Karta atleta

Export do excelu
  • Lea Anna Polívková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Karlický Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.49 Praha - Eden 27.06.2018
60 m 08.55 h Praha-Stromovka 01.12.2018
100 m 13.66 Praha - Kotlářka 26.04.2018
150 m 20.15 h Praha-Stromovka 07.02.2018
150 m 20.35 Kolín 12.05.2018
200 m 27.64 Praha - Kotlářka 26.04.2018
200 m 28.32 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 43.82 h Praha - Strahov 28.01.2018
300 m 43.32 Praha - Děkanka 10.06.2018
400 m 65.17 h Praha - Strahov 09.02.2020
400 m 64.62 Praha - Eden 18.06.2021
600 m 1:51.37 Praha-Jeseniova 02.05.2016
800 m 2:46.45 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
800 m 2:36.09 Chrudim 12.07.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.43 Praha-Jeseniova 02.05.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 10.44 h Praha-Stromovka 03.12.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 09.50 h Praha - Stromovka 24.02.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 09.91 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.50 Praha - Eden 27.06.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 16.61 Chrudim 11.07.2020
200 m překážek (0.76) 31.78 Praha - Eden 29.05.2018
skok vysoký 1.43 Kolín 12.05.2018
skok vysoký 1.40 h Praha - Strahov 17.01.2020
skok daleký 4.80 Praha - Děkanka 31.05.2017
skok daleký 4.78 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
vrh koulí 2kg 09.08 Praha-Kotlářka 12.05.2016
vrh koulí 3kg 08.05 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
vrh koulí 3kg 09.94 Nová Včelnice 05.07.2020
hod oštěpem 500g 28.42 Kolín 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 38.58 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
pětiboj 2626 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
pětiboj hala [Zky] 2542 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj [Zky] 3866 Kolín 02.06.2018
sedmiboj [Dky] 3677 Nová Včelnice 05.07.2020
sprintérský trojboj 2018 Praha - Kotlářka 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.65 h Praha-Strahov 07.02.2015
60 m 09.47 Praha 28.09.2015
150 m 22.49 Praha 29.06.2015
150 m 21.80 h Praha-Stromovka 05.12.2015
300 m 47.43 Praha 29.06.2015
300 m 48.13 h Praha-Stromovka 05.12.2015
800 m 2:49.65 Praha 28.09.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.14 h Praha-Stromovka 11.02.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.64 Praha 28.09.2015
skok vysoký 1.10 Praha 14.05.2015
skok daleký 4.00 Praha 06.05.2015
vrh koulí 2kg 06.65 Praha-Podvinný Mlýn 11.06.2015
hod kriketovým míčkem 28.32 Praha 28.09.2015
pětiboj 1982 Praha 28.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B10 4 Praha-Stromovka 21.80
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B4 2 Praha-Stromovka 48.13
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B10 5 Praha 09.47
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B4 4 Praha 2:49.65
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B7 1 Praha 11.64
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/FB Praha 4.44
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 23 Praha 28.32
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm/F 21 Praha 1982
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 60 m/Žkm/B5 2 Praha-Jeseniova 09.53
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 4 Praha-Jeseniova 12.00
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B1 6 Praha 2:51.62
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 2 Praha 11.94
07.09.2015 Veřejné závody žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m/Žky/B1 2 Praha-Jeseniova 09.43
07.09.2015 Veřejné závody žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) skok daleký/Žky/F1 13 Praha-Jeseniova 3.87
02.09.2015 3. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Ž/B6 5 Stará Boleslav 09.49
02.09.2015 3. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Ž/B2 2 Stará Boleslav 22.94
29.06.2015 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B3 6 Praha 22.49
29.06.2015 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B2 3 Praha 47.43
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (dvojboj) (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B1 2 Praha-Podvinný Mlýn 22.53
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (dvojboj) (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 11 Praha-Podvinný Mlýn 06.65
28.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 300 m/Žkm/B2 4 Praha 47.80
29.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 1 Praha 12.00
29.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/FB Praha 11.81
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 4 Praha 12.01
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žkm/F 10 Praha 3.95
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B2 1 Praha 09.33
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žkm 7= Praha 1.10
06.05.2015 Nominační závod na letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 5 Praha 12.75
06.05.2015 Nominační závod na letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) skok daleký/Žkm 14 Praha 4.00
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B2 5 Praha 09.42
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B3 9 Praha 2:57.64
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 3 Praha 12.01
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 7 Praha 3.92
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 30 Praha 28.00
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 14 Praha 1734
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žkm/B2 2 Praha-Stromovka 50.97
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 3 Praha-Stromovka 12.14
07.02.2015 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žkm/R8 MS Praha-Strahov 09.65
07.02.2015 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 MS Praha-Strahov 12.39
30.01.2015 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B27 4 Praha-Strahov 24.14
30.01.2015 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B12 3 Praha-Strahov 53.74
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 5 Praha-Stromovka 13.21
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B7 6 Praha-Stromovka 24.81