Karta atleta

Export do excelu
  • Anežka Rozárie Petriláková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 26.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.40 h Jablonec nad Nisou 21.03.2015
60 m 08.42 Stará Boleslav 24.05.2015
150 m 20.92 h Praha-Stromovka 13.01.2016
150 m 20.71 Vlašim 18.05.2016
200 m 28.45 Stará Boleslav 21.05.2016
300 m 45.93 h Praha-Strahov 05.02.2015
300 m 44.60 Stará Boleslav 29.05.2015
400 m 67.37 Stará Boleslav 06.05.2017
600 m 1:50.33 Praha 27.04.2015
600 m 1:50.87 h Praha-Stromovka 05.12.2015
800 m 2:34.34 Stará Boleslav 24.05.2015
800 m 2:33.26 h Praha-Strahov 13.02.2016
1500 m 5:28.81 h Praha-Strahov 06.02.2016
1500 m 5:31.2 Kolín 07.05.2016
2000 m 7:26.29 Praha - Děkanka 05.06.2016
3000 m 12:10.73 Ostrava 24.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.98 h Jablonec nad Nisou 21.03.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.83 Kladno 30.04.2015
skok vysoký 1.15 h Český Brod 14.03.2015
skok daleký 4.25 h Český Brod 14.03.2015
skok daleký 4.33 Břeclav 10.10.2017
hod kriketovým míčkem 36.12 Stará Boleslav 24.05.2015
středoškolský pohár 1507 Gymnázium Příbram 19.09.2018
pětiboj 2374 Stará Boleslav 24.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.40 h Jablonec nad Nisou 21.03.2015
60 m 08.42 Stará Boleslav 24.05.2015
150 m 21.02 h Praha-Strahov 07.02.2015
150 m 21.57 Vlašim 13.09.2015
300 m 45.93 h Praha-Strahov 05.02.2015
300 m 44.60 Stará Boleslav 29.05.2015
600 m 1:50.33 Praha 27.04.2015
600 m 1:50.87 h Praha-Stromovka 05.12.2015
800 m 2:44.04 h Jablonec nad Nisou 21.02.2015
800 m 2:34.34 Stará Boleslav 24.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.98 h Jablonec nad Nisou 21.03.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.83 Kladno 30.04.2015
skok vysoký 1.15 h Český Brod 14.03.2015
skok daleký 4.25 h Český Brod 14.03.2015
skok daleký 4.07 Stará Boleslav 24.05.2015
hod kriketovým míčkem 36.12 Stará Boleslav 24.05.2015
pětiboj 2374 Stará Boleslav 24.05.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B17 Praha-Stromovka nezměřeno
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 600 m/Žkm/B1 2 Praha-Stromovka 1:50.87
27.09.2015 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R1 6 Kolín 08.71
27.09.2015 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/FB 4 Kolín 08.70
27.09.2015 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 600 m/Žkm/F 8 Kolín 1:50.88
13.09.2015 Finále středočeského KP družstev mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/B4 MB Vlašim 08.88
13.09.2015 Finále středočeského KP družstev mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žkm/B6 MB Vlašim 21.57
10.09.2015 MPD staršího žactva, finále B (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B2 MS Praha 46.96
04.09.2015 4. kolo Středočeského KPD skupiny A mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žkm/B1 3 Beroun 08.81
04.09.2015 4. kolo Středočeského KPD skupiny A mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Beroun) 300 m/Žkm/B1 2 Beroun 45.38
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 60 m/Žkm/R1 5 Plzeň 08.58
15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS) 800 m/Žkm/R2 6 Plzeň 2:36.37
10.06.2015 3. kolo - Středočeský KP družstev mladšího žactva a přípravek (A.C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B5 1 Kladno 08.47
10.06.2015 3. kolo - Středočeský KP družstev mladšího žactva a přípravek (A.C. TEPO Kladno) 600 m/Žkm/B1 2 Kladno 1:51.09
29.05.2015 2. kolo středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva a přípravky, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žkm/B1 3 Stará Boleslav 08.47
29.05.2015 2. kolo středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva a přípravky, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m/Žkm/B1 1 Stará Boleslav 44.60
24.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) pětiboj/Žkm/F 18 Stará Boleslav 2374
24.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 6 Stará Boleslav 12.03
24.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 16 Stará Boleslav 36.12
24.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žkm/B2 2 Stará Boleslav 08.42
24.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žkm/F 18 Stará Boleslav 4.07
24.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žkm/B1 4 Stará Boleslav 2:34.34
09.05.2015 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žkm/B1 1 Stará Boleslav 08.66
09.05.2015 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B8 1 Stará Boleslav 20.67
09.05.2015 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žkm/B1 4 Stará Boleslav 2:36.49
03.05.2015 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R2 2 Kolín 08.50
03.05.2015 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FA Kolín 08.48
