Karta atleta

Export do excelu
  • Koukalová Martina
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: AC TRACK & FIELD Brno z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.38 Přerov 28.09.2014
60 m 08.44 h Ostrava 04.02.2014
100 m 13.13 Břeclav 21.06.2014
200 m 27.19 Břeclav 25.05.2014
200 m 27.99 h Bratislava 01.02.2014
300 m 43.72 Přerov 21.05.2014
400 m 60.90 Opava 15.08.2015
400 m 61.82 h Ostrava 16.02.2016
800 m 2:23.22 Břeclav 06.10.2014
800 m 2:18.83 h Vídeň 30.01.2016
1000 m 3:12.65 Zlín 06.08.2016
1500 m 5:08.75 Nové Město nad Metují 30.07.2016
3000 m 13:23.29 Uherské Hradiště 13.06.2015
100 m překážek 17.52 Olomouc 22.08.2012
200 m překážek 33.83 Přerov 20.06.2012
300 m překážek 47.71 Olomouc 19.08.2015
400 m překážek 65.10 Třinec 28.06.2014
sprintérský trojboj 2135 Přerov 28.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2015 Svatováclavské víceboje 2015 (SK Přerov) 60 m/Ž/B3 1 Přerov 08.44
28.09.2015 Svatováclavské víceboje 2015 (SK Přerov) 100 m/Ž/B1 1 Přerov 13.68
28.09.2015 Svatováclavské víceboje 2015 (SK Přerov) 200 m/Ž/B1 1 Přerov 28.27
28.09.2015 Svatováclavské víceboje 2015 (SK Přerov) 1500 m/Ž Přerov 5:21.41
28.09.2015 Svatováclavské víceboje 2015 (SK Přerov) sprint. tr/Ž Přerov 1983
05.09.2015 4. kolo 2. ligy mužů a žen skupina F (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Ž/F Břeclav 5:16.94
05.09.2015 4. kolo 2. ligy mužů a žen skupina F (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Ž/B1 4 Břeclav 17.70
05.09.2015 4. kolo 2. ligy mužů a žen skupina F (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m př./Ž/B1 1 Břeclav 65.20
29.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 400 m př./U23Z/R2 3 Hodonín 65.85
19.08.2015 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m př./Ž Olomouc 47.71
15.08.2015 Velká cena Opavy (TJ Sokol Opava) 400 m/Ž/B1 3 Opava 60.90
11.08.2015 Pardubický atletický mítink (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/Ž/F Pardubice 2:29.70
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 400 m př./Ž/R2 Plzeň DNS
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 800 m/Ž/B1 5 Uherské Hradiště 2:44.23
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 1500 m/Ž/F 5 Uherské Hradiště 6:37.04
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 3000 m/Ž/F 4 Uherské Hradiště 13:23.29
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 400 m př./Ž/F Třinec 66.48
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) 200 m/Ž/B2 1 Uherské Hradiště 28.36
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) 1500 m/Ž/B1 2 Uherské Hradiště 5:21.83
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) 400 m př./Ž/B1 1 Uherské Hradiště 67.32
23.05.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev – 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 400 m př./Jky/B1 MB Třinec 69.47
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 200 m/Ž/B1 2 Vyškov 27.89
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 800 m/Ž/F 4 Vyškov 2:26.01
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 400 m př./Ž/F Vyškov 68.47
02.05.2015 Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/F Uherské Hradiště 27.77
02.05.2015 Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 800 m/Ž/F Uherské Hradiště 2:27.11
07.02.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Moravskoslezský krajský atleti) 200 m/Ž/B2 Bratislava DNS
07.02.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Moravskoslezský krajský atleti) 400 m/Ž/B3 Bratislava DNS
07.02.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Moravskoslezský krajský atleti) 1500 m/Ž/F Bratislava DNS
31.01.2015 Mezinárodní mítink 800 m/Ž/B4 7 Vídeň 2:27.40
24.01.2015 Vienna Indoor Meeting 800 m/Ž/B3 5 Vídeň 2:28.51