Karta atleta

Export do excelu
  • Šlechtová Denisa
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: Bechyňský atlet.klub Bechyně
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.07 h Praha-Strahov 24.01.2010
100 m 14.63 České Budějovice 19.09.2013
200 m 30.54 h Praha-Strahov 24.01.2010
800 m 2:53.80 h Praha-Strahov 22.01.2011
1500 m 5:47.76 h Praha-Strahov 06.02.2010
100 m překážek 18.87 Tábor 09.10.2011
300 m překážek 53.40 České Budějovice 03.09.2011
vrhačský trojboj 1360 Bechyně 12.10.2013
vrhačský čtyřboj 1532 Bechyně 12.10.2013
hod diskem 1kg 32.47 Plzeň 07.06.2014
hod kladivem 4kg 23.59 Plzeň 07.06.2014
hod oštěpem 600g 39.49 Písek 22.05.2016
vrh koulí 3kg 10.23 České Budějovice 16.06.2012
vrh koulí 3kg 07.87 h Praha-Strahov 06.02.2010
vrh koulí 4kg 10.58 Klatovy 10.05.2014
vrh koulí 4kg 10.79 h Praha-Strahov 31.01.2015
skok daleký 3.95 Bechyně 28.09.2011
skok vysoký 1.45 Nová Včelnice 10.06.2018
skok vysoký 1.45 h Tábor 03.12.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) koule 4kg/Ž/F 8 Tábor 09.96
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) disk 1kg/Ž/F Tábor 30.64
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) oštěp 600g/Ž/F 6 Tábor 34.01
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) koule 4kg/Ž/F 9 Třebíč 09.71
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) disk 1kg/Ž/F 6 Třebíč 31.58
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) oštěp 600g/Ž/F 6 Třebíč 37.26
01.05.2015 Prvomájové vrhačské závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) koule 4kg/Ž Bechyně 09.53
01.05.2015 Prvomájové vrhačské závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) oštěp 600g/Ž Bechyně 36.01
22.04.2015 Kontrolní oddílové závody (Bechyňský atlet.klub Bechyně) koule 4kg/Ž Bechyně 09.60
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) koule 4kg/Ž/F 4 Praha-Strahov 10.79
30.01.2015 Bechyňská polo(letní)koule (Bechyňský atlet.klub Bechyně) koule 4kg/Ž Bechyně 09.62
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Ž Praha-Stromovka 10.04