03.05.2015 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B2 1 Kolín 2:38.93
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) 60 m/Žkm/B1 MS Klatovy 08.48
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) 800 m/Žkm/B2 MS Klatovy 2:40.55
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 MS Klatovy 12.17
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) skok daleký/Žkm/F MS Klatovy 3.90
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) hod kriketovým míčkem/Žkm/F MS Klatovy 31.41
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) pětiboj/Žkm/F MS Klatovy 2170
30.04.2015 1. kolo - Středočeský KPD mladšího žactva, přípravek a vložený závod sedmiboje starších žákyň (A.C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B12 1 Kladno 08.62
30.04.2015 1. kolo - Středočeský KPD mladšího žactva, přípravek a vložený závod sedmiboje starších žákyň (A.C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B5 1 Kladno 2:40.20
30.04.2015 1. kolo - Středočeský KPD mladšího žactva, přípravek a vložený závod sedmiboje starších žákyň (A.C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 3 Kladno 11.83
30.04.2015 1. kolo - Středočeský KPD mladšího žactva, přípravek a vložený závod sedmiboje starších žákyň (A.C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm/F 4 Kladno 4.23
30.04.2015 1. kolo - Středočeský KPD mladšího žactva, přípravek a vložený závod sedmiboje starších žákyň (A.C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm 19 Kladno 31.46
30.04.2015 1. kolo - Středočeský KPD mladšího žactva, přípravek a vložený závod sedmiboje starších žákyň (A.C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm/F Kladno 2260
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B6 1 Praha 08.65
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žkm/B1 3 Praha 44.93
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 600 m/Žkm/F Praha 1:50.33
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B6 1 Praha 08.61
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B2 1 Praha 2:46.20
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 4 Praha 12.19
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm Praha 3.91
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Praha 33.88
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 4 Praha 2099
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m/Žky/B9 1 Praha-Jeseniova 08.65
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 600 m/Žkm/B1 Praha-Jeseniova DNP
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B5 1 Praha-Jeseniova 12.05
21.03.2015 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žkm/B1 1 Jablonec nad Nisou 08.40
21.03.2015 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žkm/B2 1 Jablonec nad Nisou 46.41
21.03.2015 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Žkm/F Jablonec nad Nisou 2:47.69
21.03.2015 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 2 Jablonec nad Nisou 11.98
14.03.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Český Brod 11.7
14.03.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 60 m/Žkm Český Brod 08.5
14.03.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) skok daleký/Žkm Český Brod 4.25
14.03.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) skok vysoký/Žkm Český Brod 1.15
21.02.2015 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 60 m/Žkm/R7 2 Jablonec nad Nisou 08.56
21.02.2015 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 300 m/Žkm/B6 1 Jablonec nad Nisou 47.56
21.02.2015 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 800 m/Žkm/B1 4 Jablonec nad Nisou 2:44.04
07.02.2015 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žkm/R1 MS Praha-Strahov 08.66
07.02.2015 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 150 m/Žkm/B2 MS Praha-Strahov 21.02
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B5 1 Praha-Strahov 45.93
30.01.2015 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B34 2 Praha-Strahov 21.36
30.01.2015 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B2 4 Praha-Strahov 47.21
30.01.2015 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žky/B4 3 Praha-Strahov 2:53.02
15.01.2015 4. veřejné závody PAS (do 13 let) (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R8 1 Praha-Juliska 08.74
15.01.2015 4. veřejné závody PAS (do 13 let) (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/FA Praha-Juliska 08.63
15.01.2015 4. veřejné závody PAS (do 13 let) (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žkm 4 Praha-Juliska 3.98
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m/Žkm/R19 1 Praha-Strahov 08.75
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m/Žkm/F Praha-Strahov 08.56
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) skok daleký/Žkm 14 Praha-Strahov 3.84