Karta atleta

Export do excelu
  • Bajzík Josef
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.95 Liberec 08.05.2014
60 m 07.94 h Jablonec nad Nisou 29.01.2014
100 m 12.35 Liberec 15.06.2014
150 m 19.28 Bílina 06.08.2013
150 m 19.58 h Jablonec nad Nisou 20.02.2013
200 m 25.09 Liberec 15.06.2014
200 m 25.68 h Jablonec nad Nisou 12.02.2014
300 m 39.57 Jičín 16.06.2013
300 m 40.46 h Jablonec nad Nisou 29.01.2014
400 m 54.90 Liberec 07.09.2013
400 m 55.89 h Jablonec nad Nisou 19.01.2014
800 m 2:26.38 h Jablonec nad Nisou 05.02.2011
1500 m 4:52.01 Stará Boleslav 10.10.2015
2000 m 7:02.7 Liberec 25.06.2014
110 m překážek 20.75 Kladno 30.05.2015
200 m překážek 38.33 Kladno 26.09.2009
300 m překážek 51.9 Jičín 12.06.2010
400 m překážek 63.47 Kladno 30.05.2015
sprintérský trojboj 1639 Liberec 08.05.2014
desetiboj 3568 Stará Boleslav 10.10.2015
hod diskem 2kg 20.23 Stará Boleslav 10.10.2015
hod oštěpem 800g 26.03 Stará Boleslav 10.10.2015
vrh koulí 5kg 08.31 Mladá Boleslav 05.06.2011
vrh koulí 5kg 07.50 h Jablonec nad Nisou 30.01.2010
vrh koulí 6kg 05.82 Stará Boleslav 12.10.2013
vrh koulí 7,26kg 07.83 Stará Boleslav 10.10.2015
skok daleký 5.65 Mladá Boleslav 08.06.2013
skok daleký 5.39 h Jablonec nad Nisou 13.02.2013
skok vysoký 1.45 Stará Boleslav 10.10.2015
skok vysoký 1.31 h Jablonec nad Nisou 30.01.2010
chůze dráha 3000 m 17:32.45 Liberec 18.09.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/F 6 Stará Boleslav 12.98
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/M/F Stará Boleslav 58.09
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/M/F Stará Boleslav 4:52.01
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m př./M/F 5 Stará Boleslav 21.00
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) výška/M/F 6 Stará Boleslav 1.45
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) tyč/M/F Stará Boleslav NH
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/M/F Stará Boleslav 5.63
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) koule 7,26kg/M/F 5 Stará Boleslav 07.83
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) disk 2kg/M/F 6 Stará Boleslav 20.23
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) oštěp 800g/M/F 5 Stará Boleslav 26.03
10.10.2015 Oddílové víceboje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj/M/F 5 Stará Boleslav 3568
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 110 m př./M/B2 3 Bílina 21.36
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m př./M/B1 5 Bílina 67.24
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 400 m/M/B3 3 Mladá Boleslav 56.69
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 110 m př./M/B1 8 Mladá Boleslav 22.14
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 400 m př./M/B1 5 Mladá Boleslav 67.68
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 200 m/M/B4 4 Kladno 26.36
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 110 m př./M/B2 2 Kladno 20.75
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 400 m př./M/B1 4 Kladno 63.47
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 400 m/M/B2 6 Liberec 57.10
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 400 m př./M/B2 3 Liberec 66.98
11.02.2015 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B1 7 Jablonec nad Nisou 07.99
11.02.2015 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 400 m/M/F Jablonec nad Nisou 56.29