Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Uhlíř
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.02 Sušice 10.09.2011
60 m 07.47 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 11.62 České Budějovice 20.05.2017
150 m 19.39 Stříbro 28.05.2011
150 m 18.71 h Praha-Strahov 18.01.2013
200 m 23.73 Beroun 14.06.2015
200 m 23.70 h Praha - Stromovka 18.02.2017
300 m 37.52 Domažlice 16.08.2015
300 m 37.81 h Praha-Strahov 15.01.2016
400 m 54.19 Stará Boleslav 22.05.2015
400 m 53.63 h Praha - Stromovka 21.01.2017
1000 m 3:27.18 Klatovy 02.07.2011
1000 m 2:54.51 h Praha-Stromovka 12.02.2016
1500 m 4:57.86 Stará Boleslav 24.05.2013
60 m překážek (0.76) 11.72 Stříbro 14.06.2009
60 m překážek (0.91) 09.49 h Jablonec nad Nisou 12.01.2013
60 m překážek (0.99) 09.16 h Praha-Strahov 31.01.2015
60 m překážek (1.06) 09.17 h Praha - Stromovka 21.01.2017
100 m překážek (0.84) 16.53 Praha 15.10.2011
110 m překážek (0.91) 16.50 Písek 11.05.2013
110 m překážek (0.99) 16.78 Stará Boleslav 22.05.2015
110 m překážek (1.06) 16.88 Stará Boleslav 03.06.2017
300 m překážek (0.84) 42.54 Domažlice 08.06.2013
400 m překážek (0.91) 58.85 Stará Boleslav 03.06.2017
skok vysoký 1.74 Beroun 14.06.2015
skok vysoký 1.75 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok o tyči 3.60 Ústí nad Orlicí 04.09.2016
skok o tyči 3.50 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
skok daleký 5.93 Domažlice 08.06.2013
skok daleký 6.13 h Praha-Stromovka 30.01.2016
vrh koulí 4kg 10.03 h Praha 05.02.2011
vrh koulí 4kg 11.60 Sušice 10.09.2011
vrh koulí 5kg 11.68 h Praha-Stromovka 08.02.2013
vrh koulí 5kg 12.63 Plzeň 08.09.2013
vrh koulí 6kg 12.15 h Praha-Stromovka 06.02.2015
vrh koulí 6kg 11.74 Stará Boleslav 22.05.2015
vrh koulí 7,26kg 10.39 Domažlice 26.05.2018
vrh koulí 7,26kg 11.09 h Praha - Stromovka 19.01.2020
hod diskem 1kg 30.83 Sušice 24.09.2011
hod diskem 1,5kg 31.69 Písek 11.05.2013
hod diskem 1,75kg 26.72 Stará Boleslav 22.05.2015
hod diskem 2kg 24.59 Praha - Děkanka 20.05.2018
hod kladivem 7,26kg 18.84 Sušice 24.08.2014
hod oštěpem 600g 34.59 Nýřany 23.08.2011
hod oštěpem 700g 37.88 Plzeň 20.08.2013
hod oštěpem 800g 40.87 Písek 25.05.2019
hod kriketovým míčkem 34.81 Nýřany 19.05.2009
pětiboj 1247 Nýřany 19.05.2009
sedmiboj hala [Dci] 3613 h Jablonec nad Nisou 12.01.2013
sedmiboj hala [J] 3932 h Praha-Stromovka 06.02.2015
sedmiboj hala [M] 4307 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
desetiboj [Dci] 5174 Stará Boleslav 24.05.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.61 h Praha-Stromovka 24.01.2015
100 m 11.72 Tábor 06.06.2015
200 m 24.17 h Praha-Stromovka 24.01.2015
200 m 23.73 Beroun 14.06.2015
300 m 37.52 Domažlice 16.08.2015
400 m 54.19 Stará Boleslav 22.05.2015
1000 m 3:08.65 h Jablonec nad Nisou 10.01.2015
60 m překážek (0.99) 09.16 h Praha-Strahov 31.01.2015
110 m překážek (0.99) 16.78 Stará Boleslav 22.05.2015
110 m překážek (1.06) 17.39 Beroun 14.06.2015
skok vysoký 1.73 h Praha-Stromovka 06.02.2015
skok vysoký 1.74 Beroun 14.06.2015
skok o tyči 2.90 h Jablonec nad Nisou 10.01.2015
skok o tyči 3.20 Písek 05.09.2015
skok daleký 5.86 h Praha-Stromovka 06.02.2015
skok daleký 5.93 Písek 05.09.2015
vrh koulí 6kg 12.15 h Praha-Stromovka 06.02.2015
vrh koulí 6kg 11.74 Stará Boleslav 22.05.2015
hod diskem 1,75kg 26.72 Stará Boleslav 22.05.2015
hod oštěpem 800g 37.61 Plzeň 17.05.2015
sedmiboj hala [J] 3932 h Praha-Stromovka 06.02.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) skok vysoký/J/F Písek 1.71
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) skok o tyči/J/F Písek 3.20
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) skok daleký/J/F Písek 5.93
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 110 m překážek (1.06)/M/B2 3 Plzeň 17.10
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) skok vysoký/M/F 11= Plzeň 1.71
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) skok o tyči/M/F 6= Plzeň 2.95
16.08.2015 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/M/B4 5 Domažlice 37.52
12.08.2015 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m/M/B2 4 Cheb 37.98
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m/M/B5 2 Beroun 23.73
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 110 m překážek (1.06)/M/B2 3 Beroun 17.39
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) skok vysoký/M/F 8= Beroun 1.74
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/M/R2 4 Tábor 11.81
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/M/FA 7 Tábor 11.72
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok vysoký/M/F 7 Tábor 1.71
