Karta atleta

Export do excelu
  • David Voců
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: ŠAK Novoborská Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.06 Praha - Eden 29.05.2018
60 m 08.25 h Praha - Stromovka 21.01.2020
100 m 15.15 Praha - Juliska 16.05.2017
150 m 24.36 h Praha-Stromovka 11.02.2015
150 m 23.55 Praha - Podvinný mlýn 17.05.2017
200 m 33.27 Praha-Podvinný mlýn 05.09.2017
600 m 2:24.11 Praha-Stromovka 29.05.2014
800 m 2:57.73 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
1500 m 5:53.77 Praha - FZŠ Chodovická 25.04.2019
60 m překážek (0.76) 13.75 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
200 m překážek (0.76) 40.67 Praha - Děkanka 31.05.2017
skok vysoký 1.12 Praha - Jeseniova 22.09.2016
skok daleký 3.97 Praha - Děkanka 10.06.2018
vrh koulí 3kg 05.45 Praha-Juliska 12.05.2016
hod diskem 1,5kg 16.51 Praha - Děkanka 20.06.2020
hod kriketovým míčkem 29.20 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
pohár rozhlasu 0245 Praha - FZŠ Chodovická 25.04.2019
pětiboj 0745 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.30 Praha 14.05.2015
150 m 24.36 h Praha-Stromovka 11.02.2015
150 m 24.82 Praha 17.09.2015
60 m překážek (0.76) 14.23 Praha-Jeseniova 24.09.2015
skok daleký 3.50 Praha 17.09.2015
hod kriketovým míčkem 20.96 Praha 11.06.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B5 4 Praha-Jeseniova 14.23
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) skok daleký/Žcm/F 24 Praha-Jeseniova 3.16
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B3 4 Praha 24.82
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 22 Praha 3.50
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina B (dvojboj) (SC Radotín Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 14 Praha 20.96
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m/Žcm/B4 2 Praha 10.30
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova Praha) skok vysoký/Žcm/F Praha DNP
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žcm/B5 4 Praha-Stromovka 24.36