Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Dvořák
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Pobuda Štěpán
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m př. 746 924
    akt. 20.09.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.33 Praha - Eden 01.10.2017
60 m 07.80 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
100 m 12.04 Praha - Juliska 12.10.2019
150 m 23.45 Praha 24.06.2013
150 m 22.46 h Praha-Strahov 30.01.2015
200 m 22.78 Praha - Eden 08.06.2021
300 m 47.34 h Praha-Stromovka 11.02.2015
300 m 35.41 Praha - Eden 06.05.2022
400 m 50.52 h Ostrava 19.02.2022
400 m 48.92 Praha - Eden 03.06.2022
600 m 2:03.56 Kotlářka, Praha 26.05.2014
800 m 2:43.99 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
1000 m 3:28.38 Praha - Eden 01.10.2017
1000 m 3:02.07 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
1500 m 5:05.36 Praha - Juliska 13.10.2019
60 m překážek (0.76) 10.84 h Praha-Stromovka 17.02.2016
60 m překážek (0.76) 10.71 Praha - Kotlářka 16.06.2016
60 m překážek (0.84) 09.44 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
60 m překážek (0.91) 08.63 h Praha - Stromovka 28.01.2020
100 m překážek (0.84) 15.69 Praha - Eden 30.09.2017
110 m překážek (0.91) 15.26 Praha - Eden 14.09.2019
200 m překážek (0.76) 30.45 Praha - Děkanka 31.05.2017
300 m překážek (0.84) 40.17 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
300 m překážek (0.91) 38.96 Praha - Eden 06.05.2022
400 m překážek (0.91) 53.77 Kolín 11.06.2022
skok vysoký 1.79 h Praha - Stromovka 28.01.2020
skok vysoký 1.80 Pardubice 11.09.2021
skok o tyči 3.70 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok o tyči 3.80 Praha - Eden 25.09.2021
skok daleký 6.25 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 6.04 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 3kg 08.17 Praha-Strahov 09.06.2016
vrh koulí 4kg 09.37 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
vrh koulí 4kg 10.10 Radotín 10.05.2018
vrh koulí 5kg 11.11 Praha - Eden 02.10.2019
vrh koulí 5kg 12.11 h Praha - Stromovka 02.02.2020
vrh koulí 6kg 10.74 Praha - Juliska 24.08.2021
hod diskem 1kg 36.04 Praha - Juliska 19.06.2018
hod diskem 1,5kg 35.67 Praha - Eden 25.05.2019
hod diskem 1,75kg 33.62 Praha - Děkanka 02.09.2021
hod kladivem 4kg 26.17 Praha - Eden 05.09.2018
hod oštěpem 600g 37.01 Praha - Eden 05.09.2018
hod oštěpem 700g 42.73 Praha - Juliska 13.10.2019
hod kriketovým míčkem 46.88 Praha - Eden 26.04.2016
pohár rozhlasu 0492 Radotín 10.05.2018
středoškolský pohár 1180 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj 1803 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
sedmiboj hala [Zci] 3253 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj hala [Dci] 4345 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
devítiboj 3777 Praha - Eden 01.10.2017
desetiboj [Dci] 5729 Praha - Juliska 13.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.05 Praha 23.04.2015
150 m 22.46 h Praha-Strahov 30.01.2015
150 m 21.36 Praha 21.05.2015
300 m 47.34 h Praha-Stromovka 11.02.2015
300 m 45.76 Praha 28.05.2015
800 m 2:49.35 Praha 23.04.2015
60 m překážek (0.76) 11.11 h Praha-Stromovka 11.02.2015
60 m překážek (0.76) 10.73 Praha 29.05.2015
skok vysoký 1.25 Praha 14.05.2015
skok daleký 3.83 Praha 06.05.2015
vrh koulí 3kg 07.07 Praha 21.05.2015
hod kriketovým míčkem 40.89 Praha 28.09.2015
pětiboj 1427 Praha 28.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B5 4 Praha 09.38
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B3 14 Praha 2:55.63
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B6 1 Praha 10.75
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/FA 9 Praha 4.60
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Praha 40.89
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm/F 16 Praha 1427
24.09.2015 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 3 Praha 10.68
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 3 Praha 11.07
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 9 Praha 3.98
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (dvojboj) (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 1 Praha-Podvinný Mlýn 10.88
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (dvojboj) (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/F Praha-Podvinný Mlýn 4.45
28.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 300 m/Žcm/B1 4 Praha 45.76
29.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 1 Praha 10.94
29.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/FB Praha 10.73
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 150 m/Žcm/B1 3 Praha 21.36
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F 5 Praha 07.07
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B1 4 Praha 08.90
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žcm 6= Praha 1.25
06.05.2015 Nominační závod na letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 4 Praha 11.41
06.05.2015 Nominační závod na letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) skok daleký/Žcm 12 Praha 3.83
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žcm/B1 3 Praha 47.61
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B3 6 Praha 09.05
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B2 2 Praha 2:49.35
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 4 Praha 11.77
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm Praha NM
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 15 Praha 38.62
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 17 Praha 1067
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žcm/B1 4 Praha-Stromovka 47.34
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 1 Praha-Stromovka 11.11
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B8 1 Praha-Strahov 48.86
30.01.2015 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B10 3 Praha-Strahov 48.93
30.01.2015 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B9 3 Praha-Strahov 22.46
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 Praha-Stromovka DNF
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B2 5 Praha-Stromovka 22.90