Karta atleta

Export do excelu
  • Jindřich Kubák
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Cvetler Martin
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.57 Praha - Eden 02.05.2022
60 m 07.51 h Praha - Stromovka 24.01.2023
100 m 11.80 Praha - Juliska 20.05.2022
150 m 17.89 Praha - Eden 02.05.2022
150 m 17.70 h Praha - Strahov 13.01.2023
200 m 23.08 Praha - Děkanka 29.06.2021
200 m 23.46 h Praha - Strahov 21.01.2022
300 m 37.06 h Praha - Strahov 14.01.2022
300 m 36.50 Praha - Eden 06.05.2022
400 m 50.36 Kladno 19.06.2021
400 m 52.73 h Praha - Strahov 21.01.2022
500 m 1:07.90 Praha - Eden 06.05.2022
600 m 1:45.07 Praha-Jeseniova 07.09.2017
800 m 2:12.77 h Praha - Strahov 14.12.2019
800 m 2:04.16 Praha - Juliska 30.08.2022
1500 m 4:34.13 Praha - Strahov 28.06.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.43 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
skok daleký 4.26 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
vrh koulí 3kg 11.30 Praha - Eden 21.09.2017
vrh koulí 4kg 11.42 Praha - Eden 07.09.2019
hod kriketovým míčkem 34.90 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj 1582 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.39 Praha 17.09.2015
800 m 2:51.22 Praha 17.09.2015
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 14.04 Praha-Eden 21.05.2015
skok daleký 3.33 Praha-Eden 21.05.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 60 m/Žcm/B5 2 Praha - Jeseniova 09.42
24.09.2015 Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 800 m/Žcm/B3 4 Praha - Jeseniova 2:52.22
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B3 4 Praha 09.39
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B2 8 Praha 2:51.22
22.06.2015 2. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 60 m/EleH/B6 1 Praha-Eden 09.43
22.06.2015 2. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 800 m/EleH/B2 2 Praha-Eden 2:54.84
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B2 6 Praha-Eden 14.04
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm/F 18 Praha-Eden 3.33
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žcm/B1 3 Praha 09.34
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žcm Praha DNP