Karta atleta

Export do excelu
  • Eva Hřebíčková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Koštovalová Naděžda
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.85 Praha - Děkanka 02.05.2017
60 m 09.47 h Praha - Stromovka 02.12.2017
150 m 24.85 Praha 14.05.2015
150 m 23.75 h Praha - Stromovka 11.01.2017
300 m 49.92 h Praha-Strahov 16.12.2017
300 m 49.98 Praha - Eden 11.05.2018
500 m 1:34.96 h Praha-Strahov 18.01.2019
500 m 1:33.85 Praha - Eden 03.05.2019
600 m 2:04.06 h Praha-Stromovka 11.02.2015
600 m 2:00.50 Praha-Juliska 12.05.2016
800 m 2:51.64 h Praha-Stromovka 10.02.2016
800 m 2:51.18 Praha-Stromovka 22.09.2016
1000 m 3:48.1 h Praha - Strahov 08.12.2018
1500 m 5:45.97 h Praha - Stromovka 02.02.2019
1500 m 5:47.91 Praha - Kotlářka 17.05.2019
3000 m 12:38.19 Praha - Eden 26.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.53 h Praha-Stromovka 21.12.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.87 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 11.98 h Praha-Juliska 18.01.2018
200 m překážek (0.76) 36.56 Praha - Vokovice 29.05.2018
skok vysoký 1.43 Praha - Vokovice 29.05.2018
skok daleký 4.10 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
skok daleký 4.01 h Praha-Juliska 18.01.2018
vrh koulí 2kg 05.92 Praha 14.05.2015
vrh koulí 2kg 07.36 h Praha-Stromovka 21.12.2015
hod kriketovým míčkem 26.50 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
pětiboj 1512 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.57 Praha 27.04.2015
60 m 10.29 h Praha-Stromovka 21.12.2015
150 m 24.85 Praha 14.05.2015
150 m 24.43 h Praha-Stromovka 05.12.2015
300 m 57.36 h Praha-Strahov 05.02.2015
600 m 2:04.06 h Praha-Stromovka 11.02.2015
600 m 2:03.70 Praha 21.05.2015
800 m 2:55.53 Praha 28.05.2015
800 m 2:52.57 h Praha-Stromovka 21.12.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 13.53 h Praha-Stromovka 21.12.2015
skok vysoký 1.25 Praha 11.06.2015
skok daleký 3.35 Praha 24.09.2015
skok daleký 3.68 h Praha-Stromovka 21.12.2015
vrh koulí 2kg 05.92 Praha 14.05.2015
vrh koulí 2kg 07.36 h Praha-Stromovka 21.12.2015
hod kriketovým míčkem 22.83 Praha 17.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 3 Praha-Stromovka 13.53
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B4 5 Praha-Stromovka 10.29
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 11 Praha-Stromovka 07.36
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) skok daleký/Ž 17 Praha-Stromovka 3.68
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/B2 1 Praha-Stromovka 2:52.57
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žky Praha-Stromovka NH
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B5 6 Praha-Stromovka 24.43
24.09.2015 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 17 Praha 3.35
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B1 8 Praha 2:55.55
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 32 Praha 22.83
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina B (dvojboj) (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B2 5 Praha 10.34
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina B (dvojboj) (SC Radotín Praha) skok vysoký/Žkm/F 4 Praha 1.25
28.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 800 m/Žkm/B2 6 Praha 2:55.53
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) 600 m/Žkm/B1 2 Praha 2:03.70
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 15 Praha 22.46
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova Praha) 150 m/Žkm/B2 2 Praha 24.85
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 10 Praha 05.92
27.04.2015 2. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B18 3 Praha 10.57
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 600 m/Žkm/B4 3 Praha-Stromovka 2:04.06
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B18 4 Praha-Strahov 57.36
30.01.2015 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žky/B2 5 Praha-Strahov 2:56.64
15.01.2015 4. veřejné závody PAS (do 13 let) (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R3 4 Praha-Juliska 10.77
15.01.2015 4. veřejné závody PAS (do 13 let) (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žkm 16 Praha-Juliska 3.11
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B2 9 Praha-Stromovka 3:00.77
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B14 6 Praha-Stromovka 10.56