Karta atleta

Export do excelu
  • Marek Lukáš
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    110 m př. 698 964
    Oštěp 345 904
    Desetiboj 47 1133
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
4 1 - 2 - - - - - 1 - - - - -
2 4 - 1 - - 1 - - - - - - - -
1 4 - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.19 Praha 09.05.2014
60 m 06.93 h Praha 05.03.2015
100 m 10.98 Kladno 14.06.2014
150 m 16.91 h Praha - Strahov 19.01.2018
200 m 22.40 Stará Boleslav 29.06.2013
200 m 22.42 h Praha - Stromovka 01.02.2020
300 m 35.72 Klatovy 08.05.2012
400 m 49.74 Madeira 05.07.2014
1000 m 2:44.11 h Praha - Stromovka 28.01.2017
1500 m 4:31.63 Madeira 05.07.2014
60 m překážek (0.99) 09.25 h Ostrava 09.01.2010
60 m překážek (1.06) 07.94 h Ostrava 27.02.2016
110 m překážek (0.99) 15.46 Olomouc 02.10.2010
110 m překážek (1.06) 14.27 Kladno 10.06.2016
skok vysoký 1.98 h Praha 05.03.2015
skok vysoký 1.94 Pacov 14.07.2018
skok o tyči 4.90 h Praha - Stromovka 10.02.2017
skok o tyči 4.81 Praha - Juliska 24.08.2019
skok daleký 7.17 Kladno 08.06.2013
skok daleký 7.22 h Praha - Stromovka 09.02.2018
vrh koulí 5kg 15.12 Opava 30.09.2009
vrh koulí 6kg 13.91 Kladno 15.06.2010
vrh koulí 7,26kg 14.71 Praha-Eden 20.05.2016
vrh koulí 7,26kg 14.91 h Praha - Stromovka 10.02.2017
hod diskem 1kg 34.00 Ostrava 18.05.2006
hod diskem 1,75kg 40.25 Kladno 15.06.2010
hod diskem 2kg 42.67 Pacov 14.07.2018
hod oštěpem 600g 52.68 Nové Zámky 17.09.2006
hod oštěpem 700g 65.63 Praha 20.06.2008
hod oštěpem 800g 73.28 Ústí nad Orlicí 31.08.2013
sedmiboj hala [J] 0775 h Olomouc 16.01.2010
sedmiboj hala [M] 5883 h Praha-Stromovka 06.02.2015
desetiboj [J] 7023 Kladno 15.06.2010
desetiboj [M] 7997 Götzis 27.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.93 h Praha 05.03.2015
100 m 11.00 Aubagne 04.07.2015
400 m 50.00 Kladno 12.06.2015
1000 m 2:44.15 h Praha 05.03.2015
1500 m 4:31.84 Kladno 12.06.2015
60 m překážek (1.06) 08.01 h Praha-Stromovka 21.02.2015
110 m překážek (1.06) 14.41 Ostrava 16.05.2015
skok vysoký 1.98 h Praha 05.03.2015
skok vysoký 1.93 Kladno 12.06.2015
skok o tyči 4.80 h Praha-Stromovka 21.02.2015
skok o tyči 4.70 Praha 04.06.2015
skok daleký 7.11 h Praha-Stromovka 06.02.2015
skok daleký 7.06 Kladno 12.06.2015
vrh koulí 7,26kg 14.59 h Praha-Stromovka 06.02.2015
vrh koulí 7,26kg 14.35 Kladno 12.06.2015
hod diskem 2kg 41.15 Brno 27.09.2015
hod oštěpem 800g 71.28 Plzeň 27.06.2015
sedmiboj hala [M] 5883 h Praha-Stromovka 06.02.2015
desetiboj [M] 7892 Kladno 12.06.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2015 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) 100 m/M D Brno 11.47
27.09.2015 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) skok daleký/M D Brno 6.41
27.09.2015 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 7,26kg/M D Brno 14.14
27.09.2015 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) skok vysoký/M D Brno 1.82
27.09.2015 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) 400 m/M D Brno 61.48
27.09.2015 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) 110 m překážek (1.06)/M D Brno 15.15
27.09.2015 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 2kg/M D Brno 41.15
27.09.2015 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) skok o tyči/M D Brno 4.10
27.09.2015 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 800g/M D Brno 59.58
27.09.2015 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) 1500 m/M D Brno 5:20.12
27.09.2015 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) desetiboj [M]/M Brno 6525
06.09.2015 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 800g/M/F 5 Praha 67.70
06.09.2015 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Dukla Praha) skok o tyči/M/F 6 Praha 4.40
25.07.2015 EAP International Combined Events 2015 100 m/M D Hexham 11.16
25.07.2015 EAP International Combined Events 2015 skok daleký/M D Hexham 6.72
25.07.2015 EAP International Combined Events 2015 vrh koulí 7,26kg/M D Hexham 13.79
25.07.2015 EAP International Combined Events 2015 skok vysoký/M D Hexham 1.89
25.07.2015 EAP International Combined Events 2015 400 m/M D Hexham 51.10
04.07.2015 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (Superliga-muži+ženy) 100 m/M D Aubagne 11.00
