Karta atleta

Export do excelu
  • Pavel Benda
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér: Šíma Radek
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
1 1 - - - - - - - - - - - - -
- - - 2 - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.12 Chomutov 15.08.2017
50 m 06.16 Chomutov 15.08.2017
60 m 06.83 h Praha-Juliska 21.01.2014
60 m 06.93 Ústí nad Labem 17.09.2015
100 m 10.56 Ústí nad Orlicí 31.08.2013
150 m 16.01 h Praha-Strahov 17.01.2014
150 m 16.28 Kadaň 11.05.2016
200 m 21.53 Turnov 29.06.2013
200 m 21.69 h Chemnitz 04.01.2014
300 m 34.19 Bílina 28.04.2012
300 m 34.21 h Praha-Strahov 17.01.2014
400 m 47.62 Ostrava 27.06.2013
400 m 47.68 h Vídeň 08.02.2014
500 m 1:02.57 Praha 04.05.2012
500 m 1:03.22 h Praha-Strahov 16.01.2015
800 m 2:05.07 Ústí nad Labem 17.09.2015
skok daleký 0 Bílina 31.05.2009
sprintérský trojboj 2634 Bílina 15.08.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.90 h Praha-Strahov 08.02.2015
60 m 06.93 Ústí nad Labem 17.09.2015
100 m 10.70 Praha 08.06.2015
150 m 16.37 Bílina 08.05.2015
200 m 21.73 h Praha-Stromovka 22.02.2015
200 m 21.64 Stará Boleslav 16.05.2015
300 m 35.03 h Praha-Strahov 16.01.2015
400 m 47.90 h Praha-Stromovka 24.01.2015
500 m 1:03.22 h Praha-Strahov 16.01.2015
800 m 2:05.07 Ústí nad Labem 17.09.2015
sprintérský trojboj 2634 Bílina 15.08.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2015 PROVOD Národní závody 2015 (USK PROVOD Ústí n/L. ) 60 m/M/B1 1 Ústí nad Labem 06.93
17.09.2015 PROVOD Národní závody 2015 (USK PROVOD Ústí n/L. ) 100 m/M/B1 1 Ústí nad Labem 10.71
17.09.2015 PROVOD Národní závody 2015 (USK PROVOD Ústí n/L. ) 800 m/M Ústí nad Labem 2:05.07
08.09.2015 České akademické hry 2015 (Univerzita Palackého v Olomouc) 100 m/M/R1 Olomouc DNP
09.09.2015 České akademické hry 2015 (Univerzita Palackého v Olomouc) 200 m/M/B1 Olomouc DNP
06.09.2015 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B1 4 Praha 11.06
28.08.2015 Tradiční večerní závody (ASK Děčín) 60 m/M/F Děčín 07.12
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/R1 1 Plzeň 10.95
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/F1 Plzeň 10.64
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 200 m/M/B1 1 Plzeň 21.80
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B1 2 Bílina 06.99
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B1 1 Bílina 10.92
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B1 1 Bílina 22.13
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/M Bílina 2634
12.08.2015 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/M/B1 Cheb DNP
02.08.2015 Meeting International 100 m/M/R1 1 Schifflange 10.97
02.08.2015 Meeting International 100 m/M/F 7 Schifflange 11.03
02.08.2015 Meeting International 200 m/M/B4 4 Schifflange 22.18
15.07.2015 15. Sparkassen-Meeting 100 m/M/R4 1 Emmendingen 11.04
15.07.2015 15. Sparkassen-Meeting 100 m/M/F Emmendingen 10.70
15.07.2015 15. Sparkassen-Meeting 200 m/M/B4 1 Emmendingen 21.70
03.07.2015 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B1 3 Praha 10.91
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/R3 1 Plzeň 10.93
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/F Plzeň 10.80
28.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 200 m/M/R2 2 Plzeň 21.84
28.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 200 m/M/F 7 Plzeň 21.78
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m/M/R1 1 Beroun 11.27
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m/M/FA Beroun 10.83
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m/M/B1 1 Beroun 21.92
08.06.2015 Memoriál Josefa Odložila 100 m/M/R2 5 Praha 10.74
08.06.2015 Memoriál Josefa Odložila 100 m/M/F 8 Praha 10.70
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/M/R1 1 Třebíč 11.05
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/M/FA Třebíč 11.02
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 200 m/M/B1 1 Třebíč 21.87
23.05.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B1 3 Praha 21.40
20.05.2015 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (AK Chemopetrol Litvínov) 100 m/M/R3 1 Meziboří 11.66
20.05.2015 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (AK Chemopetrol Litvínov) 100 m/M/F Meziboří 11.15
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/R1 1 Stará Boleslav 10.85
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/FA Stará Boleslav 10.71
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/M/B1 1 Stará Boleslav 21.64
08.05.2015 Bílinské víceboje (AK Bílina) 100 m/M Bílina 10.96
08.05.2015 Bílinské víceboje (AK Bílina) 150 m/M Bílina 16.37
01.05.2015 Májové závody 2015 (USK PROVOD Ústí n/L.) 200 m/M/B1 1 Ústí nad Labem 23.02
21.02.2015 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha.) 60 m/M/R1 3 Praha-Stromovka 06.97
21.02.2015 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha.) 60 m/M/F 8 Praha-Stromovka 06.99
22.02.2015 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha.) 200 m/M/R3 2 Praha-Stromovka 21.73
22.02.2015 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha.) 200 m/M/F 4 Praha-Stromovka 24.45
14.02.2015 Mezinárodní mítink 400 m/M/B4 3 Vídeň 49.18
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/R02 1 Praha-Strahov 07.02
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/F Praha-Strahov 06.90
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B01 2 Praha-Strahov 22.11
01.02.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B1 3 Praha-Stromovka 21.93
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B1 3 Praha-Stromovka 48.27
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 200 m/M/B1 1 Praha-Stromovka 22.04
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 400 m/M/B1 4 Praha-Stromovka 47.90
16.01.2015 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B2 2 Praha-Strahov 35.03
16.01.2015 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 500 m/M/B1 3 Praha-Strahov 1:03.22