Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Bálek
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 08.12.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.48 h Praha-Juliska 21.01.2016
60 m 09.43 Praha-Podvinný Mlýn 01.06.2016
150 m 26.34 h Praha 17.12.2014
150 m 24.09 Praha 11.06.2015
300 m 51.76 h Praha-Stromovka 17.02.2016
600 m 2:08.98 Praha 14.05.2015
800 m 2:58.03 h Praha-Strahov 05.02.2015
800 m 3:04.84 Stará Boleslav 10.10.2015
60 m překážek (0.76) 12.67 Stará Boleslav 10.10.2015
60 m překážek (0.84) 12.65 h Praha-Juliska 21.01.2016
60 m překážek (0.76) 12.85 h Praha-Stromovka 17.02.2016
skok vysoký 1.20 Praha-Podvinný Mlýn 01.06.2016
skok daleký 3.59 h Praha-Juliska 21.01.2016
skok daleký 3.30 Praha-Eden 19.05.2016
vrh koulí 3kg 09.53 Praha - Kotlářka 15.06.2016
hod diskem 1kg 09.47 Praha 13.10.2014
hod oštěpem 600g 09.88 Praha 13.10.2014
hod kriketovým míčkem 40.41 Praha-Děkanka 25.04.2016
pětiboj 0813 Stará Boleslav 10.10.2015
vrhačský trojboj 0348 Praha 13.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.16 h Praha-Juliska 15.01.2015
60 m 09.77 Praha 27.04.2015
150 m 24.09 Praha 11.06.2015
300 m 54.07 h Praha-Stromovka 11.02.2015
600 m 2:08.98 Praha 14.05.2015
800 m 2:58.03 h Praha-Strahov 05.02.2015
800 m 3:04.84 Stará Boleslav 10.10.2015
60 m překážek (0.76) 12.67 Stará Boleslav 10.10.2015
skok daleký 3.45 h Praha-Stromovka 11.02.2015
skok daleký 3.65 Praha-Jeseniova 20.04.2015
vrh koulí 3kg 06.84 Praha 23.10.2015
hod kriketovým míčkem 36.34 Praha-Děkanka 17.09.2015
pětiboj 0813 Stará Boleslav 10.10.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.10.2015 Kontrolní závody Atletika Hostivař (ATLETIKA HOSTIVAŘ) vrh koulí 3kg/Žcm 5 Praha 06.84
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žcm/B2 4 Stará Boleslav 09.77
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žcm/F 8 Stará Boleslav 3:04.84
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 3 Stará Boleslav 12.67
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žcm/F 8 Stará Boleslav 3.52
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 6 Stará Boleslav 35.63
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) pětiboj/Žcm/F 9 Stará Boleslav 0813
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F 11 Praha-Jeseniova 06.75
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 22 Praha-Jeseniova 32.48
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žcm 15 Praha-Děkanka 06.72
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) hod kriketovým míčkem/Žcm 15 Praha-Děkanka 36.34
11.06.2015 4. kolo kvalifikace MPD, 3. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (SK ZŠ Jeseniova) 150 m/Žcm/B3 3 Praha 24.09
11.06.2015 4. kolo kvalifikace MPD, 3. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žcm/F 10 Praha 06.47
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) 600 m/Žcm/B1 8 Praha 2:08.98
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Praha 34.45
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B4 3 Praha 09.77
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) hod kriketovým míčkem/Žcm 13 Praha 33.63
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m/Žci/B4 3 Praha-Jeseniova 09.82
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) skok daleký/Žci 10 Praha-Jeseniova 3.65
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žcm/B3 6 Praha-Stromovka 54.07
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žcm/F 18 Praha-Stromovka 3.45
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B6 Praha-Strahov DNS
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žci/F 9 Praha-Strahov 2:58.03
15.01.2015 4. veřejné závody PAS (do 13 let) (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žcm/R1 3 Praha-Juliska 10.16
15.01.2015 4. veřejné závody PAS (do 13 let) (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žcm 20 Praha-Juliska 3.43