Karta atleta

Export do excelu
  • Martina Štychová
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Petr Konop / Lukáš Sokol
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
1 - - 3 - - - - - - - - - - -
1 - - 1 - - - - - - - - - - -
1 - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.53 Ostrava 30.05.2011
60 m 07.83 Klatovy 03.09.2015
60 m 07.53 h Vídeň 28.01.2017
100 m 11.66 Pardubice 28.06.2016
150 m 18.22 Cheb 12.08.2015
150 m 18.23 h Praha-Strahov 13.02.2016
200 m 24.17 Plzeň 07.06.2014
200 m 24.63 h Praha - Stromovka 21.01.2017
300 m 41.27 h Praha-Strahov 17.01.2014
300 m 39.99 Domažlice 16.08.2015
400 m 62.04 Plzeň 12.07.2008
800 m 2:43.3 Klatovy 11.10.2008
100 m překážek (0.76/8.20) 19.7 Klatovy 13.10.2007
100 m překážek (0.76/8.50) 18.5 Klatovy 11.10.2008
skok vysoký 1.48 Klatovy 11.10.2008
skok daleký 4.62 h Praha-Strahov 20.01.2008
skok daleký 4.60 Olomouc 02.10.2010
vrh koulí 3kg 08.40 Klatovy 11.10.2008
vrh koulí 4kg 07.89 Plzeň 08.06.2019
hod diskem 1kg 23.64 Nýřany 22.06.2019
hod kladivem 4kg 15.39 Stříbro 25.08.2019
hod oštěpem 600g 20.23 Stříbro 25.08.2019
sedmiboj [Dky] 3498 Klatovy 11.10.2008
chůze dráha 5000 m 43:51.62 Děčín 29.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.83 Klatovy 03.09.2015
100 m 11.94 Plzeň 22.08.2015
150 m 18.22 Cheb 12.08.2015
200 m 24.46 Plzeň 27.06.2015
300 m 39.99 Domažlice 16.08.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2015 České akademické hry 2015 (Univerzita Palackého v Olomouc) 100 m/Ž/R1 3 Olomouc 12.57
08.09.2015 České akademické hry 2015 (Univerzita Palackého v Olomouc) 100 m/Ž/FA Olomouc 12.20
08.09.2015 České akademické hry 2015 (Univerzita Palackého v Olomouc) 200 m/Ž/B1 1 Olomouc 24.92
03.09.2015 3. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Klatovy) 60 m/Žky/R1 MB Klatovy 07.83
03.09.2015 3. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Klatovy) 150 m/Žky/B1 MB Klatovy 18.65
26.08.2015 2. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Ž/B1 1 Stará Boleslav 07.77
26.08.2015 2. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/B1 1 Stará Boleslav 12.23
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 100 m/Ž/R2 1 Plzeň 12.16
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 100 m/Ž/F1 Plzeň 11.94
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 200 m/Ž/B1 1 Plzeň 24.18
16.08.2015 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/R2 1 Domažlice 12.41
16.08.2015 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/F Domažlice 12.14
16.08.2015 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B1 2 Domažlice 39.99
12.08.2015 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/Ž/B1 4 Cheb 18.22
12.08.2015 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m/Ž/B1 2 Cheb 40.46
03.07.2015 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B1 1 Praha 12.04
03.07.2015 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B1 4 Praha 24.66
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/Ž/R3 3 Plzeň 12.27
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/Ž/F 5 Plzeň 12.11
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 200 m/Ž/R3 3 Plzeň 24.30
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 200 m/Ž/F 6 Plzeň 24.46
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m/Ž/R1 1 Beroun 12.29
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m/Ž/FA Beroun 12.21
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m/Ž/B1 1 Beroun 24.50
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Ž/R2 1 Tábor 12.18
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Ž/FA Tábor 12.11
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Ž/B1 1 Tábor 25.00
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/R3 1 Třebíč 12.69
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/FA Třebíč 12.44
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Ž/B1 2 Třebíč 25.38
12.05.2015 VC Sušice, Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 100 m/Ž/B2 1 Sušice 12.64
06.05.2015 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 150 m/Ž/B1 1 Klatovy 18.45
06.05.2015 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 300 m/Ž/B2 1 Klatovy 40.61