04.07.2015 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (Superliga-muži+ženy) skok daleký/M D Aubagne 6.87
04.07.2015 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (Superliga-muži+ženy) vrh koulí 7,26kg/M D Aubagne 14.02
04.07.2015 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (Superliga-muži+ženy) skok vysoký/M D Aubagne 1.92
04.07.2015 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (Superliga-muži+ženy) 400 m/M D Aubagne 50.68
04.07.2015 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (Superliga-muži+ženy) 110 m překážek (1.06)/M D Aubagne 14.82
04.07.2015 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (Superliga-muži+ženy) hod diskem 2kg/M D Aubagne 40.94
04.07.2015 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (Superliga-muži+ženy) skok o tyči/M D Aubagne 4.40
04.07.2015 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (Superliga-muži+ženy) hod oštěpem 800g/M D Aubagne 65.22
04.07.2015 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (Superliga-muži+ženy) 1500 m/M D Aubagne 4:52.64
04.07.2015 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (Superliga-muži+ženy) desetiboj [M]/M 10 Aubagne 7595
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 110 m překážek (1.06)/M/R1 2 Plzeň 14.42
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) hod oštěpem 800g/M/F 5 Plzeň 71.28
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 110 m překážek (1.06)/M/F 5 Plzeň 14.46
23.06.2015 Kladno 2015 (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M Kladno 6.73
23.06.2015 Kladno 2015 (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 2kg/M 4 Kladno 39.14
14.06.2015 2. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) hod diskem 2kg/M/F 13 Kladno 37.59
14.06.2015 2. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) hod oštěpem 800g/M/F 7 Kladno 61.13
12.06.2015 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting (Gamont s.r.o.) 100 m/M/B3 4 Kladno 11.05
12.06.2015 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting (Gamont s.r.o.) 400 m/M/B3 5 Kladno 50.00
12.06.2015 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting (Gamont s.r.o.) 110 m překážek (1.06)/M/B3 2 Kladno 14.56
12.06.2015 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting (Gamont s.r.o.) skok vysoký/M Kladno 1.93
12.06.2015 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting (Gamont s.r.o.) skok o tyči/M/F 5= Kladno 4.55
12.06.2015 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting (Gamont s.r.o.) skok daleký/M/F 4 Kladno 7.06
12.06.2015 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting (Gamont s.r.o.) vrh koulí 7,26kg/M Kladno 14.35
12.06.2015 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting (Gamont s.r.o.) hod diskem 2kg/M/F 7 Kladno 40.38
12.06.2015 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting (Gamont s.r.o.) hod oštěpem 800g/M Kladno 65.83
12.06.2015 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting (Gamont s.r.o.) desetiboj [M]/M Kladno 7892
12.06.2015 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting (Gamont s.r.o.) 1500 m/M/F Kladno 4:31.84
04.06.2015 Praga Academica 2015 (USK Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Praha 14.49
04.06.2015 Praga Academica 2015 (USK Praha) skok o tyči/M 4 Praha 4.70
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [M]/M/F Stará Boleslav DNF
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 800g/M/F Stará Boleslav DNS
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/F Stará Boleslav DNF
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/M/F Stará Boleslav 6.68
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 7,26kg/M/F Stará Boleslav 14.10
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/M/F 6 Stará Boleslav 1.78
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/M/B1 2 Stará Boleslav 51.02
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (1.06)/M/F Stará Boleslav 14.63
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 2kg/M/F Stará Boleslav 39.04
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/M/F Stará Boleslav 4.60
19.05.2015 16. ročník Memoriálu Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) 100 m/M/B1 6 Turnov 11.12
19.05.2015 16. ročník Memoriálu Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) skok o tyči/M/F 4 Turnov 4.60
