Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Tomášková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Pernica Jan
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.05 Praha 11.06.2014
60 m 09.63 h Praha-Stromovka 03.02.2016
150 m 23.15 h Praha-Stromovka 13.01.2016
150 m 22.98 Praha-Eden 19.05.2016
200 m 31.67 h Praha-Stromovka 04.02.2018
200 m 31.23 Praha - Juliska 09.05.2018
300 m 51.51 Praha-Eden 19.05.2016
300 m 51.36 h Praha-Strahov 17.12.2016
600 m 2:15.21 Praha 05.06.2014
600 m 2:13.33 h Praha-Stromovka 05.12.2015
800 m 2:57.75 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
800 m 3:12.17 h Praha - Stromovka 11.01.2017
1500 m 6:22.15 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
3000 m 14:19.73 Praha - Kotlářka 17.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.99 Praha-Eden 21.05.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 17.89 Praha - Stromovka 17.05.2017
300 m překážek (0.76) 55.93 Praha - Eden 26.05.2018
skok vysoký 1.29 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok daleký 2.71 h Praha-Juliska 15.01.2015
skok daleký 3.75 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
vrh koulí 2kg 07.13 Praha 11.06.2015
vrh koulí 3kg 06.50 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
hod diskem 0,75kg 17.07 Praha-Stromovka 22.06.2016
hod oštěpem 500g 19.08 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
hod kriketovým míčkem 33.23 Praha 28.09.2015
pětiboj 1098 Praha 28.09.2015
sedmiboj [Zky] 2380 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.93 h Praha-Juliska 15.01.2015
60 m 10.21 Praha 28.09.2015
150 m 24.26 h Praha-Strahov 05.02.2015
150 m 23.79 Praha 11.06.2015
600 m 2:13.33 h Praha-Stromovka 05.12.2015
800 m 3:15.37 Praha , Juliska 08.06.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.99 Praha-Eden 21.05.2015
skok vysoký 1.25 Praha 14.05.2015
skok daleký 2.71 h Praha-Juliska 15.01.2015
skok daleký 3.55 Praha 28.09.2015
vrh koulí 2kg 07.13 Praha 11.06.2015
hod kriketovým míčkem 33.23 Praha 28.09.2015
pětiboj 1098 Praha 28.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 600 m/Žkm/B1 9 Praha-Stromovka 2:13.33
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B10 6 Praha 10.21
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B2 Praha DNF
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B7 4 Praha 12.47
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/FA 26 Praha 3.55
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Praha 33.23
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm/F 54 Praha 1098
24.09.2015 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žkm 19 Praha 1.20
24.09.2015 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 19 Praha 3.26
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žkm 12 Praha 1.20
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 21 Praha 3.44
11.06.2015 4. kolo kvalifikace MPD, 3. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (SK ZŠ Jeseniova) 150 m/Žkm/B1 3 Praha 23.79
11.06.2015 4. kolo kvalifikace MPD, 3. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm/F 8 Praha 07.13
08.06.2015 O Pohár pražského primátora (Dukla Praha) 800 m/Žkm/B1 7 Praha , Juliska 3:15.37
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 1 Praha-Eden 11.99
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm/F 14 Praha-Eden 3.46
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/B4 2 Praha 09.70
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žkm 4 Praha 1.25
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B14 3 Praha-Strahov 24.26
30.01.2015 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B31 3 Praha-Strahov 24.86
15.01.2015 4. veřejné závody PAS (do 13 let) (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R11 4 Praha-Juliska 09.93
15.01.2015 4. veřejné závody PAS (do 13 let) (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žkm 24 Praha-Juliska 2.71