Karta atleta

Export do excelu
  • Jasna Peštová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Kapcová Michaela
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.63 h Praha - Stromovka 01.02.2017
60 m 08.66 Praha - Přátelství 19.06.2019
150 m 22.05 Praha - Stadion mládeže 19.06.2018
600 m 2:07.68 Praha 21.05.2015
800 m 3:09.41 Praha-Děkanka 22.04.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.85 h Praha - Stromovka 19.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.92 Praha - Eden 21.09.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 11.21 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 19.12 Praha - Eden 11.05.2018
200 m překážek (0.76) 33.44 Praha - Děkanka 14.06.2019
skok vysoký 1.46 Praha - Přátelství 30.08.2018
skok vysoký 1.40 h Praha - Strahov 15.12.2018
skok daleký 4.32 Praha - Přátelství 29.05.2018
vrh koulí 2kg 05.95 Praha-Podvinný Mlýn 01.06.2016
vrh koulí 3kg 05.62 Praha - Děkanka 18.04.2018
vrh koulí 3kg 07.15 h Praha - Strahov 15.12.2018
hod diskem 0,75kg 16.21 Praha - Juliska 28.05.2019
hod kladivem 3kg 24.19 Praha - Děkanka 14.06.2019
hod oštěpem 500g 22.29 Praha - Děkanka 21.05.2019
hod kriketovým míčkem 25.74 Praha 21.05.2015
pětiboj 1194 Praha-Děkanka 22.04.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.79 Praha-Děkanka 22.04.2015
600 m 2:07.68 Praha 21.05.2015
800 m 3:09.41 Praha-Děkanka 22.04.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 13.00 Praha-Děkanka 22.04.2015
skok vysoký 1.15 Praha-Děkanka 17.09.2015
skok daleký 3.33 Praha-Děkanka 22.04.2015
hod kriketovým míčkem 25.74 Praha 21.05.2015
pětiboj 1194 Praha-Děkanka 22.04.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2015 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 7 Praha 14.79
24.09.2015 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm Praha DNS
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B1 11 Praha-Děkanka 3:16.94
17.09.2015 Semifinále MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žkm 17= Praha-Děkanka 1.15
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) 600 m/Žkm/B2 5 Praha 2:07.68
21.05.2015 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 7 Praha 25.74
22.04.2015 Pětiboj SPS (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B6 2 Praha-Děkanka 09.79
22.04.2015 Pětiboj SPS (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B2 4 Praha-Děkanka 3:09.41
22.04.2015 Pětiboj SPS (Spartak Praha 4) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B6 2 Praha-Děkanka 13.00
22.04.2015 Pětiboj SPS (Spartak Praha 4) skok daleký/Žkm 12 Praha-Děkanka 3.33
22.04.2015 Pětiboj SPS (Spartak Praha 4) hod kriketovým míčkem/Žkm 27 Praha-Děkanka 18.96
22.04.2015 Pětiboj SPS (Spartak Praha 4) pětiboj/Žkm 11 Praha-Děkanka 1194