19.05.2015 16. ročník Memoriálu Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) hod oštěpem 800g/M/F Turnov 65.60
16.05.2015 Česká spořitelna extraliga družstev mužů a žen, 1. kolo (SSK Vítkovice) 110 m překážek (1.06)/M/B2 1 Ostrava 14.41
16.05.2015 Česká spořitelna extraliga družstev mužů a žen, 1. kolo (SSK Vítkovice) skok daleký/M/F 10 Ostrava 6.71
16.05.2015 Česká spořitelna extraliga družstev mužů a žen, 1. kolo (SSK Vítkovice) hod diskem 2kg/M/F MB Ostrava 40.02
05.03.2015 Mistrovství Evropy 60 m/M 7bo Praha 06.93
05.03.2015 Mistrovství Evropy skok daleký/M 7bo Praha 7.04
05.03.2015 Mistrovství Evropy vrh koulí 7,26kg/M 7bo Praha 13.69
05.03.2015 Mistrovství Evropy skok vysoký/M 7bo Praha 1.98
05.03.2015 Mistrovství Evropy 60 m překážek (1.06)/M 7bo Praha 08.07
05.03.2015 Mistrovství Evropy skok o tyči/M 7bo Praha 4.80
05.03.2015 Mistrovství Evropy 1000 m/M 7bo Praha 2:44.15
05.03.2015 Mistrovství Evropy sedmiboj hala [M]/M 9 Praha 5865
21.02.2015 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha.) 60 m překážek (1.06)/M/R1 2 Praha-Stromovka 08.04
21.02.2015 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha.) skok o tyči/M/F 5 Praha-Stromovka 4.80
21.02.2015 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha.) skok daleký/M/F 6 Praha-Stromovka 7.04
21.02.2015 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha.) 60 m překážek (1.06)/M/F 4 Praha-Stromovka 08.01
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [M]/M Praha-Stromovka 5883
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B1 4 Praha-Stromovka 07.00
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/M/F Praha-Stromovka 7.11
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 7,26kg/M/F Praha-Stromovka 14.59
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/M/F Praha-Stromovka 1.97
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/B1 3 Praha-Stromovka 08.09
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/M/F Praha-Stromovka 4.80
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/M/B 2 Praha-Stromovka 2:45.63
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R4 2 Praha-Stromovka 07.10
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/M/FA 7 Praha-Stromovka 07.08
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok vysoký/M/F 5 Praha-Stromovka 1.90
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/M/F Praha-Stromovka 7.04
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) vrh koulí 7,26kg/M/F 5 Praha-Stromovka 13.85
24.01.2015 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích 60 m/M 7bo Apeldoorn 07.18
24.01.2015 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích skok daleký/M 7bo Apeldoorn 6.80
24.01.2015 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích vrh koulí 7,26kg/M 7bo Apeldoorn 14.26
24.01.2015 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích skok vysoký/M 7bo Apeldoorn 1.91
24.01.2015 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích 60 m překážek (1.06)/M 7bo Apeldoorn 08.18
24.01.2015 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích skok o tyči/M 7bo Apeldoorn 4.70
24.01.2015 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích 1000 m/M 7bo Apeldoorn 2:44.86
24.01.2015 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích sedmiboj hala [M]/M 6 Apeldoorn 5629
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/M/R1 4 Praha-Strahov 07.16
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (1.06)/M/B2 2 Praha-Strahov 08.12
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) skok daleký/M/F Praha-Strahov 6.75
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/M/B1 Jablonec nad Nisou DQ
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (1.06)/M/B2 1 Jablonec nad Nisou 08.26
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok vysoký/M/F1 6 Jablonec nad Nisou 1.83
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/M/F Jablonec nad Nisou 6.73
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) vrh koulí 7,26kg/M/F Jablonec nad Nisou 13.43
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) sedmiboj hala [M]/M/F Jablonec nad Nisou DNF
05.01.2015 Akademické mistrovství ČR skok o tyči/M 5 Praha-Strahov 4.20
05.01.2015 Akademické mistrovství ČR vrh koulí 7,26kg/M 5 Praha-Strahov 13.75