Karta atleta

Export do excelu
  • Šimsa Josef
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AC Domažlice, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.00 Klatovy 24.05.2011
400 m 55.43 Klatovy 02.07.2011
400 m 51.41 h Praha-Stromovka 24.01.2015
800 m 1:51.46 Praha 06.06.2016
800 m 1:53.88 h Praha-Stromovka 24.01.2015
1000 m 2:24.75 Pliezhausen 08.05.2016
1000 m 2:34.38 h Praha - Stromovka 18.02.2017
1500 m 3:50.91 Praha - Juliska 13.05.2017
1500 m 3:52.40 h Linec 12.02.2016
1 anglická míle 4:31.12 Bělá nad Radbuzou 17.09.2015
pohár rozhlasu 1280 Klatovy 24.05.2011
trojskok 11.45 Praha - Vokovice 21.06.2017
Přespolní běh 0:11:59 Střelské Hoštice 16.03.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/J/B1 Praha DNF
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 1500 m/J/F Praha DNF
17.09.2015 Bělská míle (TJ Start Bělá nad Radbuzou) 1 míle/M/F Bělá nad Radbuzou 4:31.12
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/J/F Hradec Králové 4:11.66
29.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 800 m/U23M/R1 Hodonín DNS
29.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 1500 m/U23M/F Hodonín 4:10.13
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 800 m/M/B 1 Plzeň 1:55.05
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 1500 m/M/B 1 Plzeň 4:11.62
15.08.2015 Josko Laufmeeting 1000 m/M/B4 3 Andorf 2:27.24
27.06.2015 Mezinárodní mítink (do 19 let) 1500 m/J 10 Mannheim 4:31.04
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 1500 m/J/F Ostrava 3:57.04
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 1500 m/M/F Beroun 4:04.51
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 1500 m/M/F Tábor 4:08.17
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 1500 m/M/F Třebíč 4:01.52
26.05.2015 Mítink IAAF - Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 1500 m/M/F 4 Ostrava 3:54.62
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/M/B 1 Stará Boleslav 3:58.21
08.05.2015 Velká cena města Olomouce (AK Olomouc) 1500 m/M 4 Olomouc 3:52.59
05.03.2015 Testevent European Athletics Indoor Championships (ČAS) 1500 m/M Praha 3:58.14
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/J/F Praha-Stromovka 4:07.03
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/M/F Praha-Stromovka 4:01.72
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 400 m/M/B2 1 Praha-Stromovka 51.41
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 800 m/M/B1 3 Praha-Stromovka 1:53.88
13.01.2015 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/J/B2 2 Jablonec nad Nisou 51.62