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) vrh koulí 6kg/J/F 4 Tábor 10.95
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 200 m/M/B3 6 Třebíč 23.92
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 110 m překážek (1.06)/M/B2 4 Třebíč 17.96
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/M/F 13 Třebíč 1.65
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [J]/J/F Stará Boleslav DNF
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/J/B3 1 Stará Boleslav 11.94
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/J/F 14 Stará Boleslav 5.77
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 6kg/J/F 7 Stará Boleslav 11.74
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/J/F 9 Stará Boleslav 1.72
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/J/B3 3 Stará Boleslav 54.19
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (0.99)/J/B2 3 Stará Boleslav 16.78
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,75kg/J/F 12 Stará Boleslav 26.72
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/J/FB Stará Boleslav NM
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/J/F Stará Boleslav NM
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 800g/J/F Stará Boleslav DNS
17.05.2015 1. kolo OMD mužů (AK Škoda Plzeň) 200 m/M/B1 2 Plzeň 24.26
17.05.2015 1. kolo OMD mužů (AK Škoda Plzeň) skok vysoký/M/F Plzeň 1.71
17.05.2015 1. kolo OMD mužů (AK Škoda Plzeň) hod oštěpem 800g/M/F 7 Plzeň 37.61
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) 110 m překážek (0.99)/J/F Domažlice 17.03
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) skok vysoký/J/F 9 Domažlice 1.74
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) vrh koulí 6kg/J/F Domažlice 11.40
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) 100 m/J/F 4 Klatovy 12.40
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) 400 m/J/F 4 Klatovy 57.58
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) 1500 m/J/F Klatovy DNS
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) 110 m překážek (0.99)/J/F Klatovy DNF
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) skok vysoký/J/F 4 Klatovy 1.66
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) skok o tyči/J/F Klatovy NH
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) skok daleký/J/F Klatovy 5.38
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) vrh koulí 6kg/J/F Klatovy 11.20
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) hod diskem 1,75kg/J/F Klatovy NM
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) hod oštěpem 800g/J/F Klatovy 37.31
01.05.2015 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) desetiboj [J]/J/F Klatovy DNF
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [J]/J 12 Praha-Stromovka 3932
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B2 7 Praha-Stromovka 07.61
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F 12 Praha-Stromovka 5.86
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J/F Praha-Stromovka 12.15
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/J/F2 1= Praha-Stromovka 1.73
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/B3 2 Praha-Stromovka 09.33
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/J/F2 9 Praha-Stromovka 2.60
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/J/B1 7 Praha-Stromovka 3:09.47
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 200 m/M/B6 2 Praha-Strahov 24.34
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 60 m překážek (0.99)/J/F Praha-Strahov 09.16
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) skok daleký/M/F 12 Praha-Strahov 5.33
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 60 m/J/B1 6 Praha-Stromovka 07.61
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 200 m/J/B2 2 Praha-Stromovka 24.17
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/J/B2 5 Jablonec nad Nisou 07.77
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1000 m/J/B1 3 Jablonec nad Nisou 3:08.65
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (0.99)/J/B1 5 Jablonec nad Nisou 10.38
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok vysoký/J/F1 9 Jablonec nad Nisou 1.68
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok o tyči/J/F1 4 Jablonec nad Nisou 2.90
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/J/F 11 Jablonec nad Nisou 5.78
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) vrh koulí 6kg/J/F 5 Jablonec nad Nisou 11.28
10.01.2015 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) sedmiboj hala [J]/J/F 16 Jablonec nad Nisou 3645