Karta atleta

Export do excelu
  • Šárka Eichlerová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj Český Brod, z.s.
  • Trenér:
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.4 h Český Brod 12.03.2017
60 m 09.82 Beroun 23.06.2017
100 m 18.34 Stará Boleslav 27.04.2014
150 m 29.66 Stará Boleslav 27.04.2014
300 m 57.85 Stará Boleslav 26.06.2015
600 m 2:06.7 Kolín 17.05.2016
800 m 3:11.43 Kolín 10.05.2017
1500 m 6:48.63 h Praha-Strahov 10.01.2016
1500 m 6:38.86 Beroun 23.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 17.90 Vlašim 11.05.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 14.4 h Český Brod 14.02.2015
200 m překážek (0.76) 49.71 Beroun 28.08.2015
skok vysoký 1.25 Kolín 17.05.2016
skok vysoký 1.25 h Český Brod 15.01.2017
skok daleký 3.47 h Český Brod 14.02.2015
skok daleký 3.61 Stará Boleslav 26.06.2015
hod oštěpem 500g 08.84 Stará Boleslav 27.04.2014
pohár rozhlasu 1062 Kolín 10.05.2017
chůze dráha 3000 m 21:56.72 Kolín 03.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.40 Stará Boleslav 26.06.2015
300 m 57.85 Stará Boleslav 26.06.2015
800 m 3:37.12 Beroun 28.08.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 14.4 h Český Brod 14.02.2015
200 m překážek (0.76) 49.71 Beroun 28.08.2015
skok daleký 3.47 h Český Brod 14.02.2015
skok daleký 3.61 Stará Boleslav 26.06.2015
chůze dráha 3000 m 21:56.72 Kolín 03.05.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) chůze dráha 3000 m/Žky/F Praha DQ
28.08.2015 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 800 m/Žky/F 13 Beroun 3:37.12
28.08.2015 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 Beroun DNP
28.08.2015 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m překážek (0.76)/Žky/B3 4 Beroun 49.71
26.06.2015 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žky/R3 6 Stará Boleslav 10.40
26.06.2015 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m/Žky/B3 5 Stará Boleslav 57.85
26.06.2015 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žky/F 20 Stará Boleslav 3.61
03.05.2015 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) chůze dráha 3000 m/Žky/F Kolín 21:56.72
14.02.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 7 Český Brod 14.4
14.02.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) skok daleký/Žkm 12 Český Brod 3.47