Karta atleta

Export do excelu
  • Jindřich Kubák
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Cvetler Martin
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.62 Praha - Eden 17.05.2021
100 m 11.83 Praha - Eden 28.05.2021
150 m 18.68 Praha - Eden 19.06.2019
150 m 18.30 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 23.08 Praha - Děkanka 29.06.2021
300 m 36.60 Praha - Eden 17.05.2021
300 m 37.06 h Praha - Strahov 14.01.2022
400 m 50.36 Kladno 19.06.2021
500 m 1:18.02 Praha - Eden 28.05.2020
600 m 1:45.07 Praha-Jeseniova 07.09.2017
800 m 2:12.77 h Praha - Strahov 14.12.2019
800 m 2:05.94 Praha - Eden 08.06.2021
60 m překážek (0.76) 11.43 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
skok daleký 4.26 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
vrh koulí 3kg 11.30 Praha - Eden 21.09.2017
vrh koulí 4kg 11.42 Praha - Eden 07.09.2019
hod kriketovým míčkem 34.90 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj 1582 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.39 Praha 17.09.2015
800 m 2:51.22 Praha 17.09.2015
60 m překážek (0.76) 14.04 Praha-Eden 21.05.2015
skok daleký 3.33 Praha-Eden 21.05.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 60 m/Žcm/B5 2 Praha-Jeseniova 09.42
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 800 m/Žcm/B3 4 Praha-Jeseniova 2:52.22
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B3 4 Praha 09.39
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B2 8 Praha 2:51.22
22.06.2015 2. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 60 m/EleH/B6 1 Praha-Eden 09.43
22.06.2015 2. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 800 m/EleH/B2 2 Praha-Eden 2:54.84
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 6 Praha-Eden 14.04
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm/F 18 Praha-Eden 3.33
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žcm/B1 3 Praha 09.34
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žcm Praha DNP