Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Barešová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.93 h Praha-Stromovka 13.01.2016
60 m 09.99 Praha-Děkanka 11.05.2016
150 m 24.50 h Praha-Stromovka 13.01.2016
150 m 24.68 Praha - Podvinný mlýn 17.05.2017
200 m 31.93 Praha - Juliska 14.06.2018
300 m 57.76 h Praha-Strahov 30.01.2015
400 m 73.23 Praha - Eden 25.05.2018
600 m 2:08.85 Praha 11.06.2015
800 m 3:24.77 h Praha-Strahov 24.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 13.31 Praha 17.09.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 21.04 Praha-Eden 19.05.2016
100 m překážek (0.84) 21.48 Stříbro 22.09.2018
200 m překážek (0.76) 40.36 Praha - Eden 06.09.2017
skok daleký 3.49 Praha - Radotín 07.10.2017
vrh koulí 3kg 06.66 Praha - Radotín 07.10.2017
hod kriketovým míčkem 28.89 Praha 11.06.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.44 Praha-Jeseniova 07.09.2015
150 m 25.20 h Praha-Strahov 05.02.2015
300 m 57.76 h Praha-Strahov 30.01.2015
600 m 2:08.85 Praha 11.06.2015
800 m 3:24.77 h Praha-Strahov 24.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 13.31 Praha 17.09.2015
skok daleký 3.37 Praha 21.05.2015
hod kriketovým míčkem 28.89 Praha 11.06.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 5 Praha-Jeseniova 13.18
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 22 Praha-Jeseniova 25.36
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 4 Praha 13.31
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 27 Praha 25.11
07.09.2015 Veřejné závody žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m/Žky/B17 3 Praha-Jeseniova 10.44
07.09.2015 Veřejné závody žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 3 Praha-Jeseniova 13.06
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina B (dvojboj) (SC Radotín Praha) 600 m/Žkm/F 7 Praha 2:08.85
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina B (dvojboj) (SC Radotín Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 4 Praha 28.89
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 2 Praha 13.37
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žkm/F 8 Praha 3.37
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žkm/B4 Praha-Stromovka DNS
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B27 4 Praha-Strahov 25.20
30.01.2015 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B30 4 Praha-Strahov 26.10
30.01.2015 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B15 4 Praha-Strahov 57.76
24.01.2015 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Písek) 800 m/Žkm/B2 MS Praha-Strahov 3:24.77