Karta atleta

Export do excelu
  • Lea Čagánková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 05.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.02 h Otrokovice 17.02.2015
60 m 08.89 Zlín 15.09.2015
60 m 09.01 h Ostrava 29.01.2016
150 m 21.31 Uherské Hradiště 09.06.2015
300 m 47.14 Uherské Hradiště 04.05.2016
500 m 1:28.4 Zlín 12.04.2017
800 m 2:44.12 Zlín 15.09.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 12.22 h Bratislava 17.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 10.55 Zlín 15.09.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 16.86 Zlín 03.05.2017
200 m překážek (0.76) 32.11 Třinec 12.06.2016
skok daleký 4.38 Zlín 29.04.2015
skok daleký 4.26 h Ostrava 29.01.2016
hod kriketovým míčkem 18.86 Zlín 15.09.2015
pětiboj 2198 Zlín 15.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 06.02 h Otrokovice 17.02.2015
60 m 08.89 Zlín 15.09.2015
150 m 21.31 Uherské Hradiště 09.06.2015
800 m 2:44.12 Zlín 15.09.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 12.22 h Bratislava 17.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 10.55 Zlín 15.09.2015
skok daleký 4.25 h Otrokovice 22.01.2015
skok daleký 4.38 Zlín 29.04.2015
hod kriketovým míčkem 18.86 Zlín 15.09.2015
pětiboj 2198 Zlín 15.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2015 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 60 m/Žkm/R5 2 Znojmo 09.02
04.10.2015 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 4 Znojmo 10.61
27.09.2015 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 2 Olomouc 10.16
27.09.2015 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/F 4 Olomouc 4.40
15.09.2015 3. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B2 2 Zlín 08.89
15.09.2015 3. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B2 1 Zlín 2:44.12
15.09.2015 3. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Zlín 10.55
15.09.2015 3. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm/F Zlín 4.20
15.09.2015 3. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 34 Zlín 18.86
15.09.2015 3. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žkm/F Zlín 2198
13.09.2015 Mistrovství MaS mladšího žactva na dráze (TJ Znojmo) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Znojmo 10.79
13.09.2015 Mistrovství MaS mladšího žactva na dráze (TJ Znojmo) skok daleký/Žkm 20 Znojmo 4.05
15.08.2015 Zlín 2015 (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žky/B1 2 Zlín 09.02
15.08.2015 Zlín 2015 (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Ž 4 Zlín 4.16
09.06.2015 2. kolo družstev mladšího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 150 m/Žkm/B3 2 Uherské Hradiště 21.31
09.06.2015 2. kolo družstev mladšího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Uherské Hradiště 10.35
09.06.2015 2. kolo družstev mladšího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Žkm/F Uherské Hradiště 4.52
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) skok daleký/Ž/F MB Uherské Hradiště 4.59
02.05.2015 Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žkm/B1 3 Uherské Hradiště 08.85
02.05.2015 Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Žkm Uherské Hradiště 4.40
29.04.2015 Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/F Zlín 09.05
29.04.2015 Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm/F Zlín 4.38
15.04.2015 Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm Zlín 21.5
17.02.2015 Otevřené mistrovství Otrokovic v hale (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žkm/R1 3 Otrokovice 06.12
17.02.2015 Otevřené mistrovství Otrokovic v hale (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žkm/FA 6 Otrokovice 06.02
17.02.2015 Otevřené mistrovství Otrokovic v hale (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm Otrokovice 4.23
22.01.2015 Otrokovické halové přebory škol a přípravek, halový čtyřboj skok daleký/Žkm Otrokovice 4.25
17.01.2015 Halové majstrovstvá SsAZ (Stredoslovenský atletický zväz) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B5 2 Bratislava 12.22
17.01.2015 Halové majstrovstvá SsAZ (Stredoslovenský atletický zväz) skok daleký/Žky 16 Bratislava 4.04