Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Schnajberk
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér: Teplý Lukáš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.17 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m 08.14 h Český Brod 22.02.2020
100 m 15.25 Stadion mládeže 17.06.2015
150 m 20.85 h Praha - Stromovka 20.01.2018
150 m 19.96 Praha - Přátelství 19.06.2019
300 m 46.25 Praha - Kotlářka 15.06.2016
300 m 44.15 h Praha - Stromovka 20.01.2018
600 m 1:52.10 Praha-Stromovka 21.06.2016
600 m 1:52.07 h Praha-Strahov 06.12.2016
800 m 2:28.21 h Praha - Strahov 17.02.2019
800 m 2:17.68 Praha - Děkanka 13.06.2019
1000 m 3:24.21 h Praha-Stromovka 17.02.2016
1000 m 3:07.09 Praha - Juliska 12.10.2019
1500 m 5:21.55 h Praha-Strahov 29.01.2016
1500 m 5:01.02 Praha - Děkanka 21.05.2019
60 m překážek (0.76) 11.05 Praha-Mazurská 21.09.2017
60 m překážek (0.76) 11.1 h Český Brod 16.12.2017
60 m překážek (0.84) 11.3 h Český Brod 13.01.2018
100 m překážek (0.84) 17.54 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.45 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.50 h Český Brod 22.02.2020
skok o tyči 2.00 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.16 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.14 h Český Brod 22.02.2020
vrh koulí 3kg 07.43 Praha - Radotín 20.06.2017
vrh koulí 4kg 10.15 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 10.02 h Praha - Strahov 14.12.2019
vrh koulí 5kg 10.22 h Praha - Stromovka 21.01.2020
hod diskem 1kg 32.51 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1,5kg 34.14 Praha - Vinohrady 01.06.2020
hod kladivem 5kg 19.00 Praha - Vinohrady 01.06.2020
hod oštěpem 600g 34.66 Praha - Kotlářka 24.09.2019
hod kriketovým míčkem 47.21 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj 1586 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
vrhačský trojboj 1007 Praha - Kotlářka 24.09.2019
Přespolní běh 08:24 Dlouhoňovice 25.11.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.51 h Praha - Juliska 11.03.2015
60 m 09.62 Praha 23.04.2015
100 m 15.25 Stadion mládeže 17.06.2015
150 m 22.55 Praha 24.09.2015
600 m 1:54.30 Praha 11.06.2015
800 m 2:41.90 h Praha-Strahov 30.01.2015
800 m 2:48.64 Praha-Eden 22.06.2015
1000 m 3:28.75 h Praha-Stromovka 24.01.2015
60 m překážek (0.76) 13.8 h Český Brod 14.02.2015
60 m překážek (0.76) 12.60 Praha 23.04.2015
skok vysoký 1.06 h Český Brod 14.02.2015
skok vysoký 1.14 Praha 14.05.2015
skok daleký 3.42 h Český Brod 14.02.2015
skok daleký 3.36 Praha 23.04.2015
hod kriketovým míčkem 36.22 Praha 24.09.2015
pětiboj 0917 Praha 23.04.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2015 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B1 6 Praha 22.55
24.09.2015 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 20 Praha 36.22
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B1 8 Praha 09.67
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 5 Praha 13.29
22.06.2015 2. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 60 m/EleH/B9 1 Praha-Eden 09.48
22.06.2015 2. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 800 m/EleH/B3 3 Praha-Eden 2:48.64
17.06.2015 Sprinterský dvojboj (DDM hl. m. Prahy) 60 m/M/B7 Stadion mládeže 09.37
17.06.2015 Sprinterský dvojboj (DDM hl. m. Prahy) 100 m/M 5 Stadion mládeže 15.25
11.06.2015 4. kolo kvalifikace MPD, 3. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (SK ZŠ Jeseniova) 600 m/Žcm/B1 3 Praha 1:54.30
11.06.2015 4. kolo kvalifikace MPD, 3. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (SK ZŠ Jeseniova) 600 m/Žcm/B2 Praha DNS
11.06.2015 4. kolo kvalifikace MPD, 3. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (SK ZŠ Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 11 Praha 32.08
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 4 Praha-Eden 12.79
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm/F 19 Praha-Eden 3.32
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žcm/B3 4 Praha 09.49
14.05.2015 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žcm 14 Praha 1.14
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B6 4 Praha 09.62
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B1 6 Praha 2:48.95
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B6 2 Praha 12.60
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 31 Praha 3.36
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 24 Praha 31.94
23.04.2015 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 23 Praha 0917
11.03.2015 Veřejné závody přípravek (SK Kotlářka Praha, ASC Dukla) 60 m/EleH/R8 1 Praha - Juliska 09.54
11.03.2015 Veřejné závody přípravek (SK Kotlářka Praha, ASC Dukla) 60 m/EleH/FB Praha - Juliska 09.51
11.03.2015 Veřejné závody přípravek (SK Kotlářka Praha, ASC Dukla) skok daleký/EleH 14 Praha - Juliska 3.12
14.02.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm Český Brod 13.8
14.02.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 60 m/Žcm 5 Český Brod 09.6
14.02.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) skok daleký/Žcm 5 Český Brod 3.42
14.02.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) skok vysoký/Žcm 4 Český Brod 1.06
30.01.2015 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žci/B2 4 Praha-Strahov 2:41.90
24.01.2015 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Písek) 800 m/Žcm/B1 MS Praha-Strahov DNS
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 1000 m/Žcm/F Praha-Stromovka 3:28.75