Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Štrosová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Drbohlav Lukáš
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.67 Praha - Eden 27.06.2018
60 m 08.61 h Praha-Juliska 30.01.2019
150 m 20.91 Praha - Stadion mládeže 19.06.2018
150 m 20.41 h Praha - Stromovka 13.02.2019
200 m 28.46 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 30.12 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
300 m 44.67 h Praha - Strahov 20.01.2018
300 m 44.18 Praha - Eden 27.06.2018
400 m 63.52 h Praha - Stromovka 01.02.2020
400 m 65.32 Praha - Eden 10.06.2020
600 m 2:01.22 h Praha-Stromovka 17.02.2016
600 m 1:50.50 Bílina 30.09.2017
800 m 2:26.82 Praha - Přátelství 29.05.2018
800 m 2:32.31 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
1500 m 5:31.45 Praha - Eden 05.09.2018
3000 m 12:59.53 Praha - Juliska 18.08.2020
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.75 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 10.83 h Praha-Juliska 18.01.2018
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 18.00 Praha - Přátelství 29.09.2018
2000 m překážek [76,2 cm] 8:52.69 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
skok vysoký 1.30 Praha - Eden 27.06.2019
skok daleký 4.31 h Praha - Stromovka 09.01.2019
skok daleký 4.84 Praha - Eden 27.06.2019
vrh koulí 2kg 09.53 h Praha - Stromovka 19.02.2017
vrh koulí 2kg 10.24 Bílina 30.09.2017
vrh koulí 3kg 10.02 Praha - Eden 02.10.2019
vrh koulí 3kg 09.92 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
hod oštěpem 500g 27.07 Praha - Juliska 13.10.2019
hod kriketovým míčkem 32.51 Praha - Přátelství 30.05.2017
pohár rozhlasu 1134 Praha - Stadion mládeže 04.05.2018
středoškolský pohár 1091 Praha - Eden 02.10.2019
středoškolský pohár 1188 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 2166 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
sedmiboj [Zky] 3238 Praha - Juliska 13.10.2019
čtyřboj 2031 Opava 10.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.55 h Praha-Stromovka 21.12.2015
600 m 2:06.23 h Praha-Stromovka 21.12.2015
800 m 3:00.78 Praha 24.09.2015
skok daleký 3.73 h Praha-Stromovka 21.12.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) 60 m/EleZ/B2 2 Praha-Stromovka 09.55
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) skok daleký/EleZm 6 Praha-Stromovka 3.73
21.12.2015 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) 600 m/EleZ/B2 1 Praha-Stromovka 2:06.23
24.09.2015 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B2 4 Praha 3:00.78
17.09.2015 Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B2 14 Praha 3:07.98