Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Kropáčková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 28.12.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.15 Praha 28.05.2015
150 m 22.43 h Praha-Stromovka 11.02.2015
150 m 22.75 Praha 24.09.2015
600 m 2:05.97 Praha 14.05.2015
800 m 3:09.81 Praha-Děkanka 22.04.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 13.66 Praha-Děkanka 22.04.2015
skok daleký 3.76 Praha 06.05.2015
vrh koulí 2kg 07.09 Praha 24.09.2015
vrh koulí 3kg 07.73 Praha-Campanus 03.05.2016
hod kriketovým míčkem 25.89 Praha-Děkanka 22.04.2015
pohár rozhlasu 0000 Praha 11 kategorie III hoši a kategorie IV dívky 03.05.2017
pětiboj 1390 Praha-Děkanka 22.04.2015
čtyřboj 1302 hřiště ZŠ Campanus 16.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.15 Praha 28.05.2015
150 m 22.43 h Praha-Stromovka 11.02.2015
150 m 22.75 Praha 24.09.2015
600 m 2:05.97 Praha 14.05.2015
800 m 3:09.81 Praha-Děkanka 22.04.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 13.66 Praha-Děkanka 22.04.2015
skok daleký 3.76 Praha 06.05.2015
vrh koulí 2kg 07.09 Praha 24.09.2015
hod kriketovým míčkem 25.89 Praha-Děkanka 22.04.2015
pětiboj 1390 Praha-Děkanka 22.04.2015
čtyřboj 1302 hřiště ZŠ Campanus 16.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2015 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B2 4 Praha 22.75
24.09.2015 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 20 Praha 07.09
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B2 4 Praha-Děkanka 23.14
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 2kg/Žkm 15 Praha-Děkanka 06.86
16.09.2015 Atletický čtyřboj pro Prahu 11 žáci, mladší žákyně (SK Dvojka Praha z.s., ZŠ Campanus, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus) 60 m/Žkm/B3 1 hřiště ZŠ Campanus 09.02
16.09.2015 Atletický čtyřboj pro Prahu 11 žáci, mladší žákyně (SK Dvojka Praha z.s., ZŠ Campanus, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus) 600 m/Žkm/B3 1 hřiště ZŠ Campanus 2:12.55
16.09.2015 Atletický čtyřboj pro Prahu 11 žáci, mladší žákyně (SK Dvojka Praha z.s., ZŠ Campanus, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus) skok vysoký/Žkm 31 hřiště ZŠ Campanus
16.09.2015 Atletický čtyřboj pro Prahu 11 žáci, mladší žákyně (SK Dvojka Praha z.s., ZŠ Campanus, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus) skok daleký/Žkm hřiště ZŠ Campanus 3.85
16.09.2015 Atletický čtyřboj pro Prahu 11 žáci, mladší žákyně (SK Dvojka Praha z.s., ZŠ Campanus, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus) hod kriketovým míčkem/Žkm 23 hřiště ZŠ Campanus 20.60
16.09.2015 Atletický čtyřboj pro Prahu 11 žáci, mladší žákyně (SK Dvojka Praha z.s., ZŠ Campanus, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus) čtyřboj/Žkm 4 hřiště ZŠ Campanus 1302
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina B (dvojboj) (SC Radotín Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 2 Praha 11.68
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina B (dvojboj) (SC Radotín Praha) skok daleký/Žkm/F Praha 4.13
28.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R3 1 Praha 09.15
29.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žkm/B3 4 Praha 22.16
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) 150 m/Žkm/B1 1 Praha 22.26
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 6 Praha 06.81
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova Praha) 600 m/Žkm/B1 2 Praha 2:05.97
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 10 Praha 21.94
06.05.2015 Nominační závod na letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B2 5 Praha 09.27
06.05.2015 Nominační závod na letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) skok daleký/Žkm 19 Praha 3.76
04.05.2015 Pohár rozhlasu pro Prahy 4,11,12 - mladší žákyně, starší žáci (SK DVOJKA Praha z.s., ZŠ Campanus, AŠSK ZŠ Campanus) 600 m/Žkm/B3 13 hřiště ZŠ Campanus 2:17.40
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B7 3 Praha 09.20
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) hod kriketovým míčkem/Žkm 42 Praha 21.32
22.04.2015 Pětiboj SPS (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B4 2 Praha-Děkanka 09.31
22.04.2015 Pětiboj SPS (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B1 2 Praha-Děkanka 3:09.81
22.04.2015 Pětiboj SPS (Spartak Praha 4) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 2 Praha-Děkanka 13.66
22.04.2015 Pětiboj SPS (Spartak Praha 4) skok daleký/Žkm 6 Praha-Děkanka 3.75
22.04.2015 Pětiboj SPS (Spartak Praha 4) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Praha-Děkanka 25.89
22.04.2015 Pětiboj SPS (Spartak Praha 4) pětiboj/Žkm 6 Praha-Děkanka 1390
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žkm/B4 1 Praha-Stromovka 22.43