Karta atleta

Export do excelu
  • Pavel Strnad
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.31 Bílina 15.08.2015
60 m 07.28 h Praha-Strahov 16.01.2016
100 m 11.67 Bílina 15.08.2015
150 m 17.52 h Praha-Strahov 17.01.2014
150 m 17.51 Bílina 04.08.2015
200 m 22.82 h Praha-Stromovka 27.01.2015
200 m 23.31 Praha - Eden 10.06.2018
400 m 53.86 Bílina 05.05.2018
1000 m 3:17.16 Břeclav 15.06.2012
1500 m 4:53.60 Bílina 06.05.2018
110 m překážek (1.06) 17.22 Bílina 06.05.2018
skok vysoký 1.75 Bílina 05.05.2018
skok o tyči 2.60 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
skok daleký 6.73 h Praha-Strahov 09.01.2016
skok daleký 6.74 Bílina 05.05.2018
trojskok 14.04 h Praha-Stromovka 22.02.2015
trojskok 14.07 Praha - Eden 10.06.2018
vrh koulí 4kg 11.64 Břeclav 15.06.2012
vrh koulí 7,26kg 10.37 Bílina 05.05.2018
vrh koulí 7,26kg 10.46 h Praha - Strahov 27.01.2019
hod diskem 2kg 28.50 Bílina 06.05.2018
hod kladivem 7,26kg 40.42 Bílina 04.07.2020
hod oštěpem 800g 43.55 Liberec 01.07.2018
desetiboj [M] 5234 Bílina 06.05.2018
sprintérský trojboj 2202 Bílina 15.08.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.29 h Praha-Stromovka 27.01.2015
60 m 07.31 Bílina 15.08.2015
100 m 11.67 Bílina 15.08.2015
150 m 17.51 Bílina 04.08.2015
200 m 22.82 h Praha-Stromovka 27.01.2015
200 m 23.81 Bílina 15.08.2015
skok daleký 6.71 h Praha-Strahov 08.02.2015
skok daleký 6.59 Beroun 14.06.2015
trojskok 14.04 h Praha-Stromovka 22.02.2015
trojskok 13.52 Bílina 15.08.2015
sprintérský trojboj 2202 Bílina 15.08.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2015 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Dukla Praha) skok daleký/M/F 17 Praha 6.61
06.09.2015 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Dukla Praha) trojskok/M/F Praha NM
29.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) skok daleký/U23M/F 10 Hodonín 6.42
30.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) trojskok/U23M/F 11 Hodonín 13.41
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) skok daleký/M/F 5 Plzeň 6.39
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) trojskok/M/F Plzeň 13.04
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B3 1 Bílina 07.31
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B2 5 Bílina 11.67
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B3 1 Bílina 23.81
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) trojskok/M 4 Bílina 13.52
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/M 9 Bílina 2202
04.08.2015 Bílinský Polytan (AK Bílina) 150 m/M/B1 3 Bílina 17.51
04.08.2015 Bílinský Polytan (AK Bílina) skok daleký/M Bílina 6.40
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) skok daleký/J/F 9 Ostrava 6.44
21.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) trojskok/J/F 8 Ostrava 13.46
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) skok daleký/M/F Beroun 6.59
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) trojskok/M/F Beroun 13.38
06.06.2015 Krajský přebor mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/R3 1 Děčín 11.75
06.06.2015 Krajský přebor mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/F Děčín DNP
06.06.2015 Krajský přebor mužů a žen (ASK Děčín) skok daleký/M/F Děčín 6.53
06.06.2015 Krajský přebor mužů a žen (ASK Děčín) trojskok/M/F Děčín 12.87
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/M/F 5 Třebíč 6.47
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) trojskok/M/F Třebíč 13.21
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/M/F 8 Stará Boleslav 6.22
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) trojskok/M/F 6 Stará Boleslav 12.80
22.02.2015 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha.) trojskok/M/F 11 Praha-Stromovka 14.04
15.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/R3 3 Praha-Stromovka 23.04
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F 8 Praha-Stromovka 6.65
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/J/F Praha-Stromovka 14.00
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/R06 2 Praha-Strahov 07.38
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) skok daleký/M/F Praha-Strahov 6.71
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) trojskok/M/F Praha-Strahov 13.54
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) skok daleký/M Praha-Stromovka 6.65
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B3 3 Praha-Stromovka 07.29
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B8 2 Praha-Stromovka 22.82
16.01.2015 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B18 Praha-Strahov DQ
16.01.2015 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) trojskok/M 7 Praha-Strahov 13.61
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/M/B2 1 Praha-Strahov 07.35
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) skok daleký/M/F 7 Praha-Strahov 6.33
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) trojskok/M/F 4 Praha-Strahov 13.54