Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Benda
  • Narozen: 1985
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Kubica Jaroslav
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 1 - - - 1 - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- 1 - 1 - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 09.92 Praha - Děkanka 04.05.2009
50 m 5.97 h Praha - Strahov 22.02.2003
60 m 06.81 h Praha-Stromovka 23.02.2008
60 m 06.86 Praha - Děkanka 04.05.2009
100 m 10.57 Jablonec nad Nisou 01.09.2007
150 m 16.45 h Praha - Strahov 13.02.2008
150 m 16.16 Praha 05.05.2008
200 m 22.26 h Praha-Stromovka 21.02.2009
200 m 21.72 Praha-Děkanka 01.06.2009
300 m 36.86 Sušice 15.05.2007
300 m 36.59 h Praha-Strahov 18.01.2008
400 m 53.03 Nymburk 16.09.2007
1500 m 5:42.79 Praha 27.09.2006
110 m překážek (1.06) 19.86 Praha 27.09.2006
skok vysoký 1.47 Praha 27.09.2006
skok o tyči 2.30 Praha 27.09.2006
skok daleký 5.75 Praha 27.09.2006
trojskok 11.33 Třebíč 30.05.2015
vrh koulí 7,26kg 08.98 Praha 27.09.2006
hod diskem 2kg 21.43 Praha 30.06.2014
hod kladivem 6kg 18.28 Praha 27.05.2004
hod kladivem 7,26kg 22.76 Praha-Děkanka 21.10.2008
hod oštěpem 800g 32.57 Praha 23.09.2011
desetiboj [M] 4306 Praha 27.09.2006
sprintérský trojboj 2326 h Jablonec nad Nisou 29.01.2003
sprintérský trojboj 2735 Praha-Děkanka 01.06.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 10.29 Praha 04.10.2015
60 m 07.05 Hradec Králové 04.09.2015
100 m 10.89 Praha 01.07.2015
150 m 17.24 Praha 08.05.2015
200 m 22.60 Praha 01.07.2015
trojskok 11.33 Třebíč 30.05.2015
vrh koulí 7,26kg 08.07 Praha - Děkanka 30.06.2015
hod diskem 2kg 19.93 Praha - Děkanka 30.06.2015
hod kladivem 7,26kg 19.35 Praha - Děkanka 09.10.2015
hod oštěpem 800g 29.90 Praha - Děkanka 30.06.2015
sprintérský trojboj 2591 Praha 01.07.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2015 Podzimní závody (Spartak Praha 4) hod kladivem 7,26kg/M Praha - Děkanka 19.35
04.10.2015 Muži-Ženy 2015 (Spartak Praha 4) 100 yardů/M/B1 2 Praha 10.29
09.09.2015 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka) 60 m/M/B1 1 Praha 07.19
09.09.2015 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka) 100 m/M/B1 1 Praha 11.16
09.09.2015 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka) 200 m/M/B1 4 Praha 22.93
09.09.2015 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka) sprintérský trojboj/M Praha 2433
04.09.2015 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B1 1 Hradec Králové 07.05
04.09.2015 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B1 2 Hradec Králové 11.05
04.09.2015 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B1 5 Hradec Králové 23.03
04.09.2015 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprintérský trojboj/M Hradec Králové 2497
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/R2 2 Plzeň 11.27
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/F1 4 Plzeň 10.99
16.08.2015 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/M/R1 4 Domažlice 11.51
01.07.2015 6. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B1 1 Praha 07.00
01.07.2015 6. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/M/B1 1 Praha 10.89
01.07.2015 6. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/M/B1 1 Praha 22.60
30.06.2015 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) vrh koulí 7,26kg/M 7 Praha - Děkanka 08.07
30.06.2015 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) hod diskem 2kg/M 8 Praha - Děkanka 19.93
30.06.2015 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) hod oštěpem 800g/M 4 Praha - Děkanka 29.90
30.06.2015 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) vrhačský trojboj/M 4 Praha - Děkanka 0939
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/R3 5 Plzeň 11.17
23.06.2015 Kladno 2015 (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B1 2 Kladno 11.15
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m/M/R2 1 Beroun 11.09
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m/M/FA 5 Beroun 11.12
08.06.2015 Memoriál Josefa Odložila 100 m/M/B2 1 Praha 11.13
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/M/R2 4 Třebíč 11.37
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/M/FB Třebíč 11.22
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) trojskok/M/F 9 Třebíč 11.33
22.05.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R1 Praha DNF
22.05.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/M/F 5 Praha 11.35
08.05.2015 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B1 4 Praha 07.25
08.05.2015 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B2 6 Praha 17.24
01.05.2015 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B1 7 Kolín 11.51