1 Třebíč 08.43
09.05.2015 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žkm/B1 1 Třebíč 2:39.04
09.05.2015 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 60 m př./Žkm/B1 2 Třebíč 10.79
09.05.2015 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) dálka/Žkm/F Třebíč 4.77
09.05.2015 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) kriket/Žkm/F Třebíč 39.25
09.05.2015 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) pětiboj/Žkm/F Třebíč 2720
29.04.2015 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) pětiboj/Žkm Chrudim 2819
29.04.2015 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m př./Žkm Chrudim 10.5
29.04.2015 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) kriket/Žkm Chrudim 45.06
29.04.2015 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žkm Chrudim 08.3
29.04.2015 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) dálka/Žkm Chrudim 4.74
29.04.2015 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) 800 m/Žkm Chrudim 2:34.2
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 300 m/Žkm/B1 1 Jablonec nad Nisou 46.05
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) výška/Žkm/F Jablonec nad Nisou 1.46
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) dálka/Žkm/F Jablonec nad Nisou 4.69
14.01.2015 2. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) výška/Žkm Chrudim 1.42