Karta atleta

Export do excelu
  • Justýna Königsmarková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Halbich Michal
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.99 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m 09.16 h Praha-Stromovka 01.12.2018
100 m 13.80 Praha - Eden 30.05.2019
150 m 22.41 Praha - Eden 30.09.2017
150 m 21.19 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 29.88 Praha - Juliska 12.10.2019
300 m 55.48 h Praha-Strahov 29.01.2016
300 m 51.10 Praha - Juliska 31.05.2017
600 m 2:09.1 h Praha-Stromovka 11.02.2015
600 m 2:00.26 Praha-Kotlářka 24.05.2016
800 m 2:44.79 h Praha - Stromovka 10.01.2018
800 m 2:41.29 Praha - Juliska 13.10.2019
1500 m 5:46.32 h Praha - Strahov 28.01.2018
1500 m 5:29.41 Praha - Eden 15.09.2018
3000 m 13:49.19 Praha - Juliska 18.08.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.86 Praha - Kotlářka 16.06.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.94 h Praha-Stromovka 03.12.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 11.23 h Praha-Juliska 18.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 18.15 Praha - Děkanka 10.06.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 17.73 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek (0.76) 36.79 Praha - Kotlářka 21.06.2017
400 m překážek (0.76) 73.30 Praha - Děkanka 15.05.2019
3000 m překážek 12:54.31 Plzeň 28.09.2019
skok vysoký 1.30 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.75 h Praha - Stromovka 01.02.2020
skok o tyči 3.01 Pardubice 11.09.2021
skok daleký 4.14 h Praha-Stromovka 01.12.2018
skok daleký 4.38 Praha - Juliska 13.10.2019
trojskok 09.94 Praha - Eden 26.05.2019
trojskok 09.93 h Praha - Stromovka 02.02.2020
vrh koulí 2kg 06.79 Praha-Jeseniova 12.05.2016
vrh koulí 3kg 08.03 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 500g 20.68 Praha - Eden 07.05.2019
hod oštěpem 600g 20.49 Praha - Juliska 24.08.2021
hod kriketovým míčkem 31.89 Praha-Podvinný Mlýn 01.06.2016
pohár rozhlasu 0004 Praha - Jeseniova 03.05.2018
pětiboj 1472 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
sedmiboj [Zky] 2370 Praha - Eden 01.10.2017
sedmiboj [Dky] 2774 Praha - Juliska 13.10.2019
chůze dráha 3000 m 19:27.32 Jablonec nad Nisou 07.10.2017
chůze dráha 3000 m 19:28.08 h Praha - Stromovka 11.02.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.30 h Praha-Stromovka 13.01.2015
60 m 10.35 Praha 28.09.2015
150 m 25.98 h Praha-Strahov 05.02.2015
600 m 2:09.1 h Praha-Stromovka 11.02.2015
600 m 2:07.71 Praha-Jeseniova 07.09.2015
800 m 3:13.48 h Praha-Strahov 05.02.2015
800 m 2:59.65 Praha 28.09.2015
1500 m 6:14.38 h Praha-Stromovka 05.12.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 14.38 Praha 28.09.2015
skok daleký 3.80 Praha 11.06.2015
hod kriketovým míčkem 28.11 Praha 28.09.2015
pětiboj 1172 Praha 28.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 1500 m/Žky/F 12 Praha-Stromovka 6:14.38
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B8 6 Praha 10.35
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B1 4 Praha 2:59.65
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B10 4 Praha 14.38
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/FB 25 Praha 3.53
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha 28.11
28.09.2015 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm/F 53 Praha 1172
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 800 m/Žkm/B3 4 Praha-Jeseniova 3:01.38
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) skok daleký/Žkm/F 22 Praha-Jeseniova 3.49
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B2 11 Praha 3:04.45
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 6 Praha 15.05
07.09.2015 Veřejné závody žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) 600 m/Žkm/B2 4 Praha-Jeseniova 2:07.71
07.09.2015 Veřejné závody žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) skok daleký/Žky/F2 28 Praha-Jeseniova 3.31
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina B (dvojboj) (SC Radotín Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 5 Praha 15.84
11.06.2015 IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina B (dvojboj) (SC Radotín Praha) skok daleký/Žkm/F 7 Praha 3.80
29.05.2015 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B6 Praha DNP
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m/Žkm/B5 5 Praha 10.37
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova Praha) skok vysoký/Žkm/F Praha NM
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 600 m/Žkm/B3 8 Praha-Jeseniova 2:16.70
20.04.2015 Veřejné závody (SK ZŠ Jeseniova Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 4 Praha-Jeseniova 13.89
11.02.2015 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 600 m/Žkm/B3 5 Praha-Stromovka 2:09.1
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žky/B3 5 Praha-Strahov 3:13.48
05.02.2015 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B15 3 Praha-Strahov 25.98
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B1 5 Praha-Stromovka 3:19.08
13.01.2015 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B13 8 Praha-Stromovka 10.30