Karta atleta

Export do excelu
  • Matúš Talán
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
200 m 23.50 Břeclav 17.05.2014
400 m 49.86 Praha - Juliska 13.05.2017
800 m 1:49.89 Ostrava 20.05.2016
1500 m 3:58.83 Praha 03.07.2015
5000 m 15:29.16 Vyškov 16.05.2015
10000 m 32:35.70 Ústí nad Orlicí 09.05.2015
400 m překážek (0.91) 61.11 Praha 26.09.2015
2000 m překážek (0.91) 6:18.56 Olomouc 12.09.2015
3000 m překážek 09:46.57 Praha 26.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 52.45 Hodonín 13.06.2015
800 m 1:56.94 Hodonín 13.06.2015
1500 m 3:58.83 Praha 03.07.2015
5000 m 15:29.16 Vyškov 16.05.2015
10000 m 32:35.70 Ústí nad Orlicí 09.05.2015
400 m překážek (0.91) 61.11 Praha 26.09.2015
2000 m překážek (0.91) 6:18.56 Olomouc 12.09.2015
3000 m překážek 09:46.57 Praha 26.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/J/B3 4 Praha 61.11
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 3000 m překážek/J/F Praha 09:46.57
12.09.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (AK Olomouc) 800 m/J/F Olomouc 2:00.33
12.09.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (AK Olomouc) 400 m překážek (0.91)/J/F Olomouc 61.40
12.09.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (AK Olomouc) 2000 m překážek (0.91)/J/F Olomouc 6:18.56
03.07.2015 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 1500 m/M/F 6 Praha 3:58.83
13.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 400 m/M/B3 MB Hodonín 52.45
13.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 800 m/M/B1 MB Hodonín 1:56.94
27.05.2015 Mítink IAAF - Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 1500 m/M/F 12 Ostrava 4:00.29
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 5000 m/M/F MB Vyškov 15:29.16
10.05.2015 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno (TJ Lokomotiva Břeclav a AK Oly) 3000 m/J/F MB Břeclav DNP
09.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 10000 m/M/BSB 1 Ústí nad Orlicí 32:35.70
09.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 10000 m/M/FSR 4 Ústí nad Orlicí 32:35.70
25.04.2015 Přebor okresu Hodonín (AK Hodonín) 1500 m/J Hodonín 4:03.32