Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Bláha
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.67 Praha 14.05.2013
60 m 07.27 h Praha-Stromovka 06.02.2016
100 m 11.34 Kolín 01.05.2016
150 m 17.96 h Praha-Stromovka 12.01.2013
150 m 18.26 Praha 30.04.2013
200 m 22.88 Kladno 31.05.2014
200 m 22.40 h Praha-Stromovka 16.02.2016
300 m 37.99 h Praha-Strahov 18.01.2013
300 m 35.98 Bílina 23.04.2016
400 m 50.54 Třinec 29.06.2014
400 m 51.48 h Vídeň 31.01.2015
hod oštěpem 800g 25.66 Stará Boleslav 06.06.2015
sprintérský trojboj 2185 Praha-Kotlářka 19.09.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.49 h Praha-Strahov 17.01.2015
100 m 11.54 Bílina 23.08.2015
200 m 23.10 h Vídeň 31.01.2015
200 m 22.89 Hradec Králové 12.09.2015
400 m 51.48 h Vídeň 31.01.2015
400 m 51.77 Ostrava 20.06.2015
hod oštěpem 800g 25.66 Stará Boleslav 06.06.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/R3 4 Hradec Králové 11.58
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/FB 4 Hradec Králové 11.57
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/J/B3 2 Hradec Králové 22.89
06.09.2015 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B2 6 Praha 23.27
26.08.2015 3. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a OPEN závod pro kategorie dospělých (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/F Kolín 11.55
26.08.2015 3. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a OPEN závod pro kategorie dospělých (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/F Kolín 23.06
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R5 MB Bílina 11.54
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B5 MB Bílina 22.98
23.06.2015 Kladno 2015 (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B2 5 Kladno 11.69
23.06.2015 Kladno 2015 (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 5 Kladno 23.08
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 400 m/J/R1 4 Ostrava 51.77
14.06.2015 2. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) 200 m/M/B4 4 Kladno 23.12
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 100 m/M/R2 MB Mladá Boleslav 11.69
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/J/B3 1 Stará Boleslav 23.52
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 800g/J/F 5 Stará Boleslav 25.66
23.05.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B3 Praha DNS
16.05.2015 Česká spořitelna extraliga družstev mužů a žen, 1. kolo (SSK Vítkovice) 400 m/M/B3 Ostrava DNS
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/F Kolín 11.70
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/F Kolín DNS
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/J/B1 2 Jablonec nad Nisou 11.53
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/J/B1 5 Jablonec nad Nisou 22.92
15.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/R2 4 Praha-Stromovka 23.23
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/J/R3 4 Praha-Stromovka 51.49
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B04 2 Praha-Strahov 23.35
31.01.2015 Mezinárodní mítink 200 m/M/B11 3 Vídeň 23.10
31.01.2015 Mezinárodní mítink 400 m/M/B5 3 Vídeň 51.48
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 400 m/J/B1 2 Praha-Stromovka 51.76
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/M/R5 2 Praha-Strahov 07.49
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 200 m/M/B4 2 Praha-Strahov 23.40
13.01.2015 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/J/B1 Jablonec nad Nisou NP
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/J/B1 Praha-Strahov DQ
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 200 m/J/B2 1 Praha-Strahov 23.51