Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Šimlová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér:
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.05 h Praha-Strahov 16.12.2017
60 m 09.16 Praha - Juliska 17.09.2019
100 m 14.24 Praha - Eden 30.05.2019
150 m 21.71 h Praha - Stromovka 11.01.2017
150 m 21.53 Praha - Eden 21.06.2017
200 m 30.14 h Praha-Stromovka 04.02.2018
200 m 29.57 Nová Včelnice 05.05.2018
300 m 49.83 h Praha - Stromovka 09.01.2018
300 m 48.63 Praha - Eden 30.05.2019
400 m 70.04 h Praha-Stromovka 03.02.2018
400 m 67.47 Praha - Děkanka 20.05.2018
600 m 2:03.06 Praha 14.05.2015
800 m 2:44.4 Praha - FZŠ Trávníčkova 27.04.2018
1500 m 6:00.05 Sušice 03.06.2017
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 13.20 Praha 28.09.2015
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 19.34 Praha - Eden 30.09.2017
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 19.44 Nová Včelnice 05.05.2018
400 m překážek [76,2 cm] 79.50 Litomyšl 08.06.2019
skok vysoký 1.27 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok daleký 4.32 Praha - Eden 21.06.2017
skok daleký 4.30 h Praha - Stromovka 02.02.2019
vrh koulí 2kg 05.74 h Praha-Stromovka 11.02.2015
vrh koulí 2kg 06.44 Praha-Podvinný Mlýn 11.06.2015
vrh koulí 3kg 07.28 h Praha - Stromovka 22.01.2019
vrh koulí 3kg 08.19 Praha - Eden 02.10.2019
vrh koulí 4kg 07.03 Praha - Eden 08.06.2021
hod diskem 1kg 17.35 Praha - Juliska 18.08.2020
hod oštěpem 500g 25.32 Praha - Eden 03.09.2019
hod oštěpem 600g 26.00 Jičín 11.06.2022
hod kriketovým míčkem 31.33 Praha 17.09.2015
středoškolský pohár 0844 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj 1625 Praha 28.09.2015
sedmiboj [Zky] 2491 Praha - Eden 01.10.2017
sedmiboj [Dky] 2543 Praha - Děkanka 04.05.2019
vrhačský trojboj 0943 Praha - Juliska 19.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.58 Praha 28.09.2015
150 m 24.05 h Praha-Stromovka 11.02.2015
150 m 23.69 Praha-Podvinný Mlýn 11.06.2015
600 m 2:03.06 Praha 14.05.2015
800 m 2:49.35 Praha 17.09.2015
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 13.20 Praha 28.09.2015
skok vysoký 1.15 Praha 21.05.2015
skok daleký 3.78 Praha 28.09.2015
vrh koulí 2kg 05.74 h Praha-Stromovka 11.02.2015
vrh koulí 2kg 06.44 Praha-Podvinný Mlýn 11.06.2015
hod kriketovým míčkem 31.33 Praha 17.09.2015
pětiboj 1625 Praha 28.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B11 5 Praha 09.58
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B2 3 Praha 2:50.08
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B11 4 Praha 13.20
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/FB 19 Praha 3.78
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 22 Praha 30.87
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm/F 36 Praha 1625
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 800 m/Žkm/B1 7 Praha - Jeseniova 2:59.51
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B3 3 Praha - Jeseniova 13.48
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B2 3 Praha 2:49.35
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 15 Praha 31.33
19.08.2015 1. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Ž/B3 4 Stará Boleslav 24.47
19.08.2015 1. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Stará Boleslav 05.98
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (dvojboj) (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B5 3 Praha-Podvinný Mlýn 23.69
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (dvojboj) (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 12 Praha-Podvinný Mlýn 06.44
29.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žkm/B8 3 Praha 23.16
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B3 3 Praha 09.74
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žkm/F 12= Praha 1.15
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 600 m/Žkm/B2 2 Praha 2:03.06
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Praha 29.04
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žkm/B4 6 Praha-Stromovka 24.05
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 17 Praha-Stromovka 05.74
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 9 Praha-Stromovka 05.72
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B15 4 Praha-Stromovka 24.15