Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Klvaňa
  • Narozen: 1977
  • Klub / oddíl: AK Kroměříž
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- 2 - - - - - - - - - - - - -
2 1 - - - - - - - - - - - - -
- 1 - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.32 Ostrava - Vítkovice 12.06.2018
60 m 07.01 h Bratislava 14.01.2006
60 m 06.96 Jihlava 09.09.2006
100 m 10.76 Olomouc 08.05.2005
150 m 16.11 Pliezhausen 14.05.2006
150 m 16.27 h Praha-Strahov 12.01.2007
200 m 21.66 h Vídeň 18.02.2006
200 m 21.39 Pardubice 08.07.2006
300 m 34.24 h Praha-Stromovka 15.01.2008
300 m 33.46 Pliezhausen 18.05.2008
400 m 46.55 Praha 24.06.2006
400 m 47.39 h Praha-Stromovka 24.02.2007
skok vysoký 1.55 Uherské Hradiště 05.05.2007
sprintérský trojboj 2727 Jihlava 09.09.2006

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.22 Hradec Králové 04.09.2015
100 m 11.17 Banská Bystrica 15.09.2015
150 m 16.61 Stará Boleslav 19.08.2015
200 m 22.12 Banská Bystrica 15.09.2015
400 m 50.52 Banská Bystrica 15.09.2015
sprintérský trojboj 2476 Hradec Králové 04.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2015 Finále Atletická liga 2015 100 m/M/B2 1 Banská Bystrica 11.17
15.09.2015 Finále Atletická liga 2015 200 m/M/B1 2 Banská Bystrica 22.12
15.09.2015 Finále Atletická liga 2015 400 m/M/B1 4 Banská Bystrica 50.52
04.09.2015 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B1 5 Hradec Králové 07.22
04.09.2015 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B1 4 Hradec Králové 11.18
04.09.2015 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B1 2 Hradec Králové 22.34
04.09.2015 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprintérský trojboj/M 4 Hradec Králové 2476
26.08.2015 2. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/B3 1 Stará Boleslav 11.26
26.08.2015 2. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/M/B1 1 Stará Boleslav 22.38
19.08.2015 1. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/M/B3 1 Stará Boleslav 07.28
19.08.2015 1. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/M/B1 1 Stará Boleslav 16.61
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 200 m/M/R2 5 Plzeň 22.24
23.06.2015 Kladno 2015 (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B1 6 Kladno 11.47
23.06.2015 Kladno 2015 (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 1 Kladno 22.30
13.06.2015 3. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B1 MB Hradec Králové 22.18
04.06.2015 Praga Academica 2015 (USK Praha) 100 m/M/B2 6 Praha 11.45
22.05.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R1 Praha DNS
19.05.2015 16. ročník Memoriálu Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) 200 m/M/B1 Turnov DNF
19.05.2015 16. ročník Memoriálu Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) 100 m/M/B2 3 Turnov 11.22