Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Mňoučková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.83 Praha-Strahov 08.06.2016
60 m 08.83 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m 14.68 Praha - Eden 25.05.2018
150 m 21.77 h Praha-Stromovka 11.02.2015
150 m 21.55 Praha - Eden 03.05.2019
200 m 30.46 h Praha-Stromovka 23.01.2018
200 m 29.49 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 46.57 Praha 29.06.2015
300 m 47.35 h Praha-Strahov 29.01.2016
600 m 1:50.75 Praha 27.04.2015
800 m 2:40.07 h Praha-Stromovka 19.12.2014
800 m 2:32.84 Praha - Děkanka 26.05.2016
1500 m 5:44.75 Praha-Stromovka 08.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.34 h Praha-Stromovka 19.12.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 11.61 Praha 06.05.2015
100 m překážek (0.76/8.50) 17.94 Praha - Eden 25.05.2019
skok vysoký 1.25 h Praha-Strahov 11.01.2015
skok vysoký 1.30 Praha-Stromovka 22.06.2016
skok daleký 3.26 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
skok daleký 4.23 h Praha-Strahov 29.01.2016
vrh koulí 2kg 07.78 Praha 14.05.2015
vrh koulí 2kg 09.38 h Praha-Stromovka 21.12.2015
vrh koulí 3kg 07.28 h Praha-Stromovka 13.01.2016
vrh koulí 3kg 08.42 Praha - Juliska 06.09.2017
vrh koulí 4kg 07.04 h Praha - Stromovka 21.01.2020
hod kriketovým míčkem 36.82 Praha-Podvinný Mlýn 11.06.2015
pětiboj 2111 Praha 28.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.05 Praha 28.09.2015
60 m 08.95 h Praha-Stromovka 21.12.2015
150 m 21.77 h Praha-Stromovka 11.02.2015
150 m 21.92 Praha-Děkanka 17.09.2015
300 m 47.99 h Praha-Strahov 05.02.2015
300 m 46.57 Praha 29.06.2015
600 m 1:50.75 Praha 27.04.2015
800 m 2:43.04 h Praha-Stromovka 13.01.2015
800 m 2:37.64 Praha 06.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.61 Praha 06.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.82 h Praha-Stromovka 21.12.2015
skok vysoký 1.25 h Praha-Strahov 11.01.2015
skok vysoký 1.25 Praha 29.06.2015
skok daleký 4.24 Praha 21.05.2015
skok daleký 3.93 h Praha-Stromovka 21.12.2015
vrh koulí 2kg 07.78 Praha 14.05.2015
vrh koulí 2kg 09.38 h Praha-Stromovka 21.12.2015
hod kriketovým míčkem 36.82 Praha-Podvinný Mlýn 11.06.2015
pětiboj 2111 Praha 28.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 6 Praha-Stromovka 11.82
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B2 5 Praha-Stromovka 08.95
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) vrh koulí 2kg/Žkm Praha-Stromovka 09.38
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) skok daleký/Ž 12 Praha-Stromovka 3.93
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/B1 4 Praha-Stromovka 2:45.91
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B4 2 Praha 09.05
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B4 1 Praha 2:43.52
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 4 Praha 11.67
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/FA 10 Praha 4.17
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 21 Praha 30.94
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm/F 15 Praha 2111
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 800 m/Žkm/B1 2 Praha-Jeseniova 2:52.18
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Praha-Jeseniova 11.56
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B1 3 Praha-Děkanka 21.92
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Praha-Děkanka 36.33
07.09.2015 Veřejné závody žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m/Žky/B11 1 Praha-Jeseniova 09.06
07.09.2015 Veřejné závody žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 3 Praha-Jeseniova 11.74
29.06.2015 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B2 2 Praha 46.57
29.06.2015 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žky 11= Praha 1.25
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (dvojboj) (A. C. Sparta Praha) 600 m/Žkm/B1 1 Praha-Podvinný Mlýn 1:51.72
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (dvojboj) (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Praha-Podvinný Mlýn 36.82
29.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žkm/B1 6 Praha 21.19
28.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 800 m/Žkm/B1 3 Praha 2:38.73
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Praha 11.20
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žkm/F 4 Praha 4.24
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B2 1 Praha 21.08
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 8 Praha 07.78
06.05.2015 Nominační závod na letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B 3 Praha 2:37.64
06.05.2015 Nominační závod na letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 4 Praha 11.61
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 600 m/Žkm/F Praha 1:50.75
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) hod kriketovým míčkem/Žkm 13 Praha 33.07
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B2 2 Praha 08.85
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B3 2 Praha 2:40.49
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Praha 11.38
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm Praha 3.39
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 13 Praha 32.70
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 5 Praha 2093
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m/Žky/B9 2 Praha-Jeseniova 08.78
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Praha-Jeseniova 11.31
21.03.2015 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žkm/B5 1 Jablonec nad Nisou 08.97
21.03.2015 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žkm/B5 1 Jablonec nad Nisou 48.39
21.03.2015 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/Žkm/F 10 Jablonec nad Nisou 3.88
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žkm/B2 2 Praha-Stromovka 21.77
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 8 Praha-Stromovka 11.94
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B4 4 Praha-Strahov 47.99
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B6 1 Praha-Strahov 21.84
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B3 5 Praha-Stromovka 2:43.04
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B4 1 Praha-Stromovka 09.06
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 800 m/Žkm/B1 3 Praha-Strahov 2:45.44
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) skok vysoký/Žkm 12 Praha-Strahov 1.25